يكشنبه 19 ارديبهشت 1400   12:27:00

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

درخشش مبلغ معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در جشنواره چلچراغ آسمانی

  • خلاصه :مبلغ معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به عنوان مدیر صفحه‌ اینستاگرامی آیه‌گرافی در مراسم اختتامیه‌ جشنواره‌ آیات و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدهادی موسوی از مبلغان معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و مدیر صفحه اینستاگرامی آیه‌گرافی در جشنواره چلچراغ آسمانی در بخش تولید و توزیع صفحه و کانال برگزیده شد.

مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

جشنواره آیات یکی‌ از برنامه‌های سالانه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از سوی دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی این معاونت برگزار می‌شود.

جشنواره آیات دارای مجموعه جشنواره‌های تخصصی در رشته‌های مختلف است و در سال ۹۹ این جشنواره شامل ۹ جشنواره ملی بود که از جمله آنها می‌توان به جشنواره ملی نغمه‌های محمدی(ص) و جشنواره ملی چلچراغ آسمانی که هر دو به میزبانی استان تهران برگزار شد اشاره کرد.

از دیگر بخش‌های جشنواره آیات می‌توان، جشنواره ملی داستان‌نویسی به میزبانی استان خراسان جنوبی، جشنواره ملی شعر پیام‌آور وحدت به میزبانی استان سیستان و بلوچستان، جشنواره ملی رسانه و مطبوعات به میزبانی استان سمنان، جشنواره ملی عکس و عکس نوشته به میزبانی استان کرمان، جشنواره ملی داستانک به میزبانی استان گلستان، جشنواره ملی آواها و نغمات به میزبانی آذربایجان شرقی و جشنواره ملی فیلم به میزبانی استان بوشهر را نام برد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما