چهارشنبه 29 دي 1400   07:30:38

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

حرکت تنی چند از روحانیان هنرمند در سال 1361 برای پایه‌گذاری مجموعه‌ای هنری به منظور ارایه شایسته آموزه‌های دینی با زبان و بیان هنر به جامعه‌ فهیم و هنردوست، میراثِ ماندگاری شد که به صورت مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی تبلور یافت.

پرورش استعدادهای طلاب و آشناساختن آنان با ظرفیت‌های هنر برای تبلیغ دین، آموزش‌های ادبی و هنری برای طلاب و خانوده‌های آنان، تقویت توانمندی و فعال‌سازی آنان در زمینه‌های فرهنگی و هنری و تولید آثار فاخر ادبی و هنری از جمله مهم‌ترین ضرورت‌های آموزش هنری در چند دهه گذشته بود. همچنین، تشکیل انجمن‌های ادبی هنری طلاب و برگزاری جشنواره و تولید آثار هنری در قالب‌های گوناگون با حمایت‌های مادی و معنوی مرکز فرهنگی هنری انجام گرفت.

از سوی دیگر در سال 1390، اداره کل تبلیغ نوین با هدف شناسایی و جذب فعالان حوزوی، سازماندهی آنها در قالب گروه‌‌های تبلیغی و حمایت‌ از طرح‌های تبلیغی آنان در عرصه‌های نوین تبلیغ رسانه‌ای در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر ایجاد گردید.

در سال 1398 به منظور سازماندهی مجدد و تمرکز فعالیت‌ها و گسترش آن، مرکز فرهنگی و هنری و اداره کل تبلیغ نوین با یک‌دیگر ادغام و به "معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه" ارتقاء یافت.
 

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

جشنواره ملّی شعر حضرت مادر برگزار می شود

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جشنواره شعر ملی حضرت مادر در قالب های ترانه، سرود، مدح و تصنیف در دو محور حضرت فاطمه در قرآن و وصف مقام مادر و مادران ائمه برگزار می شود.

حضور ۹ هزار مبلّغ دفتر تبلیغات اسلامی در فضای مجازی

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفترتبلیغات اسلامی، با اشاره به شناسایی ۹ هزار مبلّغ در فضای مجازی و فعالیت جدّی ۲۵۰۰ مبلّغ در این عرصه، گفت: قریب به ۲۰ نوع حمایت را برای این نوع مبلغین در نظر گرفته ایم که حمایت مادی آخرین نوع آن است.

تمام طرح های فضای مجازی پیوست فناورانه دارد 

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نقطه آغازین در تمام پروژه ها اهتمام به ویژگی های فناورانه پروژه است و این مهم به عنوان یک برنامه راهبردی دنبال می شود.

قدردانی نماینده ولی فقیه در خوزستان از دست اندرکاران پنجمین جشنواره بین المللی شعر اشراق

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه شعر در فرهنگ اسلامی جایگاهی والا و مقدس دارد که براستفاده صحیح از این هنر در بیان حق و حقیقت بسیار تاکید شده است، از دست اندرکاران پنجمین جشنواره بین المللی شعر اشراق که به همت اداره هنرهای ادبی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی در حال برگزاریست، قدردانی کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما