چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400   07:37:57

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

روایتی از آخرین شب قدر حاج قاسم و یاران شهیدش در بارگاه امام علی(ع)

چه بسا در همان مراسم ساده و خودمانی، در توسل، دعا و گریه های طولانی و بلند آن سه بنده مخلص در حرم امیرالمومنین علیه افضل صلوات المصلین، فوز عظیم شهادت، برایشان رقم خورده باشد، آن هم به دست شقی تربن افراد، همچون مولای شهیدشان علی علیه السلام.

ایران قوی در ۴۲ سالگی انقلاب

مسال مردم ایران جشن پیروزی چهل و دو سالگی انقلاب اسلامی را متفاوت‌تر از هر سال تجربه کردند ‌و با حضور خودرویی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و امام راحل تجدید میثاق کردند.

شرط بازگشت ایران به تعهدات برجامی/ آمریکا باید تحریم‌ها را در عمل کلاً لغو کند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آن طرفی که حق دارد شرط معین کند، ایران است خاطرنشان کردند: اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد آمریکا بایستی تحریم‌ها را کلا در عمل لغو کند و ما بعد راستی‌آزمایی کنیم، آن‌وقت به تعهدات برجامی برمی‌گردیم.

هفتمین شماره فصلنامه «حوزه» منتشر شد

هفتمین شماره فصلنامه تحلیلی- انتقادی «حوزه» با مدیر مسؤولی سید عباس صالحی و به صاحب امتیازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

روایت پرستار مشهدی از «هجرت معکوس» از بیمارستان به حوزه/ کرونا بلاست یا لطف؟

«آیا خدا با بیماری از ما انتقام می‌گیرد؟ آیا گناهانمان باعث شده گرفتار کرونا شویم؟ چرا دعاهایمان برای رفع کرونا مستجاب نمی‌شود؟ یعنی خدا ما را دوست ندارد؟ نکند امام رضا(ع) با ما قهر کرده که درِ حرمش به رویمان بسته شده؟ نکند...» «مراقب معنوی» و «روحانی بالینی» بیمارستان امام رضا(ع) به این سؤالات پاسخ می‌دهد.

مومو کیست و چالش مومو چیست؟

آیا «مومو» وجود دارد؟ کودکان ما در فضای مجازی در معرض چه آزارهایی هستند؟ خودکشی کودک 11 ساله خوزستانی به چه علت بود؟ والدین باید در مقابله چنین آسیب‌هایی چه کنند؟

کنفرانس بین‌المللی بحران کرونا و مسؤولیت‌های حقوقی و اخلاقی برگزار می‌شود

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نظر دارد برای بررسی دامنه آسیب‌های اجتماعی و حقوقی وقوع بیماری‌های فراگیر کنفرانس بین‌المللی بحران کرونا و مسؤولیت‌های حقوقی و اخلاقی را با رویکرد تقویت رعایت سلامت همگانی را برگزار کند.

باور غلط پیشگیری از کرونا با مصرف مواد الکلی/ فرار مرگبار از کرونا با الکل

در حالیکه انواع رسانه های سمعی و بصری روش های مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا را اطلاع رسانی می کنند اما برخی به غلط مصرف الکل را جایگزین توصیه متخصصان می کنند که این عدم شناخت به بهای پایان زندگی آنان و داغدار شدن خانواده شان می انجامد.

تولید ماسک توسط امام جماعت محله و بانوان مسجدی

اینجا بانوانی دور هم در مسجد جمع شده‌اند و درکنار روحانی مسجد آستین همت را بالا زده و ۱۵۰۰ ماسک به طور روزانه تولید و بین اقشار نیازمند و بیمارستان‌ها به صورت رایگان توزیع می‌کنند.

کرونا و چند نکته و بازی برای این روزها

چند روزیه توصیه میشه بیشتر تو خونه باشیم. بهداشت رو رعایت کنیم و کلییییی کارهایی که #نباید بکنیم!! کمتر کسی هم برای تو خونه موندنِ ما فکر کرده و کمتر کسی گفته حالا که مجبوریم بیشتر تو خانه باشیم چه کارهایی رو می‌تونیم انجام بدیم؟! خصوصاً در مواجهه‌ی با بچه‌ها ...

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما