شنبه 3 مهر 1400   15:28:07

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

در گفت و گویی مطرح شد:

نمایش و نقد و تحلیل هفتگی فیلم های مستند با حضور مستندسازان حوزوی

  • خلاصه :انجمن مستندسازان حوزوی اولین نشست از سلسله نشست‌ های هفتگی نمایش و نقد و تحلیل فیلم مستند را با نمایش فیلم مستند ” غزه ” از آثار برگزیده بخش بین الملل جشنواره حقیقت برگزار کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، مهدی بنکدار «رییس اداره هنرهای تصویری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی» در گفت وگویی با اعلام این خبر گفت: این نشست ها روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۷ در سالن نمایش معاونت برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقه مندان می توانند با مراجعه به اداره هنرهای تصویری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی واقع در قم، ابتدای خیابان شهدا، نبش کوچه ۱۷، ساختمان این معاونت برای حضور در نشست ها ثبت نام کنند.

رییس اداره هنر های تصویری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: در اولین نشست نمایش و نقد و تحلیل فیلم این انجمن، مستند بلند «غزه» تولید سال ۲۰۱۹ کشورهای ایرلند، کانادا و آلمان به کارگردانی «اندرو مک‌کانل و گری کین» نقد و بررسی شد.

وی در معرفی این فیلم گفت: مستند ۸۶ دقیقه ای “غزه” ما را به مکانی بی‌نظیر و فراتر از دسترس دوربین‌های گزارشگر تلویزیونی می‌رساند تا دنیایی از شخصیت‌های فصیح و قابل انعطاف را آشکار سازد.

بنکدار خاطرنشان کرد: این فیلم تلاش می کند تا به ما یک پرتره‌ی سینمایی و غنی از مردمی که در تلاش هستند زندگی معناداری در برابر آوار درگیری‌های چند ساله داشته باشند، ارائه دهد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما