پنجشنبه 7 مرداد 1400   11:08:21

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

حرکت تنی چند از روحانیان هنرمند در سال 1361 برای پایه‌گذاری مجموعه‌ای هنری به منظور ارایه شایسته آموزه‌های دینی با زبان و بیان هنر به جامعه‌ فهیم و هنردوست، میراثِ ماندگاری شد که به صورت مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی تبلور یافت.

پرورش استعدادهای طلاب و آشناساختن آنان با ظرفیت‌های هنر برای تبلیغ دین، آموزش‌های ادبی و هنری برای طلاب و خانوده‌های آنان، تقویت توانمندی و فعال‌سازی آنان در زمینه‌های فرهنگی و هنری و تولید آثار فاخر ادبی و هنری از جمله مهم‌ترین ضرورت‌های آموزش هنری در چند دهه گذشته بود. همچنین، تشکیل انجمن‌های ادبی هنری طلاب و برگزاری جشنواره و تولید آثار هنری در قالب‌های گوناگون با حمایت‌های مادی و معنوی مرکز فرهنگی هنری انجام گرفت.

از سوی دیگر در سال 1390، اداره کل تبلیغ نوین با هدف شناسایی و جذب فعالان حوزوی، سازماندهی آنها در قالب گروه‌‌های تبلیغی و حمایت‌ از طرح‌های تبلیغی آنان در عرصه‌های نوین تبلیغ رسانه‌ای در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر ایجاد گردید.

در سال 1398 به منظور سازماندهی مجدد و تمرکز فعالیت‌ها و گسترش آن، مرکز فرهنگی و هنری و اداره کل تبلیغ نوین با یک‌دیگر ادغام و به "معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه" ارتقاء یافت.
 

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

اختتامیه سوگواره مجازی اشراق برگزار می شود/ ارسال بیش از چهارهزار اثر ادبی، هنری و رسانه ای

مدیرکل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به ارسال بیش از چهارهزار اثر ادبی، هنری و رسانه ای به هفتمین سوگواره مجازی اشراق، از برگزاری مجازی اختتامیه این سوگواره در روز عرفه خبر داد.

امکانات سخت افزاری و نرم افزاری معاونت مجازی، هنر و رسانه در خدمت سایر معاونت ها

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی به ارائه پیشنهاداتی در خصوص تقویت زمینه های همکاری این معاونت و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پرداخت و گفت: همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ما در خدمت تمامی بخش ها بویژه معاونت پژوهش خواهد بود.

استاد لک زایی: همکاری با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه را اولویت صد در صد خود می دانیم

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به اینکه ما همکاری با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی را اولویت صد در صد خود می دانیم، گفت: یکی از دغدغه های ما این است که کارهایی که در این پژوهشگاه صورت می گیرد، به مصرف برسد.

دبیری و داوری جشنواره نقش اول شبکه ایران کالا در قبضه هنرمندان دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس اداره تولیدات رسانه ای معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و مسئول گروه هنری تبلیغی مجبا به عنوان داور و مسئول گروه هنری تبلیغی دریچه از گروه های تبلیغی این دفتر به عنوان دبیر در جشنواره نقش اول شبکه ایران کالا حضور یافته اند.

مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی یک برند بی نظیر است/ نفس جدیدی در انجمن های هنری طلاب دمیده شود

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه مرکز هنر و رسانه این معاونت یک برند بی نظیر در این عرصه است از رئیس جدید این مرکز خواست تا نفس جدیدی در انجمن های هنری طلاب دمیده شود.

تولید مستند هفت قسمتی صدق صادقان با موضوع سیره اقتصادی علمای سلف

ریس اداره هنرهای تصویری معاونت فضای، هنرو رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: مجموعه مستند صدق صادقان با موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی در سیره علمای سلف، در اداره هنرهای تصویری معاونت فضای مجازی، هنرو رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در حال تولید است.

انتشار گزارش فعالیت های ماه رمضان اداره کل فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی بصورت آنلاین

فعالیت های ماه مبارک رمضان اداره کل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه با هدف آشنایی بیشتر با فعالیت‌های کنشگران فرهنگی فضای مجازی در ماه مبارک رمضان و گسترش هم‌افزایی با این ظرفیت عظیم بصورت آنلاین منتشر شد.

«شبکه الاهواز» قابلیت «وی او دی» را به جذابیت‌های خود اضافه کند

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه «شبکه الاهواز» باید قابلیت «وی‌ او دی» را به جذابیت‌های خود اضافه کند، گفت: ما در کشور وی‌ او‌ دی عربی نداریم و این شبکه اگر می‌خواهد در فضای مجازی ایفای نقش داشته باشد باید این قابلیت را به جذابیت‌های خود اضافه کند.

عملکرد یک ساله مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه/ از تولید فیلم و برنامه های تلویزیونی تا آموزش های هنری و ادبی

رئیس مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به چشم انداز این مرکز، عملکرد و دستاوردهای آن در سال گذشته را تبیین کرد.

تولید فیلم داستانی و مستند کوتاه با موضوع عفاف جنسی توسط دفتر تبلیغات اسلامی

فیلم ساز و مستندساز حوزوی و مبلغ رسانه ای معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از تولید فیلم داستانی «ناگهان گذشته» و مستند کوتاه «لحظه» به سفارش قطب های فکری و فرهنگی این دفتر خبر داد.

123456789>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما