دوشنبه 11 مهر 1401   17:42:10

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

انقلاب اسلامی به واسطه اتصال به اهل بیت(ع) هرگز خاموش نمی شود

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: انقلاب اسلامی هم یک جلوه‌ای از حرکت امام حسین‌(ع) است و این انقلاب هم خاموش نمی شود، چرا که به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) وصل است.

انعقاد تفاهم نامه میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تفاهم نامه همکاری میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور رؤسای دو مجموعه به امضا رسید.

تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت؛ راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی در دور جدید/ ارتش امروز مایه عزت و سربلندی ایران و نظام اسلامی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که راهبرد اصلی ما در دور جدید، تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت و امتداد مسئله محوری دفتر در چرخه حکمرانی است، گفت: به سمت دستگاه ها و نهادهای مختلف حاکمیتی گشوده هستیم تا بتوانیم وظیفه دینی و حوزوی خود را و ظرفیت موجود را در خدمت بخش های مهم نظام قرار دهیم.

نقش امروز دفتر تبلیغات اسلامی نسبت به گذشته اثر بخش تر و اساسی تری شده است/ به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی به شدت نیازمندیم/ انعقاد تفاهم نامه میان دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دشمنان انقلاب را ناخرسند خواهد کرد

نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی – سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی امروز متفاوت از گذشته است، گفت: نقش امروز این نهاد حوزوی اثر بخش تر و اساسی تری شده است و به این ظرفیت های دفتر به شدت نیازمندیم.

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین هنرمندانه با تمرکز بر مسئله محوری/ حضور 49 فعال فضای مجازی ایرانی و غیر ایرانی

دبیر علمی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) گفت: تمرکز ما در برگزاری کارگاه تبیین هنرمندانه بر مسئله محوری بوده تا تبدیل به مدلی برای حل مسائل مختلف پیش رو قرار گیرد.

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و با بیان این که اگر دشمن کاری نمی‌کند چون نمی‌تواند؛ نه این که نمی‌خواهد و دیگر بیشتر از این کاری از دستش بر نمی‌آید. گفت: در این حوادث دعوا بر سر ولایت الهی و طاغوت است.

ثبت ۷۰ ایده قرآنی در رویداد کاریزمن ۱۲

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از ثبت ۷۰ ایده در رویداد ایده‌پردازی کاریزمن ۱۲ با موضوع «ترویج قرآن کریم در خانواده‌» خبر داد.

نشست بررسی مسائل و چالش‌های اخلاقی امداد و نجات با حضور جمعی از فعالان جمعیت هلال احمر

با حضور مدیر گروه تربیتِ پژوهشکده اخلاق و معنویت در آستانه یکصدمین سالگرد تأسیس جمعیت هلال احمر، نشستی با موضوع مسئله‌یابی و بررسی مسائل و چالش‌های اخلاقی امداد و نجات برگزار شد.

کتاب «درس نامه مواد مخدر» روانه بازار نشر شد

کتاب «درس نامه مواد مخدر (راهبردهای مقابله ای و خودکارآمدی از دیدگاه قرآن، روایات و کارشناسان)» اثر محمدجواد مهری به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

اعلام فراخوان بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع)/ از اعلام آمادگی خانه مطبوعات برای همکاری با سوگواره تا تشریح بحش های شش گانه

دبیر بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره از پذیرش آثار در چهار رشته «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش» و «تیتر» خبر داد.

پخش گسترده فراخوان ویدیویی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) از طریق رسانه ملی+ زمان پخش ها

دبیر اجرایی دومین سوگواره ملت امام حسین(ع) گفت: تیزر تبلیغاتی این سوگواره در مجموع در 30 نوبت و به مدت 1770 ثانیه از شبکه های یک، دو، سه و پنج سیما پخش می شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما