يكشنبه 9 آذر 1399   06:03:23
(جهش تولید)

print

موسسه بوستان کتاب
مؤسسه بوستان کتاب نیز با هدف رونق‌بخشی به فضای فرهنگ اسلامی و تبیین و گسترش خردمندانه وحی و ارزش‌های انقلاب اسلامی در سال 1361 تأسیس شد و اکنون که بیش از 30 سال از فعاليت آن مي‌گذرد از جنبه‌هاي کمي و کيفي، رشد چشم‌گيري داشته و در ميان ناشران ديني سراسر کشور، جایگاه ارزش‌مندي پيدا کرده است. کسب افتخارات گوناگون و تعداد آثار برگزيده، گوياي اين مطلب است و لقب پر افتخارترین ناشر کشور را برای این موسسه به ارمغان آورده است.

موسسه فرهنگی فردوس وسف
وسف یکی از توابع استان قم می باشد که در 70 کیلومتری جنوب شرقی استان قم و 10 کیلومتری جنوب روستای فردو واقع شده است. این منطقه بعد از انقلاب اسلامی در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و از سال 1376 به بعد به دستور مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به دفتر تبلیغات اسلامی واگذار شد.

شعب
دفتر تبليغات اسلامي در كنار حوزه‌هاي علميه خراسان و اصفهان و در استان سيستان و بلوچستان اقدام به راه ‏اندازي شعبه‌هاي مستقلي نموده است؛ اين شعب به ‌گونه‌اي ارائه كننده‌ خدمات دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در اين مناطق است. همچنين اين دفتر دارای 2 نمايندگی در استان‌های تهران و خوزستان می‌باشد.

دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوی
دفتر تبليغات اسلامي شعبه خراسان رضوي در سايه سار آفتاب هشتم حضرت علی بن موسي‌الرضا)علیه‌السلام) و با پشتوانه حوزه علميه مشهد با چهار رکن آموزش، پژوهش، فرهنگي تبليغي و منابع انساني و پشتيباني در سال 1367 تأسيس شده است.

دفتر تبليغات اسلامي اصفهان
دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان در سال 1369 در کنار حوزه علمیه کهن و دیرپای اصفهان تأسیس شد که ساختار سازمانی آن متشکل از دو اداره کل: فرهنگی تبلیغی و منابع انسانی و پشتیبانی و یک پژوهشکده الهیات و خانواده، دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی و مجتهده امین، نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و روابط عمومی می‌باشد.

دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق
در سال 1367 با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال 1391 با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران
دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال 1393عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

دفتر تبليغات اسلامي نمايندگي خوزستان
دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی ویژه خوزستان در سال 1387 در کنار حوزه علميه استان با بخش‌هاي (آموزش عمومی، تخصصی و رسمی، فرهنگی تبلیغی، پژوهش، مرکز پاسخگویی به سوالات دینی، صندوق قرض الحسنه) و با هدف اجرای دو ماموریت تبیین معارف و آموزه‎‌های مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام) با رویکرد به مسائل اعتقدی (نقد فرق ضاله) و توانمند سازی طلاب در امور محتوایی و روش تبلیغ تأسیس شد.

جهت ورود به سایت هر یک از شعب و نمایندگی ها بر روی لوگوی آن در ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

تولید و انتشار بیش از 100 عکس نوشته به زبان فرانسه در فضای مجازی

معاون فرهنگی مؤسسه معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی از تولید و انتشار بیش از 100 عکس نوشته به زبان فرانسه توسط کارگروه فضای مجازی این مؤسسه، در پی توهین رئیس جمهور هتاک فرانسه به پیامبر اکرم(ص) خبر داد.

مراسم افتتاحیه دومین دوره «امامت پژوهی» برگزار شد

مدیر گروه رشته فلسفه و کلام اسلامی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی در مراسم افتتاحیه دومین دوره «امامت پژوهی» گفت: با برگزاری این دوره برای خواهران، در صدد هستیم تا خواهران امامت پژوه در ایران و سطح جهان داشته باشیم.

قواعد تربیت اسلامی هنوز منقح و شناخته نشده است

مدیر گروه اخلاق و تربیت اسلامی مؤسسه معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: بعد از 40 سال نسلی را تحویل داده ایم که فاصله آن با تربیت اسلامی زیاد بوده و قواعد این تربیت هنوز منقح و شناخته نشده است.

ضرورت ورود طلاب در مباحث تخصصی و به روز بودن آنها

مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی مؤسسه معصومیه، عدم کوتاهی در کسب عمیق علوم و تهذیب نفس و خودسازی را از عوامل موفقیت گذشتگان دانست و بر ضرورت ورود طلاب در مباحث تخصصی و به روز بودن آنها تأکید کرد.

ضرورت ورود طلاب در عرصه مقابله با آسیب های اجتماعی/ طلاب نجات غریق بخشی از جامعه هستند

مدیر گروه رشته اخلاق و تربیت اسلامی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه با اشاره به آسیب های اجتماعی که در خانواده ها ورود کرده است، بر ضرورت تلاش بیش از پیش در زمینه رفع این آسیب ها و مشکلات خانواده ها تأکید کرد.

وحدت دستگاه های فرهنگی و پرهیز از موازی کاری

در جلسه هم اندیشی سرپرست شعبه جنوب شرق با امام جمعه راسک بر نقش راهبردی وحدت در شرايط حساس كنونی اشاره و بر ضرورت وحدت و تعامل دستگاه های فرهنگی و پرهیز از موازی کاری تأکید شد.

پرچم شیعه و علوم دینی اهل بیت را در دنیا پرآوازه کنیم/ طلاب برای مدرک درس نخوانند

مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید رشته فلسفه اسلامی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) و نخستین دوره پذیرشی رشته مشاوره این مؤسسه به صورت جداگانه و با حضور حجت الاسلام والمسلمین عشرتی «رییس این مؤسسه» برگزار شد.

123456>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما