دوشنبه 28 مرداد 1398   22:47:39
(سال رونق تولید)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با درک نیازها و مطالبات مردم و با هدف پاسخگویی تخصصی به سؤالات دینی اقشار مختلف جامعه، و با استفاده از اساتید و محققین حوزه علمیه در گروه‌های تخصصی علوم اسلامی: قرآن و حدیث؛ فقه؛ اخلاق؛ کلام و اعتقادات؛ تاریخ و سیره و مشاوره، مرکزی را تحت عنوان «مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی» در سال 1386 تأسیس نمود.
این مرکز به صورت مکتوب، تلفنی، فضای مجازی، پیامکی و رسانه ای پاسخگوی سوالات دینی است.
جهت ارتباط با این مرکز بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

کارگاه تخصصی «آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان» برگزار شد

در کارگاه یک روزه «آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان» که به همت گروه علمی مشاوره مرکز ملی پاسخگویی سؤالات دینی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، مباحث مربوط به آسیب شناسی کودک و نوجوان مطرح گردید.

کارگاه «شیوه های تغییر رفتار با رویکرد رفتار درمانی» برگزار شد

کارگاه دو روزه «شیوه های تغییر رفتار با رویکرد رفتار درمانی» با رویکرد «رفتار درمانی» به عنوان مقدمه ای برای درمان شناختی رفتاری از سوی مرکز پاسخگویی به سوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

از سایت جدید انجمن گفتگوی دینی رونمایی شد

در نشستی با حضور کارشناسان انجمن های گفتگوی دینی و قرآنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، از سایت جدید انجمن گفتگوی دینی رونمایی شد.

طراحی و تولید نرم افزار اندرویدی «اخلاق تبلیغ»

نرم افزار اندرویدی «اخلاق تبلیغ» با امکاناتی ویژه به سفارش میز اخلاق از قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی و به مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی تولید و عرضه شد.

پاسخگویی به سؤال مراجعه کنندگان به نمایشگاه کتاب تهران در 6 گرایش

مسؤول غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: امسال طبق روال سنوات گذشته با کارشناسان متخصص با گرایش های اخلاق، مشاوره، قرآن و حدیث، عقاید، تاریخ اسلام و فقه در این نمایشگاه حاضر شدیم. 

اولین بسته فتو حدیث طراحی و عرضه شد

اولین بسته گرافیکی فتو حدیث توسط بخش انجمن گفتگوی دینی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی تولید و در فضای مجازی عرضه شد.

عرضه نرم افزار رایگان اندرویدی «اربعینیان» بر روی پرتال دفتر تبلیغات اسلامی

نرم افزار اندرویدی «اربعینیان» که به همت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی تولید و عرضه شده است بمنظور کمک به زائران پیاده‌روی اربعین حسینی بر روی پرتال دفتر تبلیغات اسلامی عرضه شد.

ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما