شنبه 3 مهر 1400   15:01:50

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال ۱۳۹۳عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

آرشیو

ظرفیت های تعاملی نمایندگی تهران در اختیار میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قرار می گیرد

در دیدار سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی، تهیه و تصویب طرح دوره آموزشی مسئله محور توسط میز قرآن و اجرا توسط دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران مصوب گردید.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برای تأسیس «مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در تهران»

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برای تأسیس «مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در تهران» خبر داد.

ضرورت شناسایی ظرفیت حوزویان و تجهیز آنان به علوم روز

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی تهران با بیان این که هر چه حوزویان با دفتر تبلیغات اسلامی بیشتر آشنا می شوند، استقبال بیشتری جهت همکاری را دارند، گفت: لازمه بیشتر شدن این همکاری، شناسایی ظرفیت حوزویان و مبلغان و تجهیز آنان به علوم روز و مسائل مربوط به آن است.

گزارشی از روند اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی تهران در ماه مبارک رمضان

رئیس اداره فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران ضمن تشریح گزارشی از روند اعزام مبلغان در ماه مبارک رمضان، گفت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران اعزام مبلغان به دو صورت گروهی و انفرادی در بستر فضای مجازی صورت گرفت.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی تهران نسبت به پیشتیبانی محتوایی جبهه فرهنگی انقلاب

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با اشاره به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی، بر آمادگی نمایندگی تهران نسبت به پیشتیبانی محتوایی از جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهران پرداخت.

برگزاری دوره دوم مقدماتی «تحلیل گفتمان رسانه» ویژه طلاب تهران

رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از برگزاری دوره دوم مقدماتی «تحلیل گفتمان رسانه» در راستای بالا بردن سواد رسانه ای طلاب خواهر و برادر استان تهران خبر داد.

دوره مقدماتی «تربیت مربی خانواده» برگزار شد

دوره مقدماتی «تربیت مربی خانواده» با هدف مهارت افزایی مبلغین به همت اداره فرهنگی و تبلیغی و آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی تهران برگزار شد.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما