سه‌شنبه 21 مرداد 1399   01:10:43
(جهش تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با درک نیازها و مطالبات مردم و با هدف پاسخگویی تخصصی به سؤالات دینی اقشار مختلف جامعه، و با استفاده از اساتید و محققین حوزه علمیه در گروه‌های تخصصی علوم اسلامی: قرآن و حدیث؛ فقه؛ اخلاق؛ کلام و اعتقادات؛ تاریخ و سیره و مشاوره، مرکزی را تحت عنوان «مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی» در سال 1386 تأسیس نمود.
این مرکز به صورت مکتوب، تلفنی، فضای مجازی، پیامکی و رسانه ای پاسخگوی سوالات دینی است.
جهت ارتباط با این مرکز بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

فعالیت گسترده‌ و تولید محتوای مرکز ملی پاسخگویی خراسان رضوی در فضای مجازی

مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در ایام شیوع کرونا با حضور فعال در فضای رسانه ای و مجازی، اقدام به تولید محتوا و نشر آن در شبکه های اجتماعی و رسانه ها نموده است.

تولید نرم افزار اندرویدی «پرسش های کرونا»

رییس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی از تولید نرم افزار اندرویدی «پرسش های کرونا» مشتمل بر 80 سؤال منتخب در زمینه بیماری کرونا به صورت متنی و صوتی به همت این مرکز خبر داد.

مهارت و توانمندی لازمه تأثیرگذاری در جامعه است

رییس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی درباره تفاوت دانستن و توانستن گفت: این دو مقوله جداست و با صرف دانستن نمی توان تاثیرگذاری در جامعه داشت و این تأثیر بسته به میزان مهارت و توانمندی است.

کارگاه آموزشی «اخلاق معاشرت و ارتباط مؤثر با بیماران» برگزار شد

رییس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: کارگاه آموزشی «اخلاق معاشرت و ارتباط مؤثر با بیماران» از سلسله کارگاه های آموزشی مراقبت های معنوی ویژه روحانیون و مبلغین دینی دفاتر پاسخگویی طرح «نسیم مهر» با همکاری این نمایندگی برگزار شد.

نشست علمی «تحلیل داده‌های رصدی و اکتشافی از پرسش‌های دینی» برگزار شد/ کدام موضوعات در صدر سؤالات دینی مردم قرار دارد؟

نشست علمی «تحلیل داده‌های رصدی و اکتشافی از پرسش‌های دینی» به همت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار و موضوعات مطرح در صدر سؤالات دینی مردم تشریح شد.

نشست علمی «الحاد مدرن» برگزار شد

نشست علمی «الحاد مدرن» به همت گروه علمی کلام مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار و چارچوب نظری و مؤلفه های الحاد مدرن مطرح شد.

تشریح سامانه مدیریت دانش کتابخانه ای دفتر تبلیغات اسلامی/ تحلیل تراکنش های میلیونی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

سرپرست گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سامانه مدیریت دانش کتابخانه ای دفتر تبلیغات اسلامی را تشریح کرد.

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما