يكشنبه 19 ارديبهشت 1400   11:03:53

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

معارف و مهارت های مورد نیاز برای اخلاقی زندگی کردن

مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تقسیم بندی مطالعات اخلاقی به سه لایه توصیفی، دستوری و فرااخلاق، به تشریح مکاتب اخلاقی پنجگانه پرداخت و با اشاره به معارف و مهارت های لازم برای اخلاقی زندگی کردن، گفت: مسلح شدن به بینش ها و مهارت ها برای زندگی اخلاقی در خانواده ضروری دانست که باید همه این موارد را فرا بگیریم.

تمسک غیرگزینشی به تاریخ و سیره اهل بیت(ع) تنها راه سعادت و نجات

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با بیان اینکه تمسک غیرگزینشی به تاریخ و سیره اهل بیت(ع) تنها راه سعادت و نجات خواهد بود، گفت: توجه به سیره امام علی(ع) بدون غرض‌ورزی‌های فردی، حزبی و جزم اندیشانه، نقش اساسی در رفع چالش‌های امت اسلامی دارد.

بازنشر نرم افزار «احکام روزه»

به مناسبت ماه مبارک رمضان و در راستای پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی، نرم افزار «احکام روزه» از سوی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بازنشر شد.

دوره های آموزش هنری ویژه مبلغان برگزار شد

دوره های آموزش هنری به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با مشارکت موسسه فرهنگی هنری دین و هنر و رسانه پویا، مرکز رشد علوم انسانی و اسلامی، پارک علم وفناوری استان قم و گروه آسمان مفرح امید برگزارشد.

مدرسه فناوری فانوس؛ دریچه ای به روی دغدغه مندان و فعالان فرهنگی

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ضمن معرفی مدرسه فناوری فانوس، آن را زمینه ای برای توسعه توان فرهنگی دغدغه مندان عرصه فرهنگ دانست و از وجود محتوای آموزشی مربوطه در دو قالب صوتی و ویدئویی در این اپلیکیشن خبر داد.

سلسله مسابقات «آشنایی با سبک زندگی قرآنی» برگزار می شود

رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری سلسله مسابقات آشنایی با سبک زندگی قرآنی با عناوین «سبک رفتار با پدر و مادر»، «سبک رفتار با فرزند» و «سبک رفتار با همسر» در سطح کشور خبر داد.

گفتمان مقاومت یا مذاکره؟

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اگر بخواهیم مَشرب اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی را در دو کلمه خلاصه کنیم مقاومت و مذاکره میتواند این نقش را ایفا نماید.

سلسله نشست های مجازی ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود

سلسله نشست های مجازی ویژه ماه مبارک رمضان به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می شود با حضور نخبگان تبلیغی این دفتر و اساتید برجسته حوزه علمیه برگزار می شود.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای حمایت از مبلغان جنوب شرق کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: ما در زمینه فکری، مشورتی و عملیاتی آماده شنیدن نظرات و همکاری همه بزرگان هستیم، لذا کسانی که دغدغه دین دارند با دادن طرح و برنامه در پیشبرد برنامه های فرهنگی یاری رسان ما باشند.

همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی عامل موفقیت در امر تبلیغ

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار با معاون عملیات سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با اشاره به اهمیت همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی در موفقیت امر تبلیغ، بر لزوم همکاری هرچه بیشتر دو مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی و سپاه استان قم تاکید کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما