يكشنبه 28 شهريور 1400   00:29:02

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

مجموعه دو جلدی «فلسفه دین» منتشر شد

مجموعه دو جلدی «فلسفه دین (وحی، مکاشفه و تجربه دینی) و (چیستی دین و معرفت دینی)» نوشته یحیی کبیر به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

فضای گفت وگو میان نخبگان فضای مجازی و نخبگان حوزه ایجاد شود

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت تقسیم کار نهادهای حوزوی در عرصه فضای مجازی گفت: بسیاری از ابهامات فضای مجازی بدلیل نبود فضای گفت وگویی میان نخبگان فضای مجازی و نخبگان حوزه است.

انتشار کتاب «چالش‌های کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در تحقق عدالت سیاسی؛ راهبردها و راهکارها»

کتاب «چالش‌های کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در تحقق عدالت سیاسی؛ راهبردها و راهکارها» به همت انتشارات دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.

فعالیت های فرهنگی و تبلیغی مسأله محور باشند

مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی تبلیغی گفت: اگر بخواهیم فعالیت های فرهنگی قابل ارزیابی و تأثیرسنجی داشته باشیم، باید این فعالیت ها نقطه محور و مسأله محور باشند.

واکاوی حوادث ایام حضور مسلم ‌بن عقیل در کوفه

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: واکاوی حوادث ایام حضور مسلم ‌بن عقیل در کوفه به عنوان سفیر امام حسین(ع) نقش مهمی در تحلیل آن‌چه در کوفه گذشت و چرایی بازماندن کوفیان از یاری امام(ع) دارد.

دستاوردهای مقاومت در مسیر تحقق تمدن اسلامی

رئیس مؤسسه فتوح اندیشه با بیان اینکه مقاومت عامل ایجاد اقتدار و تحقق استقلال و آزادی است، گفت: بدون اقتدار و استقلال تمدن سازی ممکن نخواهد بود.

تلاش دانشگاه باقرالعلوم(ع) بر ارائه رشته های دانشگاهی مورد نیاز جامعه اسلامی

رییس دانشگاه باقرالعلوم(ع) بر تلاش این دانشگاه مبنی بر راه اندازی رشته های بر زمین مانده و مورد نیاز جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: درخواست های متعددی از کشورهای مختلف دریافت می شود که نسبت به تحصیل در دانشگاه باقرالعلوم(ع) ابراز علاقه می کنند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما