چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400   07:26:01

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

در سال ۱۳۶۷ با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

آرشیو

سرکشی و ارزیابی مبلغین شهرستان دلگان

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در ادامه سرکشی و ارزیابی مبلغین ماه مبارک رمضان، مبلغین شهرستان دلگان را مورد ارزیابی قرار داد.

ارزیابی فعالیت‌های تبلیغی شهرستان بمپور انجام شد

فعالیت‌های تبلیغی سطح شهرستان بمپور از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور مورد ارزیابی قرار گرفت و در این راستا ضمن خداقوت، از تمامی مبلغین مساجد این شهرستان سرکشی انجام شد.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای حمایت از مبلغان جنوب شرق کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: ما در زمینه فکری، مشورتی و عملیاتی آماده شنیدن نظرات و همکاری همه بزرگان هستیم، لذا کسانی که دغدغه دین دارند با دادن طرح و برنامه در پیشبرد برنامه های فرهنگی یاری رسان ما باشند.

تدوین سند تحول فرهنگی منطقه جنوب شرق کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از تدوین سند تحول فرهنگی منطقه جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: در این سند موضوعات و راهبردهای مورد نیاز در عرصه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی جهت تحول منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

معضل عدم خروجی در امورات فرهنگی هر شهر را باید ریشه یابی و حل کنیم

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور نداشتن خروجی مفید در برخی از امورات فرهنگی را یک معضل جدی دانست و گفت: معضل عدم خروجی در امورات فرهنگی هر شهر را باید ریشه یابی و حل کنیم.

اعلام آمادگی برای ایجاد کارگروه های مشورتی از میان اعضای شوراها، معتمدین و ریش سفیدان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق دفتر تبلیغات اسلامی را متعلق به همه آحاد مردم منطقه دانست و برای ایجاد کارگروه های مشورتی از میان اعضای شوراها، معتمدین و ریش سفیدان اعلام آمادگی کرد.

ضرورت تلاش در عرصه تبلیغ به عنوان عرصه بسیار تخصصی

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بر اهمیت و ضرورت تلاش در عرصه تبلیغ به عنوان عرصه بسیار تخصصی تأکید کرد و گفت: برای ایام تبلیغی می بایست محتواهایی با موضوعات مهم برای تمام مبلغان آماده گردد تا منبرها جهت دهی شود.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما