شنبه 3 مهر 1400   16:36:48

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

در سال ۱۳۶۷ با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

آرشیو

نقش ممتاز دفتر تبلیغات اسلامی در خنثی سازی توطئه وهابیت

مدیر کل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به نقش ممتاز دفتر تبلیغات اسلامی در خنثی سازی توطئه وهابیت برای بر هم زدن وحدت در سیستان و بلوچستان، ظرفیت ها، تهدیدات، آسیب ها و سایر مسائل تبلیغی این استان را مورد توجه قرار داد.

مردم علی رغم وجود مشکلات مشارکت خوبی در انتخابات داشتند

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور به تشریح فرایند مهم انتخابات در کشور پرداخت و گفت: بحمدالله علی رغم وجود ویروس کرونا و نارضایتی و دلخوری مردم از برخی مسؤولان شاهد مشارکت خوبی پای صندوق های رأی بودیم.

ضرورت بهره مندی از ظرفیت طلاب در جهت جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

رییس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با بیان این که استفاده از ظرفیت فضای مجازی در انتخابات فرصت مناسبی است، گفت: باید جهت جذب مشارکت حداکثری از طلاب و مبلغین متخصص در این راستا بهره ببریم.

غبار روبی گلزار شهدای گمنام شهرستان ایرانشهر

مراسم غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهرستان ایرانشهر به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور پرسنل دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور برگزار شد.

سرکشی و ارزیابی مبلغین شهرستان دلگان

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در ادامه سرکشی و ارزیابی مبلغین ماه مبارک رمضان، مبلغین شهرستان دلگان را مورد ارزیابی قرار داد.

ارزیابی فعالیت‌های تبلیغی شهرستان بمپور انجام شد

فعالیت‌های تبلیغی سطح شهرستان بمپور از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور مورد ارزیابی قرار گرفت و در این راستا ضمن خداقوت، از تمامی مبلغین مساجد این شهرستان سرکشی انجام شد.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای حمایت از مبلغان جنوب شرق کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: ما در زمینه فکری، مشورتی و عملیاتی آماده شنیدن نظرات و همکاری همه بزرگان هستیم، لذا کسانی که دغدغه دین دارند با دادن طرح و برنامه در پیشبرد برنامه های فرهنگی یاری رسان ما باشند.

تدوین سند تحول فرهنگی منطقه جنوب شرق کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از تدوین سند تحول فرهنگی منطقه جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: در این سند موضوعات و راهبردهای مورد نیاز در عرصه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی جهت تحول منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

معضل عدم خروجی در امورات فرهنگی هر شهر را باید ریشه یابی و حل کنیم

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نداشتن خروجی مفید در برخی از امورات فرهنگی را یک معضل جدی دانست و گفت: معضل عدم خروجی در امورات فرهنگی هر شهر را باید ریشه یابی و حل کنیم.

12345>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما