چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400   06:45:18

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان در سال ۱۳۶۹ در کنار حوزه علمیه کهن و دیرپای اصفهان تأسیس شد که ساختار سازمانی آن متشکل از دو اداره کل: فرهنگی تبلیغی و منابع انسانی و پشتیبانی و یک پژوهشکده الهیات و خانواده، دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی و مجتهده امین، نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و روابط عمومی می‌باشد.

آرشیو

تولید 100 هزار دقیقه فایل صوتی و تصویری و 4000 محصول هنری رسانه ای

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تولید و تهیه محتوای ارزشمند در فضای مجازی، ماه مبارک رمضان امسال توسط حدود 500 مبلغ خواهر و برادر بیش از ۱۰۰ هزار دقیقه فایل صوتی و تصویری و 4000 محصول هنری رسانه ای تولید شده است.

گفتمان مقاومت ریشه در باورهای جامعه دارد

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه گفتمان مقاومت ریشه در باورهای جامعه دارد، گفت: وظیفه رسانه‌ها به جای پرداختن به مشاجرات و دعواهای سیاسی تبیین گفتمان مقاومت و ترویج اندیشه و تفکر انقلابی در جامعه است.

معارف و مهارت های مورد نیاز برای اخلاقی زندگی کردن

مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تقسیم بندی مطالعات اخلاقی به سه لایه توصیفی، دستوری و فرااخلاق، به تشریح مکاتب اخلاقی پنجگانه پرداخت و با اشاره به معارف و مهارت های لازم برای اخلاقی زندگی کردن، گفت: مسلح شدن به بینش ها و مهارت ها برای زندگی اخلاقی در خانواده ضروری دانست که باید همه این موارد را فرا بگیریم.

وبینار آموزشی «جریان های درآمدی در استارت آپ های حوزه علوم انسانی» برگزار می شود

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق از برگزاری وبینار آموزشی «جریان های درآمدی در استارت‌آپ های حوزه علوم انسانی» در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه به صورت مجازی در مدرسه فناوری فانوس خبر داد.

مدرسه فناوری فانوس؛ دریچه ای به روی دغدغه مندان و فعالان فرهنگی

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ضمن معرفی مدرسه فناوری فانوس، آن را زمینه ای برای توسعه توان فرهنگی دغدغه مندان عرصه فرهنگ دانست و از وجود محتوای آموزشی مربوطه در دو قالب صوتی و ویدئویی در این اپلیکیشن خبر داد.

گفتمان مقاومت یا مذاکره؟

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اگر بخواهیم مَشرب اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی را در دو کلمه خلاصه کنیم مقاومت و مذاکره میتواند این نقش را ایفا نماید.

استفاده از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در صدا و سیمای اصفهان

رئیس نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: در تعاملی که با مرکز صدا و سیمای اصفهان انجام شد از توانمندی و ظرفیت های کارشناسان این نمایندگی با رویکرد تخصصی، مورد استفاده قرار گرفته است.

گزارشی از پایان نامه «جایگاه کتاب مقدس در تفاسیر قرآن کریم»

دانش پژوه مرکز تخصصی آخوند خراسانی به تشریح گزارشی از پایان نامه خود با موضوع «جایگاه کتاب مقدس در تفاسیر قرآن کریم» پرداخت و آن را با تکیه بر سه تفسیر المیزان، الفرقان و الاثری الجامع مورد بررسی قرار داد.

جشنواره ملّی عکاسی «حضرت قرآن» فراخوان شد

رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جشنواره ملّی عکاسی «حضرت قرآن» همزمان با ماه مبارک رمضان در سطح ملّی و ویژه عموم علاقه مندان برگزار می شود.

دومین دوره مدرسه مجازی «رمضانیه» برگزار می شود

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مدرسه مجازی رمضانیه به منظور فراگیری و ترویج معارف قرآنی و مهدویت، نظام سیاسی اسلام و شناخت دین فطری در دومین سال متوالی ویژه طلاب و مبلغان این مجموعه برگزار می شود.

کلان پروژه «کارآمدی خانواده بر اساس تعالیم اسلامی» در دست اقدام است

مدیر کلان پروژه کارآمدی خانواده با اشاره به مبتنی بودن کلان پروژه «کارآمدی خانواده براساس تعالیم اسلامی» بر رویکردهای مطالعات اخلاقی، اعتقادی، اجتماعی و روانشناختی، گفت: به جای پرداختن به آسیب ها، تمرکز خود را بر روی توانمندسازی خانواده ها با هدف پیشگیری از آسیب ها قرارداده ایم.

عدم مدیریت فضای مجازی شکست در آینده را به دنبال خواهد داشت

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به نفوذ فضای مجازی تا شخصی‌ترین لحظات زندگی انسان، خاطرنشان کرد: اگر مدیریت فضای مجازی را نداشته باشیم و قدرت مدیریت فضای مجازی را حاصل نکنیم، آینده را خواهیم باخت و آن حکمرانی مطلق از کنترل ما خارج خواهد شد.

رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن 4» تمدید شد

رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن 4» با موضوع «الگوی آشتی و مصالحه» که به همت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار می شود، تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید گردید.

اعلام آمادگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق نسبت به پذیرش تیم ایده ها تا داوری شرکت های خلاق

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در متن قانون یکسری خدمات ویژه برای شرکت های خلاق دیده شده و 34 خدمت رسمی از جمله تسهیلات بانکی ویژه و معافیت های مالیاتی و تعرفه های گمرک و سربازی، که معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری منحصراً به شرکت های خلاق می دهد، اختصاص دارد.

انتصاب معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)

سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین مجتبی زنده دل را به عنوان «معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)» منصوب کرد.

1234567>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما