جمعه 2 مهر 1400   03:22:23

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا از مصادیق فرهنگ سازی در کشور است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به این که یاد و سیره شهدا می تواند زمینه ساز فرهنگی ناب در جامعه باشد، گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در هر رتبه ای که باشند، از مصادیق فرهنگ سازی در کشور است.

استاد واعظی در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: لزوم نگاه حمایتی در عرصه فرهنگ/ به ظرفیت های عظیم و نهفته فرهنگی و هنری حوزه علمیه توجه شود

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با تأکید بر توجه به بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه فرهنگ گفت: به ظرفیت های عظیم و نهفته فرهنگی و هنری حوزه علمیه توجه شود.

استفاده از ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی در راستای اعتلای سطح فرهنگ جامعه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ظرفیت های عظیم دفتر تبلیغات اسلامی در عرصه دین، فرهنگ و هنر گفت: از همه این ظرفیت ها در جهت رشد و اعتلای سطح فرهنگ جامعه نهایت استفاده را خواهیم داشت.

نقش مهم روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در پیشبرد اهداف متعالی این نهاد مقدس

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی با قدردانی از زحمات روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، نقش مهم روابط عمومی دفتر در پیشبرد اهداف متعالی این نهاد مقدس را مورد توجه قرار داد.

انتصاب مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت ‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد اولیائی را به عنوان «مدیر روابط عمومی این دفتر» منصوب کرد.

دفتر تبلیغات اسلامی رصدگر تحولات فرهنگی جامعه

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که دفتر تبلیغات باید رصدگری قوی نسبت به اقتضائات فرهنگی و محیطی و نیازها باشد، گفت: جامعه ما در معرض تحولات فرهنگی شگرفی است و ذائقه‌ها و ابزار تأثیرگذاری فرهنگی دائم در حال تغییر می باشد.

فعالیت مرحوم فرج نژاد در خاطره خادمان فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی به یادگار خواهد ماند

رییس دفتر تبلیغات اسلامی در پیامی تصریح کرد:  فعالیت جهادی و خدمات علمی فرهنگی مرحوم فرج نژاد در سال‌هایی که به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه و استاد سواد رسانه فعالیت داشتند در خاطره خادمان فرهنگی این نهاد به یادگار باقی خواهد ماند.

امکان ارتباط مستقیم اینترنتی با مدیران دفتر تبلیغات اسلامی

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم گفت: همکاران و مبلغان از طریق سامانه اینترنتی که برای دسترسی کارکنان به رئیس و معاونان دفتر تبلیغات اسلامی بر روی پرتال www.Dte.ir  ایجاد شده است، می توانند مطالب خود را بیان کنند و ما هم این مطالب را خواهیم دید و از آن ها استفاده می کنیم.

12345678>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما