پنجشنبه 14 آذر 1398   21:41:25
(سال رونق تولید)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

تبلیغ دین در همسایگی غار علیصدر

گروه فرهنگی تبلیغی یاوران دین شهرستان فامنین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم فعالیت های تبلیغی این گروه در غار علیصدر را تبیین کرد.

لوازم اجرای مناسب طرح تبلیغ «تربیت محور»

مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغیدفتر تبلیغات اسلامی گفت: لازمه اجرای مناسب این طرح و اثر بخشی تربیتی مطلوب آن بر دانش آموزان، آگاهی مدیران مدارس نسبت به جزئیات این طرح و حمایت و همکاری با مبلغان می باشد.

حضور مبلغان در فضاهای درمانی مستند سازی شود/ انتشار کتاب تبلیغ بالینی توسط دفتر تبلیغات اسلامی

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دیگران باید به صورت مستند بدانند که حضور یک مبلغ در محلی مانند بیمارستان و بر بالین بیماران می تواند چه فوائد و اثراتی داشته باشد.

فصلنامه تخصصی «افق تبلیغ» منتشر می شود

رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از انتشار اولین فصلنامه تخصصی تبلیغ در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در آذرماه خبر داد.

هشدار نسبت به معماری شهر، پاساژها و تبلیغات شهری در قم/ ضرورت خلاقیت و ابتکار در نهی از منکر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نهی از منکر نیازمند خلاقیت و ابتکار است گفت: منظور ما از اصلاح فرهنگ عفاف و حجاب صرفا به تذکر لسانی محدود نمی شود، بلکه باید معماری شهر، پاساژها، تبلیغات شهری و... همه در کنار هم و با هم تغییر کند.

حضور مستمر مبلغان در میان دانش آموزان

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اعزام مبلغ به مدارس را ابزاری برای شناسایی و جذب دانش آموزان عنوان کرد و گفت: این طرح، جهت ارائه برنامه های تبلیغی مستمر و گسترده تر در فضایی خارج از مدرسه می باشد.

تبلیغ تخصصی مکمل اعزام های عمومی خواهد بود

مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: تبلیغ تخصصی مکمل اعزام های عمومی در تعمیق باورهای دینی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی خواهد بود.

رئیس قرارگاه فرهنگی شهر مقدس قم منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد به عنوان رئیس قرارگاه فرهنگی شهر مقدس قم در دفتر تبلیغات اسلامی منصوب شد.

مردم را با رویکرد تبدیل سیئه به حسنه، به دین خوشبین کنید

استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که سه رویکرد «تأیید»، «تخریب» و «تبدیل» در تبلیغ می تواند وجود داشته باشد، گفت: نه گناه دیگران را به سبک مرجئه تأیید کنید، نه گناهکار را به طور کلی تخریب و ناامید کنید؛ بلکه آن ها را با رویکرد تبدیل سیئه به حسنه به سمت حق برگردانید و به دین خوشبین کنید. 

مقاومت مردم در مقابل استکبار، مدیون تبیین واقعه عاشورا توسط مبلغان است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: ایستادگی مردم ایران در مقابل فشارهای فوق سنگین جبهه استکبار، به دلیل تبیین درست مکتب اهل بیت(ع) خصوصاً عاشوراست که این وظیفه سنگین در طول تاریخ بر دوش مبلغان دین بوده است.

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما