سه‌شنبه 25 مرداد 1401   05:27:28

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

توسط انتشارات مدیران اندیشه:

کتاب «آموزش فناوری، امنیت اطلاعات» منتشر شد

  • خلاصه :کتاب «آموزش فناوری، امنیت اطلاعات» نوشته وحید شریفی، مدیر کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی منتشر گردید.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی(تبلیغ نیوز)، کتاب «آموزش فناوری، امنیت اطلاعات» نوشته وحید شریفی مدیر کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی شیخ بهایی توسط انتشارات مدیران اندیشه منتشر گردید.
با توسعه پرشتاب فناوری اطلاعات در سال‌های آغازین هزاره سوم و رشد فراوان کاربران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، ضرورت آموزش و آگاهی نسبت به ابعاد این فناوری اجتناب‌ناپذیر است.
تسهیل در برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با سرعت و حجم بسیار بالا از ویژگی‌های مهم عصر کنونی بوده و در این زمان، اطلاعات به ‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه افراد و سازمان‌های امروزی نقش مؤثری در روابط شخصی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ایفا می‌کند؛ اما علاوه بر مزایای فراوان این سبک بهره‌برداری از فناوری، آسیب‌های فراوانی هم در پی استفاده بدون آموزش و آگاهی گریبان‌گیر افراد می‌گردد؛ به همین خاطر موضوع امنیت اطلاعات و آموزش صحیح مقابله با تهدیدات امنیتی ضروری است.
منابع زیادی در حوزه امنیت اطلاعات سازمانی، امنیت شبکه، زیرساخت و سیستم‌های رایانه‌ای به رشته تحریر درآمده است؛ اما در این نوشتار سعی بر آن است که نکات کاربردی و اثرگذار جهت امنیت اطلاعات فردی در فضای مجازی تقدیم مخاطبان گردد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما