چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400   06:55:38

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی در محکومیت حوادث اخیر افغانستان، فلسطین و عراق

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای حوادث اخیر افغانستان، غزه و مسجدالاقصی و عراق را محکوم و از کشورهای مسلمان، جامعه جهانی، نهادهای بین المللی و عالمان دینی خواست تا به وظایف خویش بیش از پیش عمل نمایند.

گرامیداشت شهدا پاسخگویی به نیاز اصلی و روز جامعه است / آماده همکاری با ستاد کنگره شهدای استان قم هستیم

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این دفتر برای همکاری با ستاد کنگره شهدای استان قم در عرصه های مختلف آمادگی دارد گفت: گرامیداشت شهدا در حقیقت پاسخگویی به نیاز اصلی و روز جامعه است.

بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بمناسبت روز قدس

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم باصدور بیانیه ای بمناسبت روز قدس با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی تاکید کرد که مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف، آرمان انقلاب اسلامی مردم ایران است.

امروز باید درصدد تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل باشیم / برای رسیدن به پیشرفت باید واقع بین بود

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ابتهاج و رضایت از وضع موجود مانع از واقع بینی می شود، بر ضرورت تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل تأکید کرد.

تمدید احکام رییس و هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب 

مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی طی احکامی، مسوولیت رییس دفتر تبلیغات اسلامی و هیأت امنای این دفتر را برای یک دوره ی پنج ساله دیگر تمدید کردند.

ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه عملیه قم، با اشاره به ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام، نیروی انسانی کارآمد، حُسن عملکرد دستگاه های متولی امر ارتباطات بین المللی و غنای محتوای تعامل را از جمله این ابعاد دانست.

گزارش کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست ارائه شد

رئیس کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست گفت: در این کمیسیون بیش از ۳۰ مقاله دریافت شد که با داوری علمی پژوهشی، ۲۲ مقاله مورد پذیرش قرار گرفتند و با دشواری و سختی در مقام انتخاب، هشت مقاله برای ارائه در پنل برگزیده شد.

3 جلد کتاب خروجی همایش بین المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام»

دبیر همایش بین المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام» گفت: بعد از راه‌اندازی دبیرخانه این همایش، هزار و ۵۷۶ صفحه محتوای علمی دقیق و عالمانه در قالب سه جلد کتاب هستیم و افتخار داریم که ۲۴ مقاله علمی دریافت کردیم و ۴۱ نشست و ۲ مصاحبه علمی - تخصصی برگزار شده است.

دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج، میراث ماندگار امام خمینی(ره)/ امام راحل توانست نظریه ولایت فقیه را به میدان عمل بیاورد

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج را از جمله میراث ماندگار امام راحل عظیم الشان دانستند که پس از ارتحال امام، با زعامت رهبر معظم انقلاب، آثار و خدمات ارزشمند زیادی را به ثمر نشانده اند و از این رو وظیفه دارند تا در ترویج اندیشه های اصیل امام تلاش کنند.

لزوم جذب و توجه به مخاطبین عرب زبان داخل و خارج کشور از بستر ماهواره و رسانه ها

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نمایندگی خوزستان این دفتر را جزو خط مقدم فعالیت های جهادی دانست و گفت: در این سال ها شاهد فعالیت های جهادی این نمایندگی بودیم و گواه این امر، افزایش برنامه ها و کیفیت آنها بود که امیدواریم در سال پیش رو هم تفاوت معناداری پیدا کند.

برگزاری تکریم و تقدیر از تلاش های 12 ساله رییس سابق مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

در جلسه ای با حضور رییس دفتر تبلیغات اسلامی، مدیران و کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی از تلاش های 12 ساله حجت الاسلام والمسلمین مخدوم «رییس سابق این مرکز» قدردانی شد.

فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی نقش و سهم مهمی در اجرای منویات مقام معظم رهبری دارد

معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: همه فعالیت های ما نقش و سهم مهمی در اجرای منویات مقام معظم رهبری دارد، زیرا هر کدام از بخش های آن متناسب با درخواست ها و مطالبات ایشان از جامعه علمی و نخبگانی حوزه و دانشگاه راه اندازی شده است.

1234567>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما