پنجشنبه 20 بهمن 1401   05:35:42

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

حرکت تنی چند از روحانیان هنرمند در سال 1361 برای پایه‌گذاری مجموعه‌ای هنری به منظور ارایه شایسته آموزه‌های دینی با زبان و بیان هنر به جامعه‌ فهیم و هنردوست، میراثِ ماندگاری شد که به صورت مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی تبلور یافت.

پرورش استعدادهای طلاب و آشناساختن آنان با ظرفیت‌های هنر برای تبلیغ دین، آموزش‌های ادبی و هنری برای طلاب و خانوده‌های آنان، تقویت توانمندی و فعال‌سازی آنان در زمینه‌های فرهنگی و هنری و تولید آثار فاخر ادبی و هنری از جمله مهم‌ترین ضرورت‌های آموزش هنری در چند دهه گذشته بود. همچنین، تشکیل انجمن‌های ادبی هنری طلاب و برگزاری جشنواره و تولید آثار هنری در قالب‌های گوناگون با حمایت‌های مادی و معنوی مرکز فرهنگی هنری انجام گرفت.

از سوی دیگر در سال 1390، اداره کل تبلیغ نوین با هدف شناسایی و جذب فعالان حوزوی، سازماندهی آنها در قالب گروه‌‌های تبلیغی و حمایت‌ از طرح‌های تبلیغی آنان در عرصه‌های نوین تبلیغ رسانه‌ای در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر ایجاد گردید.

در سال 1398 به منظور سازماندهی مجدد و تمرکز فعالیت‌ها و گسترش آن، مرکز فرهنگی و هنری و اداره کل تبلیغ نوین با یک‌دیگر ادغام و به "معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه" ارتقاء یافت.
 

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

اصحاب رسانه، میدان داران جنگ روایت ها هستند/ قدردانی معاون استاندار قم از برگزاری کارگاه خبرنگاری در میدان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: شایسته است اصحاب رسانه در بحران هایی همچون اغتشاشات اخیر با قرار گرفتن در کنار مسئولین و میدان داری در جنگ روایت ها، این بحران ها را مرتفع نموده و به بیان روایت های صحیح از وقایع بپردازند.

روایت برای اصلاح یا فروپاشی؟

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه(مهر) دفتر تبلیغات اسلامی بیان داشت: روایتی که از سوی دشمنان از اغتشاشات می شود، برای فروپاشی نظام سیاسی کشور ما و ایجاد ناامنی است و آن ها هرگز به دنبال اصلاح رویه ها یا قوانین نیستند.

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین هنرمندانه با تمرکز بر مسئله محوری/ حضور 49 فعال فضای مجازی ایرانی و غیر ایرانی

دبیر علمی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) گفت: تمرکز ما در برگزاری کارگاه تبیین هنرمندانه بر مسئله محوری بوده تا تبدیل به مدلی برای حل مسائل مختلف پیش رو قرار گیرد.

اعلام فراخوان بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع)/ از اعلام آمادگی خانه مطبوعات برای همکاری با سوگواره تا تشریح بحش های شش گانه

دبیر بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره از پذیرش آثار در چهار رشته «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش» و «تیتر» خبر داد.

پخش گسترده فراخوان ویدیویی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) از طریق رسانه ملی+ زمان پخش ها

دبیر اجرایی دومین سوگواره ملت امام حسین(ع) گفت: تیزر تبلیغاتی این سوگواره در مجموع در 30 نوبت و به مدت 1770 ثانیه از شبکه های یک، دو، سه و پنج سیما پخش می شود.

توجه به رویکرد علمی و جریان سازی مفهومی در جشنواره «کتاب سال سبک زندگی»

توجه به رویکرد علمی و جریان سازی مفهومی در کنار جنبه ترویجی جشنواره «کتاب سال سبک زندگی» از جمله موضوعات مورد تأکید حجت الاسلام و المسلمین رحمانی در دیدار با معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

رونمایی از پوستر دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) توسط تولیت حرم حضرت عبدالعظیم(ع)/ تاکید حجت الاسلام قاضی عسکر بر انتقال پیام امام حسین(ع) به دنیا

آیین رونمایی از پوستر دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) با حضور تولیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و معاون مهر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست خبری دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین (ع) برگزار شد

نشست تشریح فعالیت‌های دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین (ع) با حضور حجت الاسلام محمد شیخ‌الاسلامی معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و دبیرکل دومین سوگواره ملت امام حسین در سالن کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

انتصاب معاون مهر دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان عضو کمیسیون های واحدهای فرهنگی، تبلیغی و رسانه ای حوزوی

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه (مهر) دفتر تبلیغات اسلامی از سوی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به عنوان عضو کمیسیون های واحدهای فرهنگی، تبلیغی و رسانه ای حوزوی منصوب شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما