چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400   07:40:42

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

تولید 100 هزار دقیقه فایل صوتی و تصویری و 4000 محصول هنری رسانه ای

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تولید و تهیه محتوای ارزشمند در فضای مجازی، ماه مبارک رمضان امسال توسط حدود 500 مبلغ خواهر و برادر بیش از ۱۰۰ هزار دقیقه فایل صوتی و تصویری و 4000 محصول هنری رسانه ای تولید شده است.

برگزاری دوره آموزشی مجازی منظومه فکری مقام معظم رهبری ویژه مبلغان

رئیس مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: این مرکز  با همکاری موسسه حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دوره آموزشی مجازی منظومه فکری مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را برگزار کرد.

دوره «آشنایی با کلیات اصول و فنون مشاوره و راهنمایی کاربردی» برگزار شد

دوره «آشنایی با کلیات اصول و فنون مشاوره و راهنمایی کاربردی» ویژه مبلغان دانش آموخته دوره های آموزشی تربیت مبلغ خانواده و رشته های مشاوره و روانشناسی در سال جاری به همت اداره آموزش مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار گردید.

سرکشی و ارزیابی مبلغین شهرستان دلگان

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در ادامه سرکشی و ارزیابی مبلغین ماه مبارک رمضان، مبلغین شهرستان دلگان را مورد ارزیابی قرار داد.

ارزیابی فعالیت‌های تبلیغی شهرستان بمپور انجام شد

فعالیت‌های تبلیغی سطح شهرستان بمپور از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور مورد ارزیابی قرار گرفت و در این راستا ضمن خداقوت، از تمامی مبلغین مساجد این شهرستان سرکشی انجام شد.

شماره 105 فصلنامه «فقه» منتشر شد

یکصدو پنجمین شماره فصلنامه علمی ـ پژوهشی «فقه» به همت پژوهشکده فقه و حقوق و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

دسترسی به تنها دایرةالمعارف شیعی قرآن کریم در پرتال جامع علوم و معارف قرآن

رئیس اداره فناوری و فرآوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مزیت پرتال جامع علوم و معارف قرآن نسبت به نمونه‌های مشابه داخلی، دسترسی به متن تنها دایرةالمعارف شیعی قرآن کریم و نیز مجموعه ۳۳ جلدی فرهنگ قرآن است که هر دو در این پژوهشکده تولید شده اند.

فعالیت پنج هزار مبلغ به صورت حضوری و مجازی در ماه مبارک رمضان

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اعزام های صورت گرفته در ماه مبارک رمضان با رعایت کلیه مصوبات ستاد ملی کرونا، در قالب گروه های تبلیغی، انفرادی برادران و خواهران مبلغ و مبلغه به سراسر کشور و از جمله مناطق محروم، مناطق مشترک انجام شده است.

اصطلاحنامه «مسائل جدید کلامی» منتشر شد

اصطلاحنامه «مسائل جدید کلامی» به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در 380 صفحه شامل 4 هزار و 813 اصطلاح منتشر شد.

بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی در محکومیت حوادث اخیر افغانستان، فلسطین و عراق

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای حوادث اخیر افغانستان، غزه و مسجدالاقصی و عراق را محکوم و از کشورهای مسلمان، جامعه جهانی، نهادهای بین المللی و عالمان دینی خواست تا به وظایف خویش بیش از پیش عمل نمایند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما