شنبه 27 شهريور 1400   23:55:22

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

دفتر تبليغات اسلامي شعبه خراسان رضوي در سايه سار آفتاب هشتم حضرت علی بن موسي‌الرضا)علیه‌السلام) و با پشتوانه حوزه علميه مشهد با چهار رکن آموزش، پژوهش، فرهنگي تبليغي و منابع انساني و پشتيباني در سال ۱۳۶۷ تأسيس شده است.

آرشیو

ضرورت توجه به ارتقاء علمی و مهارتی طلاب و روحانیون

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: برنامه ریزی و تلاش در جهت ارتقاء علمی و مهارتی طلاب و روحانیون بایستی در دستور کار نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی قرار گیرد.

داشتن تمدن مطلوب بدون توجه به نهادها و ساختارها ممکن نیست

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه داشتن تمدن مطلوب، بدون توجه به نهادها و ساختارها ممکن نیست، گفت: با شعار و توصیه و تشویق، هرگز نمی‌توان به نوع زیستی مورد وفاق انسانی دست یافت.

انتصاب «رییس اداره برنامه ریزی و فناوری آموزشی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی»

مدیرکل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حکمی محمدجواد استادی را به عنوان «رییس اداره برنامه ریزی و فناوری آموزشی اداره کل آموزش این دفتر» منصوب کرد.

قانون جذب ترویج‌کننده انسان‌محوری و آرزو‌پروری است

مسئول فرهنگی و تربیتی مرکز تخصصی آخوند خراسانی با بیان اینکه قانون جذب مسلماً عمومیت‌ ندارد و ترویج‌کننده انسان‌محوری و آرزو‌پروری است، گفت: هدف قانون جذب «دنیای بهتر» و هدف مقام جذبه الهی «رضای خداوند» است.

تأثیرپذیری ۱۳ مسأله اصول فقهی از عدل الهی

استاد درس خارج حوزه علمیه مشهد به معرفی مباحث اصولی که صفت عدل الهی یا همان مسأله حسن و قبح در آنها اثرگذار است پرداخت و ۱۳ مسأله اصولی که ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با این مبنای کلامی دارند را مورد بررسی قرار داد.

مهم‌ترین برنامه ما برای آینده گسترش کتابخانه دیجیتال و حضور موثر در فضای مجازی است

رئیس کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی وابسته به دفتر تبلیغات خراسان رضوی با اشاره به برنامه های فضای مجازی این کتابخانه در سال 1400 گفت: مهم‌ترین برنامه ما برای آینده گسترش کتابخانه دیجیتال و حضور مؤثر در فضای مجازی است.

علاقه‌مندی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خراسان رضوی گفت: علاقه‌مند هستیم با توجه به نیازمان و توانایی دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه های محتوایی مختلف با این نهاد همکاری داشته باشیم.

برگزاری دوره توانمندسازی مبلغان زندان از سوی شعبه خراسان رضوی

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی توانمندسازی مبلغان زندان به همت این اداره و با همکاری اداره فرهنگی زندان مرکزی مشهد در حال برگزاری می باشد.

کلاس های اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به صورت حضوری برگزار می شود

رییس اداره امور آموزشی و تهذیب اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری کلاس های اداره کل آموزش از ابتدای سال تحصیلی حوزه علمیه به صورت حضوری خبر داد.

صیانت از مردم سالاری دینی جز با حضور حداکثری میسر نیست

رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تبیین اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ و راهکارها، عوامل مشارکت حداکثری مردم پرداخت و گفت: صیانت از مردم سالاری دینی جز با حضور حداکثری میسر نیست.

پاسخگویی آنلاین 24 ساعته در ماه مبارک رمضان

رییس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی گفت: در ماه مبارک رمضان، فعالیت این مرکز نسبت به سایر اوقات افزایش داشته و پاسخگویان بیشتری در این مرکز مشغول فعالیت بوده اند.

123456789>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما