دوشنبه 14 آذر 1401   00:37:30

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

علل درخشش مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اگر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی رشد کرده و مانده و همچنان می درخشد، به خاطر امکانات نبوده، بلکه به دلیل حس مسئولیت، وظیفه شناسی، عرق دینی و مجاهدت کارشناسان پاسخگو است.

تحلیل رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از اوضاع اخیر جامعه و ارائه راه ­حل­ هایی با تأکید بر وظایف نهادهای فرهنگی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با ارائه تحلیلی از اوضاع اخیر جامعه، به ارائه راه حلهایی با تأکید بر وظایف نهادهای فرهنگی مانند دفتر تبلیغات اسلامی پرداخت.

تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد/ انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حسینی به عنوان سرپرست روابط عمومی

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی در حکمی حجت الاسلام والمسلمين سیدمرتضی حسینی را به عنوان «سرپرست اداره روابط عمومی» منصوب کرد.

وظیفه مبلغان دینی در برابر مردم چیست؟

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی در جلسه اردوی آموزشی-زیارتی ملاهای مکتبی بلوچستان و شرق کرمان به تشریح وظایف مبلغان دینی پرداخت.

انقلاب اسلامی به واسطه اتصال به اهل بیت(ع) هرگز خاموش نمی شود

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: انقلاب اسلامی هم یک جلوه‌ای از حرکت امام حسین‌(ع) است و این انقلاب هم خاموش نمی شود، چرا که به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) وصل است.

انعقاد تفاهم نامه میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تفاهم نامه همکاری میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور رؤسای دو مجموعه به امضا رسید.

تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت؛ راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی در دور جدید/ ارتش امروز مایه عزت و سربلندی ایران و نظام اسلامی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که راهبرد اصلی ما در دور جدید، تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت و امتداد مسئله محوری دفتر در چرخه حکمرانی است، گفت: به سمت دستگاه ها و نهادهای مختلف حاکمیتی گشوده هستیم تا بتوانیم وظیفه دینی و حوزوی خود را و ظرفیت موجود را در خدمت بخش های مهم نظام قرار دهیم.

نقش امروز دفتر تبلیغات اسلامی نسبت به گذشته اثر بخش تر و اساسی تری شده است/ به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی به شدت نیازمندیم/ انعقاد تفاهم نامه میان دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دشمنان انقلاب را ناخرسند خواهد کرد

نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی – سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی امروز متفاوت از گذشته است، گفت: نقش امروز این نهاد حوزوی اثر بخش تر و اساسی تری شده است و به این ظرفیت های دفتر به شدت نیازمندیم.

صفحه مجازی ما

شما را دعوت می کنیم با عضویت در #صفحه_مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با این نهاد و فعالیت های آن آشنا شوید.

حجت الاسلام پورمتقی به عنوان «سرپرست انجمن ورزشی طلاب فدراسیون همگانی» منصوب شد

رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی با صدور حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی پورمتقی المانی «از پرسنل دفتر تبلیغات اسلامی و از مبلغان تخصصی این نهاد حوزوی» را به عنوان «سرپرست انجمن ورزشی طلاب» این فدارسیون منصوب کرد.

از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم چه خبر؟/ با فعالیت های این نهاد حوزوی بیشتر آشنا شویم

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مخدوم، مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی در گفت‌وگویی تفصیلی با خبرنگار حوزه نیوز به تببین اهداف، سیاست ها و برنامه‌های این نهاد انقلاب پرداخته است.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما