دوشنبه 28 مرداد 1398   23:13:48
(سال رونق تولید)

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

برگزاری دوره های تخصصی ویژه مبلغان از سوی دفتر تبلیغات اسلامی در آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با حضور در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از آمادگی حوزه های علمیه استان جهت برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مبلغان خبر داد.

باور و اعتقاد دینی منجر به تصدیق باور می شود

رئیس قطب تعمیق ایمان دینی و مقابله با فرق و جریان های انحرافی گفت: باور و اعتقاد دینی یک لایه ذهنی و به تعبیری عقلی دارد که در نهایت منجر به تصدیق باور می شود.

گسترده تر شدن فعالیت مبلغان دفتر تبلیغات با ورود به فضای مجازی

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه با ورود مبلغان دینی دفتر تبلیغات به فضای مجازی، منبر تعطیل نشده و فعالیت مبلغان گسترده تر می شود گفت: در بستن تلگرام دقت شد تا شکاف دولت ـ ملت عمیق نشود. 

هدف دشمن از فشار تحریم ها تسلیم شدن ملت ایران است

وزیر اطلاعات گفت: در این شرایط اقتصادی باید برای مردم توضیح داد که گرانی ها کار دولت نیست، بلکه این دشمنان هستند که با فشار تحریم ها می خواهند ملت ایران را تسلیم کنند اما موفق نمی شوند.

همه ما مدیون طلاب جهادی هستیم

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: این همدلی و همکاری در امدادرسانی سیل در استان‌های کشور از افتخاراتی است که در 40 ساله دوم پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد.

فعالیت های گسترده دفتر تبلیغات اسلامی در مناطق سیل زده/ از اعزام گسترده مبلغ تا انتشار محتوای تبلیغی برای مناطق سیل زده

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: حضور رییس این دفتر در مناطق سیل زده، اعزام گروه های تبلیغی ، انتشار ره توشه راهیان نور ویژه مناطق سیل زده و برگزاری جلسات شورای هماهنگی مراکز حوزوی از جمله فعالیت های این دفتردر سیل اخیر بوده است.

قدردانی رییس دفتر تبلیغات اسلامی از آیت الله جزایری به دلیل راه اندازی ستاد مردمی و جهادی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز از اقدام شایسته و انقلابی آیت الله موسوی جزایری جهت راه اندازی ستاد مردمی و جهادی کمک به سیل زدگان خوزستان قدردانی کرد.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما