يكشنبه 23 خرداد 1400   09:05:38

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

به همت دانشگاه باقرالعلوم(ع)؛

کارگاه «آشنایی با فرآیندهای اداری مربوط به پایان‌نامه در دانشگاه باقرالعلوم(ع)» برگزار شد

  • خلاصه :کارگاه «آشنایی با فرآیندهای اداری مربوط به پایان‌نامه در دانشگاه باقرالعلوم(ع)» با حضور و استقبال قابل توجه دانشجویان این دانشگاه به صورت برخط برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، کارگاه «آشنایی با فرآیندهای اداری مربوط به پایان‌نامه در دانشگاه باقرالعلوم» اردیبهشت سال 1400 با حضور 75 نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه و با تدریس عباس ایزدی‌فرد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این کارگاه که به صورت برخط برگزار شد، ابتدا مقررات مربوط به زمان و چگونگی انتخاب موضوع پایان‌نامه مطابق با آیین‌نامه آموزشی وزارت علوم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری توضیح داده شد.

این کارگاه در دو بخش «چگونه شروع کنیم؟» و «از کجا شروع کنیم؟» ادامه یافت و چگونگی انتخاب و جستجوی موضوع در سامانه‌های علمی کشور و فرایند تصویب‌خواهی موضوع پایان‌نامه در دانشگاه باقرالعلوم(ع) تا دفاع از پایان‌نامه و تسویه و بارگذاری در سامانه ایران داک به‌طور کامل ارائه گردید.

در پایان این کارگاه پرسش‌ها و ابهاماتی از سوی شرکت‌کنندگان مطرح شد که مدرس دوره و همچنین مهدی فدائی مدیر اداره پژوهش دانشگاه باقرالعلوم(ع) به آن‌ها پاسخ دادند.

شایان ذکر است، به دلیل استقبال قابل‌توجه دانشجویان از برگزاری این کارگاه، در فصل‌های آتی بار دیگر کارگاه‌های پایان‌نامه‌نویسی برگزار خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما