يكشنبه 9 آذر 1399   05:19:07
(جهش تولید)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

مراتب اعمال قدرت دشمنان اسلام

عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: دشمنان کشورهای اسلامی برای پیشبرد اهداف اشغالگرانه خود در گام اول از جنگ سخت و در مرحله بعد از کودتا و در نهایت از جنگ نرم استفاده می کنند.

فعالیت های فرهنگی باید هوشمندانه باشد/ ضرورت انجام فعالیت های فرهنگی بر اساس نیاز جامعه

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه‌های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی بر ضرورت انجام هوشمند فعالیت های فرهنگی تأکید کرد و گفت: فعالیت های فرهنگی باید با توجه به نیاز جامعه و شرایط زمانی و مکانی انجام شود.

پیام تسلیت دفتر تبلیغات اسلامی بمناسبت درگذشت حجت الاسلام راستگو

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن راستگو از استادان حوزه علمیه و فعال در زمینه تربیت مربی و کارشناس مسائل دینی به خصوص کودک و نوجوان، را تسلیت گفت.

ضرورت بهره گیری مبلغان از شیوه های خلاقانه و نوآورانه

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت مسأله خلاقیت و نوآوری در فعالیت های تبلیغی، بر ضرورت بهره گیری مبلغان از شیوه های خلاقانه و نوآورانه در اثربخشی جریان تبلیغ تأکید کرد.

تربیت فرزند باید از زمان خردسالی آغاز شود

روانشناس بالینی مسائل کودک و نوجوان گفت: برای تربیت بهتر فرزندان باید از زمان کودکی آنها، به فکر باشیم و تربیت را در زمان خردسالی جدی بگیریم.

ضرورت تغییر فعالیت های تبلیغی مبلّغان در موج سوم کرونا

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به حضور مؤثر و اثربخش طلاب در موج اول مقابله با شیوع کرونا، احیای مساجد شهرهای بزرگ برای برگزاری فعالیت های اجتماعی - فرهنگی را امری مهم برشمرد و بر احیای این فعالیت ها از سوی مبلغان تأکید کرد.

نبود پیوست فرهنگی در توسعه قم، تغییرات نامطلوبی را رقم زده است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به این که نبود پیوست فرهنگی مناسب در امر توسعه شهر و استان قم، تغییرات نامطلوبی را رقم زده است، گفت: ما به دنبال رفع نگرانی مقام معظم رهبری از بابت وضعیت قم به خصوص از حیث شرایط فرهنگی هستیم.

شبهه تزاحم دین و علم از پایه و بنیان غلط است

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان این که شبهه تزاحم دین و علم از پایه و بنیان غلط است، گفت: دین با علم هیچگونه تضادی با هم ندارند و هر دو بال یک پرواز هستند.

ضرورت توجه به صحیح جلوه دادن عبادت در اذهان کودکان

کارشناس مسائل کودک و نوجوان با اشاره به این که عبادت را برای کودکان کاری سخت تعریف نکنیم، گفت: والدین و مربیان دقت کرده تا عبادت را به گونه ای تعریف نکنند که کودکان آن را کاری سخت و نشدنی بدانند.

دوره‌ مجازی «آشنایی با منظومه فکری رهبر انقلاب اسلامی» برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره‌ مجازی آشنایی با منظومه فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی (دوره آموزشی معارف انقلاب اسلامی - سطح یک) را برگزار می کند.

12345678910>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما