سه‌شنبه 16 آذر 1400   21:28:26

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با درک نیازها و مطالبات مردم و با هدف پاسخگویی تخصصی به سؤالات دینی اقشار مختلف جامعه، و با استفاده از اساتید و محققین حوزه علمیه در گروه‌های تخصصی علوم اسلامی: قرآن و حدیث؛ فقه؛ اخلاق؛ کلام و اعتقادات؛ تاریخ و سیره و مشاوره، مرکزی را تحت عنوان «مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی» در سال 1386 تأسیس نمود.
این مرکز به صورت مکتوب، تلفنی، فضای مجازی، پیامکی و رسانه ای پاسخگوی سوالات دینی است.
جهت ارتباط با این مرکز بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

تهیه و انتشار نرم افزار «شمس الضحی»

نرم افزار «شمس الضحی» شامل رویداد‌های تقویمی و برنامه‌ های پیشنهادی با همکاری مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور تهیه و انتشار یافت.

تاكيد اعضاي كميسيون فرهنگي مجلس بر توسعه فعاليت هاي مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در بازديد از مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم بر توسعه فعاليت هاي اين مركز تاكيد كردند.

نشست علمی «رمز پول‌ها» برگزار شد

نشست علمی «رمز پول‌ها» از سوی گروه علمی فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، ویژه کارشناسان نمایندگی این مرکز در مشهد برگزار شد.

نقش محبت اهل بیت(ع) در تقویت دینداری

مدیرگروه ارزیابی و پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به تبیین نقش محبت اهل بیت(ع) در تقویت دینداری پرداخت و گفت: نباید از سرمایه های معنوی غفلت کرد.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برای تأسیس «مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در تهران»

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برای تأسیس «مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در تهران» خبر داد.

فعالیت گسترده مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در ماه مبارک رمضان

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به تشریح فعالیت های گسترده این مرکز در ماه مبارک رمضان پرداخت و از حمایت های ویژه حجت الاسلام والمسلمین واعظی در انجام فعالیت های این مرکز در ماه رمضان قدردانی کرد.

12345>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما