دوشنبه 5 خرداد 1399   17:13:54
(جهش تولید)

print

موسسه بوستان کتاب
مؤسسه بوستان کتاب نیز با هدف رونق‌بخشی به فضای فرهنگ اسلامی و تبیین و گسترش خردمندانه وحی و ارزش‌های انقلاب اسلامی در سال 1361 تأسیس شد و اکنون که بیش از 30 سال از فعاليت آن مي‌گذرد از جنبه‌هاي کمي و کيفي، رشد چشم‌گيري داشته و در ميان ناشران ديني سراسر کشور، جایگاه ارزش‌مندي پيدا کرده است. کسب افتخارات گوناگون و تعداد آثار برگزيده، گوياي اين مطلب است و لقب پر افتخارترین ناشر کشور را برای این موسسه به ارمغان آورده است.

موسسه فرهنگی فردوس وسف
وسف یکی از توابع استان قم می باشد که در 70 کیلومتری جنوب شرقی استان قم و 10 کیلومتری جنوب روستای فردو واقع شده است. این منطقه بعد از انقلاب اسلامی در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و از سال 1376 به بعد به دستور مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به دفتر تبلیغات اسلامی واگذار شد.

شعب
دفتر تبليغات اسلامي در كنار حوزه‌هاي علميه خراسان و اصفهان و در استان سيستان و بلوچستان اقدام به راه ‏اندازي شعبه‌هاي مستقلي نموده است؛ اين شعب به ‌گونه‌اي ارائه كننده‌ خدمات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در اين مناطق است. همچنين اين دفتر دارای 2 نمايندگی در استان‌های تهران و خوزستان می‌باشد.

دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوی
دفتر تبليغات اسلامي شعبه خراسان رضوي در سايه سار آفتاب هشتم حضرت علی بن موسي‌الرضا)علیه‌السلام) و با پشتوانه حوزه علميه مشهد با چهار رکن آموزش، پژوهش، فرهنگي تبليغي و منابع انساني و پشتيباني در سال 1367 تأسيس شده است.

دفتر تبليغات اسلامي اصفهان
دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان در سال 1369 در کنار حوزه علمیه کهن و دیرپای اصفهان تأسیس شد که ساختار سازمانی آن متشکل از دو اداره کل: فرهنگی تبلیغی و منابع انسانی و پشتیبانی و یک پژوهشکده الهیات و خانواده، دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی و مجتهده امین، نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و روابط عمومی می‌باشد.

دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق
در سال 1367 با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال 1391 با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران
دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال 1393عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

دفتر تبليغات اسلامي نمايندگي خوزستان
دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی ویژه خوزستان در سال 1387 در کنار حوزه علميه استان با بخش‌هاي (آموزش عمومی، تخصصی و رسمی، فرهنگی تبلیغی، پژوهش، مرکز پاسخگویی به سوالات دینی، صندوق قرض الحسنه) و با هدف اجرای دو ماموریت تبیین معارف و آموزه‎‌های مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام) با رویکرد به مسائل اعتقدی (نقد فرق ضاله) و توانمند سازی طلاب در امور محتوایی و روش تبلیغ تأسیس شد.

جهت ورود به سایت هر یک از شعب و نمایندگی ها بر روی لوگوی آن در ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

همکاری مبلغان جهادی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با ستاد ملی مقابله با کرونا

همزمان با ایجاد گروه های داوطلب جهادی مبارزه با کرونا، مبلغان جهادی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در قالب 14 گروه تبلیغی به همکاری با این ستاد در زمینه های مختلف پرداختند.

برپایی ستاد فضای مجازی در مؤسسه معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی

معاون تهذیب و امور فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه گفت: هدف از برپایی ستاد فضای مجازی، تعمیق باورها و تحکیم بنیان‌های خانواده با توجه به مسائل میز اخلاق، خانواده و سبک زندگی اسلامی در عرصه فضای مجازی و اثرگذاری آن در ایام قرنطینه خانگی است.

برگزاری شانزدهمین دوره از دوره های پیشرفته فاز دوم «فقه پژوهی مشق اجتهاد»

شانزدهمین دوره از دوره های پیشرفته فاز دوم «فقه پژوهی مشق اجتهاد» به همت معاونت پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) و با همکاری مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) در مؤسسه معصومیه برگزار شد.

نقش بی بدیل سردار سلیمانی در مدیریت نبردهای نسل چهارم

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به نقش بی بدیل شهید سردار سلیمانی در مدیریت جنگ های نسل چهارم گفت: ما از پشت سر با تفکر سلفی متحجر مدعی حکومت اسلامی و از روبرو با تفکر غربی سکولار حذف دین از زمینه زندگی مواجهیم.

لوازم سبک زندگی مطلوب در کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور گفت: تا زمانی که یک اراده قوی، هماهنگ و با ایمان به زندگی انقلابی و حمایت از تولیدات داخلی و تحریم کالاهای خارجی در کشور وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد سبک زندگی مطلوب در کشورمان باشیم.

دومین جلسه از سلسله کارگاه‌های «نقد الحاد جدید» برگزار شد

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در دومین جلسه سلسله کارگاه‌های «نقد الحاد جدید» گفت: آزمایشات الهی برای ما جنبه سازندگی دارد و این سازندگی و به مقام موحد رسیدن با ترک هواها و تعلقات نفسانی میسور است.

امکان بهره گیری از خیریه ها به عنوان بازوان قوی فرهنگی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خیریه ها را بازوانی قوی برای انجام کار فرهنگی دانست و با اشاره به فرصت استفاده از بستر فضای مجازی به این منظور، گفت: کمک رسانی خیریه ها می تواند تصدقی نباشد و ما به ازاء فرهنگی داشته باشد.

برگزاری نمایشگاه «ولایت، خورشید بی غروب»

نمایشگاه «ولایت، خورشید بی غروب» در حاشیه همایش «ولایت، خورشید بی غروب» به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری نهادهای فرهنگی را در شهرستان ایرانشهر برگزار کرد.

کتاب «حوزه و بایسته ها (گفتارها و نوشته های شهید صدر)» رونمایی شد

کتاب «حوزه و بایسته ها(گفتارها و نوشته های شهید آیت الله سید محمدباقر صدر درباره حوزه، روحانیت و مرجعیت)»، به همت «شبکه اجتهاد» و با حضور علما، اساتید، فضلاء و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما