سه‌شنبه 8 بهمن 1398   04:54:01
(سال رونق تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با درک نیازها و مطالبات مردم و با هدف پاسخگویی تخصصی به سؤالات دینی اقشار مختلف جامعه، و با استفاده از اساتید و محققین حوزه علمیه در گروه‌های تخصصی علوم اسلامی: قرآن و حدیث؛ فقه؛ اخلاق؛ کلام و اعتقادات؛ تاریخ و سیره و مشاوره، مرکزی را تحت عنوان «مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی» در سال 1386 تأسیس نمود.
این مرکز به صورت مکتوب، تلفنی، فضای مجازی، پیامکی و رسانه ای پاسخگوی سوالات دینی است.
جهت ارتباط با این مرکز بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

کارگاه آموزشی «اخلاق معاشرت و ارتباط مؤثر با بیماران» برگزار شد

رییس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: کارگاه آموزشی «اخلاق معاشرت و ارتباط مؤثر با بیماران» از سلسله کارگاه های آموزشی مراقبت های معنوی ویژه روحانیون و مبلغین دینی دفاتر پاسخگویی طرح «نسیم مهر» با همکاری این نمایندگی برگزار شد.

نشست علمی «تحلیل داده‌های رصدی و اکتشافی از پرسش‌های دینی» برگزار شد/ کدام موضوعات در صدر سؤالات دینی مردم قرار دارد؟

نشست علمی «تحلیل داده‌های رصدی و اکتشافی از پرسش‌های دینی» به همت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار و موضوعات مطرح در صدر سؤالات دینی مردم تشریح شد.

نشست علمی «الحاد مدرن» برگزار شد

نشست علمی «الحاد مدرن» به همت گروه علمی کلام مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار و چارچوب نظری و مؤلفه های الحاد مدرن مطرح شد.

تشریح سامانه مدیریت دانش کتابخانه ای دفتر تبلیغات اسلامی/ تحلیل تراکنش های میلیونی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

سرپرست گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سامانه مدیریت دانش کتابخانه ای دفتر تبلیغات اسلامی را تشریح کرد.

لزوم نگاه متخصصانه به پاسخگویی سؤالات دینی

رییس گروه پاسخگویی تلفنی و پیامک مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در نشست تخصصی «پاسخگویی برخط، مسائل، ضرورت ها و آسیب ها» بر ضرورت تخصصی شدن پاسخگویی ها تأکید کرد.

پاسخ به ۱۰ هزار سؤال در روز توسط مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به پاسخ به سؤالات به سه روش تلفنی، فضای مجازی و مکتوب گفت: در همه بخش ها، روزانه به طور متوسط ۱۰ هزار سؤال مطرح میشود که 6 هزار مورد به بخش تلفنی اختصاص دارد. 

فعالیت بخش پشتیبانی علمی مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی

بخش پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی در چهار حوزه وظیفه ارائه آموزش های مهارتی، دانشی و بینشی کارشناسان پاسخگو در هفت گروه علمی این مرکز را به عهده دارد.

کارگاه تخصصی «آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان» برگزار شد

در کارگاه یک روزه «آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان» که به همت گروه علمی مشاوره مرکز ملی پاسخگویی سؤالات دینی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، مباحث مربوط به آسیب شناسی کودک و نوجوان مطرح گردید.

کارگاه «شیوه های تغییر رفتار با رویکرد رفتار درمانی» برگزار شد

کارگاه دو روزه «شیوه های تغییر رفتار با رویکرد رفتار درمانی» با رویکرد «رفتار درمانی» به عنوان مقدمه ای برای درمان شناختی رفتاری از سوی مرکز پاسخگویی به سوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما