شنبه 27 شهريور 1400   23:44:34

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

مراسم اختتامیه «جشنواره 5 سالگی پژوهان» برگزار شد

  • خلاصه : «جشنواره 5 سالگی پژوهان» به مدت یک هفته همراه با راه اندازی کمپین مربوطه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زائی در مراسم اختتامیه جشنواره 5 سالگی سامانه نشر الکترونیک «پژوهان» گفت: در بسته های حل و فصل مسائل در حوزه پژوهش نیاز به تشکیل تیمی از متخصصین داریم و از این نکته نباید غافل شد که در هر بسته فعالیتی باید یک بخش از خروجی فناورانه را مد نظر داشته باشیم.

محمود متین فر «رئیس اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» در ادامه ضمن بیان برنامه های آتی سامانه نشر الکترونیک «پژوهان» گفت: راه اندازی سیستم ارتباط با مشتریان، توسعه زبان های پژوهان از 5 زبان به 20 زبان، توسعه محتوایی هم در ناشران و هم در کتب، ریبرندهای(بازتولید با عنوان جدید) در تعامل با نهادها و توسعه فعالیت ها و حضور فعال در شبکه های اجتماعی از مهمترین برنامه های پژوهان در فصل جدید می باشد.

همچنین مهدی دانش پژوه نیز در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد 5 ساله سامانه نشر الکترونیک پژوهان پرداخت و گفت: هم اکنون بیش از 50 هزار کاربر عضو پژوهان هستند و بیش از 5 هزار کتاب از حدود 100 ناشر از نزدیک به 2 هزار نویسنده در پژوهان منتشر شده است.

به گفته تیم مدیریت پژوهان ترند شدن پژوهان در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی یکی از اهداف «سامانه نشر الکترونیک پژوهان» در عرصه شبکه های اجتماعی است.

گفتنی است، راه اندازی کمپین «جشنواره 5 سالگی پژوهان» با حمایت و استقبال بی نظیر حدود به 5 هزار نفر از کاربران شبکه های اجتماعی صورت گرفت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما