شنبه 3 مهر 1400   16:58:06

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

رئیس مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی تأکید کرد؛

لزوم توانمندسازی طلاب در تبیین موضوع اقتصاد مقاومتی

  • خلاصه :رئیس مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی لازم است دوره های آموزش تخصصی در زمینه تبیین مساله اقتصاد مقاومتی برگزار گردد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، محمدعلی سلیمانی در جلسه همکاری مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و ستاد اقتصاد مقاومتی حوزه که با موضوع لزوم برگزاری دوره آموزشی تببین مساله اقتصاد مقاومتی برای مبلغان در سالن شهید سلیمانی برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی لازم است دوره های آموزش تخصصی در زمینه تبیین مسأله اقتصاد مقاومتی برگزار گردد.

وی اظهار داشت: ستاد اقتصاد مقاومتی حوزه، همکاری های لازم در خصوص برگزاری دوره های آموزش را با مرکز آموزش های کاربردی داشته است لیکن این همکاری ها باید بیشتر شود تا شاهد تحول در زمینه مسائل اقتصاد مقاومتی باشیم.

رئیس مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در ادامه افزود: دوره های آموزشی مختلفی در قالب کارگاه های آموزشی با موضوع اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است و هم اکنون مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات در حال ضبط آفلاین دوره کامل موضوع اقتصاد مقاومتی با سرفصل های مشخص می باشد.

وی به گستردگی سامانه آموزش مجازی مرکز آموزش های کاربردی اشاره کرد و گفت: مرکز آموزش های کاربردی با توجه به گستردگی سامانه  lms (سامانه آموزش مجازی) که در اختیار دارد می تواند در سطح کشور دوره های آموزشی خود را برگزار نماید. نمونه بارز آن را می توان در آموزش و تحت پوشش قرار گرفتن ۶۰۰۰ مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه در سال گذشته مشاهده نمود.

سلیمانی اظهار داشت: معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با توجه به در اختیار داشتن امکانات لازم و ظرفیت بیش از ۴۰ هزار مبلغ، می تواند در زمینه تبیین موضوع اقتصاد مقاومتی گام های بلندی را بر دارد و البته گام های اولیه برداشته شده است.

وی به قابلیت های بالای سامانه آموزش مجازی مرکز آموزش های کاربردی اشاره کرد و افزود: ظرفیت سامانه آموزش مجازی این مرکز در بخش آنلاین ۸۰۰ کاربر را بصورت ارتباط چند طرفه پوشش می دهد؛ در بخش آفلاین نیز با توجه به فوائد بسیاری از جمله برگزاری آزمون بعد از هر کلاس، ظرفیت مذکور به چندین برابر افزایش می یابد.

رئیس مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: نشست های تخصصی ماه محرم ۱۴۰۰ نیز در حال ضبط می باشد که به یاری خداوند متعال سعی می کنیم سطح علمی و کاربردی نشست ها را بیش از پیش ارتقاء دهیم.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما