يكشنبه 19 ارديبهشت 1400   15:07:58

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب رییس پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

  • خلاصه :رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در حکمی سیدمجید ظهیری را به عنوان «رئیس جدید پژوهشکده اسلام تمدنی» منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی در این حکم خطاب به سیدمجید ظهیری آورده است: به استناد ماده 4 آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی، جنابعالی را به مدت دو سال، به عنوان «رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی» منصوب می نمایم.

امید است با تلاشی برنامه محور و نظارتی دقیق و با هم فکری چهره های علمی توان مند و خوش فکر و بهره بردن از ظرفیت ها و استعدادهای بالفعل حوزوی و دانشگاهی، به صورت فعال در جهت انجام وظایف محوله و به ویژه رویکرد جدی و جدید پژوهشگاه در زمینه پاسخ گویی به مسایل اساسی نظام اسلامی با رویکرد مسأله محوری، نقش آفرینی کرده و تدابیر مناسبی اتخاذ نمایید. ضمن ارج نهادن به تلاش‌های مدیران، اعضای هیأت علمی، محققان و کارشناسان محترم پژوهشکده، از همه آنان انتظار می‌رود با همکاری، همفکری و همدلی، در اعتلای اهداف، مأموریت‌ها و برنامه‌های پژوهشی پژوهشکده تلاش خود را مبذول دارند. برای شما از درگاه ایزد منان دوام توفیقات را مسألت می نمایم و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در عمل به شرح وظایف موفق باشید.

برخود لازم می دانم از تلاش های ارزنده جناب آقای دکتر سیدمصطفی احمدزاده در مدت تصدی این مسئولیت تشکر نمایم و از پروردگار متعال برای ایشان دوام توفیق و عزت روزافزون مسألت دارم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما