يكشنبه 19 ارديبهشت 1400   15:40:29

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با درک نیازها و مطالبات مردم و با هدف پاسخگویی تخصصی به سؤالات دینی اقشار مختلف جامعه، و با استفاده از اساتید و محققین حوزه علمیه در گروه‌های تخصصی علوم اسلامی: قرآن و حدیث؛ فقه؛ اخلاق؛ کلام و اعتقادات؛ تاریخ و سیره و مشاوره، مرکزی را تحت عنوان «مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی» در سال 1386 تأسیس نمود.
این مرکز به صورت مکتوب، تلفنی، فضای مجازی، پیامکی و رسانه ای پاسخگوی سوالات دینی است.
جهت ارتباط با این مرکز بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

بازنشر نرم افزار «احکام روزه»

به مناسبت ماه مبارک رمضان و در راستای پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی، نرم افزار «احکام روزه» از سوی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بازنشر شد.

استفاده از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در صدا و سیمای اصفهان

رئیس نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: در تعاملی که با مرکز صدا و سیمای اصفهان انجام شد از توانمندی و ظرفیت های کارشناسان این نمایندگی با رویکرد تخصصی، مورد استفاده قرار گرفته است.

تقویت پاسخگویی به سؤالات دینی مردم در ماه مبارک رمضان

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی با اشاره به سه برابر کردن ظرفیت کارشناسان پاسخگو و افزایش ساعات پاسخگویی گفت: فعالیت مرکز با جدیت بیشتر در ماه مبارک رمضان با توجه به درخواست عموم جامعه دنبال خواهد شد.

برگزاری تکریم و تقدیر از تلاش های 12 ساله رییس سابق مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

در جلسه ای با حضور رییس دفتر تبلیغات اسلامی، مدیران و کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی از تلاش های 12 ساله حجت الاسلام والمسلمین مخدوم «رییس سابق این مرکز» قدردانی شد.

مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به مثابه یک کلینیک درمانی است

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این مرکز، بخش خیلی حساسی در دفتر تبلیغات اسلامی است، گفت: مرکز مذکور به مثابه یک کلینیک درمانی است که روزانه صدها مراجعه کننده دارد.

نامگذاری سالن جلسات خبرگزاری رسا به نام شهید پاسخگو در مرکز ملی پاسخگویی/ تجلیل از مادران و همسران شهدا

مراسم تجلیل از مادران و همسران شهدا از سوی خبرگزاری رسا با حضور عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در سالن «شهید حجت الاسلام محمدحسن دهقانی» این رسانه حوزوی برگزار شد.

اختلال وسواسی – جبری بررسی شد

مبحث «اختلال وسواسی – جبری (Obsessive-Compulsive Disorder)» به همت بخش پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در قالب نشستی مورد بررسی قرار گرفت.

انتشار سه کتاب از سلسله پرسمان‌های دینی دفتر تبلیغات اسلامی تا پایان سال جاری

رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: سه کتاب «پرسمان کارآمدی نظام»، «پرسمان حیاء و مسائل جنسی» و «پرسمان تربیت اعتقادی کودک و نوجوان» در مرحله ویراستاری و صفحه آرایی است که تا پایان سال ۱۳۹۹ به چاپ خواهد رسید.

تأکید رییس دانشگاه علوم پزشکی قم بر لزوم همکاری این دانشگاه و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم لزوم ارائه خدمات پاسخگویی به سؤالات دینی به بیماران و کادر درمان را ضروری دانست و بر همکاری بیشتر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با این دانشگاه تأکید کرد.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما