يكشنبه 19 ارديبهشت 1400   14:45:34

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

معارف و مهارت های مورد نیاز برای اخلاقی زندگی کردن

مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تقسیم بندی مطالعات اخلاقی به سه لایه توصیفی، دستوری و فرااخلاق، به تشریح مکاتب اخلاقی پنجگانه پرداخت و با اشاره به معارف و مهارت های لازم برای اخلاقی زندگی کردن، گفت: مسلح شدن به بینش ها و مهارت ها برای زندگی اخلاقی در خانواده ضروری دانست که باید همه این موارد را فرا بگیریم.

تمسک غیرگزینشی به تاریخ و سیره اهل بیت(ع) تنها راه سعادت و نجات

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با بیان اینکه تمسک غیرگزینشی به تاریخ و سیره اهل بیت(ع) تنها راه سعادت و نجات خواهد بود، گفت: توجه به سیره امام علی(ع) بدون غرض‌ورزی‌های فردی، حزبی و جزم اندیشانه، نقش اساسی در رفع چالش‌های امت اسلامی دارد.

دوره های آموزش هنری ویژه مبلغان برگزار شد

دوره های آموزش هنری به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با مشارکت موسسه فرهنگی هنری دین و هنر و رسانه پویا، مرکز رشد علوم انسانی و اسلامی، پارک علم وفناوری استان قم و گروه آسمان مفرح امید برگزارشد.

سلسله مسابقات «آشنایی با سبک زندگی قرآنی» برگزار می شود

رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری سلسله مسابقات آشنایی با سبک زندگی قرآنی با عناوین «سبک رفتار با پدر و مادر»، «سبک رفتار با فرزند» و «سبک رفتار با همسر» در سطح کشور خبر داد.

سلسله نشست های مجازی ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود

سلسله نشست های مجازی ویژه ماه مبارک رمضان به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می شود با حضور نخبگان تبلیغی این دفتر و اساتید برجسته حوزه علمیه برگزار می شود.

همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی عامل موفقیت در امر تبلیغ

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار با معاون عملیات سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با اشاره به اهمیت همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی در موفقیت امر تبلیغ، بر لزوم همکاری هرچه بیشتر دو مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی و سپاه استان قم تاکید کرد.

قدرداني آیت‌الله موسوی جزایری از «طرح تبلیغی انصارالحجه» دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان

رئیس حوزه علمیه خوزستان ضمن تحسین طرح تبلیغ انصارالحجه که طرحی جهت تبیین معارف الهی به صورت سیار است را تکلیفی الهی بر عهده مبلغان خوزستانی دانست و از طلاب خواست که به این طرح تبلیغی بپیوندند.

گزارشی از پایان نامه «جایگاه کتاب مقدس در تفاسیر قرآن کریم»

دانش پژوه مرکز تخصصی آخوند خراسانی به تشریح گزارشی از پایان نامه خود با موضوع «جایگاه کتاب مقدس در تفاسیر قرآن کریم» پرداخت و آن را با تکیه بر سه تفسیر المیزان، الفرقان و الاثری الجامع مورد بررسی قرار داد.

ضرورت جهت گیری رساله های سطح چهار به سمت رویکرد مسأله محوری

رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه گفت: علاوه بر تطبیق فعالیت‌های پژوهشی مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه با مسائل میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی، لازم است موضوعات رساله‌های سطح چهار به این سمت و سو سوق داده شوند تا از ظرفیت پژوهشی طلاب مؤسسه نیز به خوبی استفاده شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما