سه‌شنبه 25 مرداد 1401   04:50:38

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی جهت اعزام ۹۰۰۰ مبلغ به سراسر کشور

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در نشست خبری «برنامه های تبلیغی ماه محرم ۱۴۰۱» اظهار داشت: با توجه به آمادگی مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی پیش بینی می شود در دهه اول محرم ۱۴۰۱ بیش از ۹۰۰۰ مبلغ به سراسر کشور اعزام شوند.

افزایش درخواست اعزام مبلغ از سوی نهادهای کشور

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در نشست خبری «برنامه های تبلیغی ماه محرم ۱۴۰۱» بیان کرد: همزمان با نزدیک شدن به ایام دهه اول محرم، آمار درخواست اعزام مبلغ از سوی نهاد و سازمان های مختلف کشور افزایش یافته است.

فعالیت های تبلیغی سخت است، اما شیرین

سرگروه تبلیغی مبلغات خانواده بیان کرد: امر تبلیغ با تمامی موانع و سختی هایی که دارد، اما توجه به اینکه اگر بتوانیم یک نفر را به راه مستقیم هدایت کنیم مانند آن است که تمامی انسان ها را نجات داده ایم، آرامش خاصی به انسان می دهد.

اردوی آموزشی - زیارتی طلاب استان سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس برگزار شد

رئیس اداره آموزش استان های مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با هدف ارتقای سطح علمی و مهارت های تبلیغی با محوریت «تبلیغ در مناطق محروم و آسیب پذیر» اردوی آموزشی - زیارتی طلاب حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس برگزار شد.

سامانه سمتا به روز رسانی شد

رئیس اداره فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: به منظور تسهیل در امور اداری مبلغان، سامانه سمتا (سامانه مدیریت تبلیغات اسلامی) با همت تیم کارشناسان اداره فناوری اطلاعات به روزرسانی گردید.

بازدید رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی از مرکز پژوهش های صدا و سیما

حجت الاسلام والمسلمین کمال، مشاور و رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از مرکز پژوهش های صدا و سیما بازدید کرد.

مراسم گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم حسین ضیاءالدینی برگزار شد

به همت شورای گروه های تبلیغی استان کرمان و با همکاری اداره کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، مراسم گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حسن ضیاءالدینی در ساختمان مرکزی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نوجوانان مهمترین سرمایه های ملی کشور هستند

مدیر گروه تبلیغی «ضیافت» از گروه های فعال معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نوجوانان مهمترین سرمایه های ملی هر جامعه ای بوده و آینده هر ملتی در دست آنهاست؛ بایستی به نیاز نوجوانان توجه داشت و آنان را به سوی اهداف عالی هدایت نمود.

جذب و تشکیل پرونده ۱۰۰۰ مبلغ تخصصی در سال ۱۴۰۰

رئیس اداره جذب مبلغان و گروه‌های تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی گفت: در سال ۱۴۰۰ این اداره بیش از ۱۰۰۰ نفر مبلغ تخصصی را جذب و برای ۲۰ گروه تبلیغ تخصصی تشکیل پرونده و ۱۸ مجوز فعالیت فرهنگی گروه های تخصصی صادر نموده است.

15 هزار نفرروز تبلیغ نخبگانی در قالب ۱۱۰۰ اعزام طی سال ۱۴۰۰

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از 15 هزار نفرروز تبلیغ نخبگانی در قالب ۱۱۰۰ معرفی نامه تبلیغ نخبگانی و ۳۰۰۰ دقیقه سخنرانی با عنوان منبر مجازی در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

جذب و گزینش طلاب در طرح بشیران جوان

طرح بشیران جوان، به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف آماده سازی و بستر تبلیغی طلاب پایه های سوم تا ششم است.

دوره تربیت مبلغ پیشگیری از اعتیاد(ویژه طلاب ساکن قم) برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با هدف مصون سازی جامعه در برابر آسیب های ناشی از اعتیاد، دوره «تربیت مبلغ پیشگیری از اعتیاد (ویژه طلاب ساکن قم)» را برگزار می کند.

12345678910...>>>
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما