چهارشنبه 26 خرداد 1400   21:33:43

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

شاخصه های قرآنی انتخاب اصلح

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تبیین معیارهای قرآنی شایسته گزینی پرداخت و گفت: بر اساس آیات و روایات ضرورت دارد در واگذاری مسئولیت ها به افراد، استحقاق و شایستگی آنها احراز شود.

صیانت از مردم سالاری دینی جز با حضور حداکثری میسر نیست

رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تبیین اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ و راهکارها، عوامل مشارکت حداکثری مردم پرداخت و گفت: صیانت از مردم سالاری دینی جز با حضور حداکثری میسر نیست.

شرکت در انتخابات وظیفه‌ای ملی و مذهبی است / مردم بر اساس دقت، هوشمندی و تحلیل درست انتخاب کنند

رییس اداره کتابخانه ها و اسناد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی شرکت در انتخابات را یک وظیفه ملی و مذهبی دانست و گفت: کسانی که می خواهند فهم علمی از منظر دین به مسأله انتخابات داشته باشند، کتاب «انتخابات از دیدگاه فقه» نوشته حجت الاسلام والمسلمین روح الله شریعتی را مطالعه کنند.

تقوا و امانتداری شرط بنیادین انتخاب اصلح از دیدگاه امیرمؤمنان(ع) است

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تطبیق رفتار و گفتار، توانمندی، سابقه انقلابی و حق طلبی را از معیارهای انتخاب اصلح دانست و گفت: تقوا و امانتداری شرط بنیادین انتخاب اصلح از دیدگاه امیرمؤمنان(ع) است.

شرکت در انتخابات؛ وظیفه ای مذهبی و ملی/ وظایف طلاب و مبلغان در عرصه انتخابات

مدیر گروه دانش‌های وابسته به فقه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه مذهبی و ملی است، گفت: شرکت در انتخابات تضمین کننده قدرت سیاسی کشور در عرصه های داخلی و بین المللی است.

رأی اولی ها به ابعاد حقوقی، شرعی، اخلاقی و عرفی رأی دادن توجه کنند/ وعده های انتخاباتی نباید ما را فریب دهد

مدیر گروه پژوهشی تربیت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه در رأی دادن به جای وعده ها به برنامه های افراد توجه کنیم، گفت: وعده های انتخاباتی نباید ما را فریب دهد.

انتخاب اصلح بر اساس نگاه منتظرانه/ حضور حداکثری و انتخاب اصلح یک عمل صالح است

رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه برای زمینه سازی در امر ظهور، هر قدم صالحی ما را یک گام رو به جلو می برد، حضور پرشور و حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح را یک عمل صالح معرفی کرد.

نقش انتخابات در بازنمایی تصویر مطلوب از کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با اشاره به نقش انتخابات در بازنمایی تصویر مطلوب از جمهوری اسلامی گفت: ما نباید انتخابات را نبرد برای کسب آرا بدانیم، بلکه باید آن را مسابقه ای در مسیر خیرات بازنمایی کنیم.

«شبکه الاهواز» قابلیت «وی او دی» را به جذابیت‌های خود اضافه کند

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه «شبکه الاهواز» باید قابلیت «وی‌ او دی» را به جذابیت‌های خود اضافه کند، گفت: ما در کشور وی‌ او‌ دی عربی نداریم و این شبکه اگر می‌خواهد در فضای مجازی ایفای نقش داشته باشد باید این قابلیت را به جذابیت‌های خود اضافه کند.

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی انعکاس مردمی داشته باشد/ ضرورت تقویت پاسخگویی حوزه به نیازهای روز جامعه

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، ضرورت تقویت پاسخگویی حوزه به نیازهای روز جامعه را مورد توجه قرار داد و گفت: حضور مؤثر و فعال روحانیت در فضای مجازی و حقیقی می تواند جلوی بسیاری از آسیب ها را بگیرد.

افزایش رشته‌های سطح ۴ و ارتقای سطح دانش و مدرک طلاب

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: علاوه بر دریافت مجوز سطح چهار رشته شیعه‌شناسی که در سال ۹۹ صورت گرفت، امسال نیز موفق به اخذ مجوز سطح چهار رشته مشاوره اسلامی از مدیریت مراکز تخصصی حوزه‌ علمیه قم شدیم.

عملکرد یک ساله مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه/ از تولید فیلم و برنامه های تلویزیونی تا آموزش های هنری و ادبی

رئیس مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به چشم انداز این مرکز، عملکرد و دستاوردهای آن در سال گذشته را تبیین کرد.

ضرورت بهره مندی از ظرفیت طلاب در جهت جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

رییس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با بیان این که استفاده از ظرفیت فضای مجازی در انتخابات فرصت مناسبی است، گفت: باید جهت جذب مشارکت حداکثری از طلاب و مبلغین متخصص در این راستا بهره ببریم.

ضرورت شناسایی ظرفیت حوزویان و تجهیز آنان به علوم روز

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی تهران با بیان این که هر چه حوزویان با دفتر تبلیغات اسلامی بیشتر آشنا می شوند، استقبال بیشتری جهت همکاری را دارند، گفت: لازمه بیشتر شدن این همکاری، شناسایی ظرفیت حوزویان و مبلغان و تجهیز آنان به علوم روز و مسائل مربوط به آن است.

در صدد تبدیل بوم های کسب و کار تیم ایده ها به شرکت خلاق بین المللی هستیم

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با بیان این که سعی کرده ایم تا مدل کسب و کار مرسوم در دنیا را با شرایط و اقتضائات طلبگی خود بومی کنیم، گفت: هدفمان این است که بوم های کسب و کار تیم ایده ها به شرکت خلاق بین المللی تبدیل شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما