سه‌شنبه 2 مرداد 1403   03:05:59

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

از سوی شعبه جنوب شرق؛

برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی غدیرشناسی در مناطق جنوب شرق کشور

  • خلاصه :رئیس اداره آموزش شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری کارگاه های آموزشی غدیر شناسی در ایام دهه پر نور و سرور ولایت و امامت، در منطقه جنوب شرق کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین علی عبداللهی با بیان این مطلب گفت: همزمان با ایام دهه ولایت و امامت سلسله کارگاه‌های آموزشی با موضوع غدیر شناسی و پاسخ به شبهات در مناطقی از جنوب شرق کشور برگزار شد.
وی افزود: این کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد باطنی از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در شهرستان های کهنوج، قلعه گنج، اسلام آباد، ریگان، فهرج و نرماشیر استان کرمان و شهرهای ایرانشهر، دلگان، جلگه چاه هاشم و بزمان از استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
رئیس اداره آموزش شعبه جنوب شرق کشور عنوان کرد: در این سلسله کارگاه های غدیرشناسی و پاسخگویی به شبهات که ویژه طلاب، روحانیون و فرهنگیان خواهر و برادر برگزار گردید به مباحثی از قبیل: آیات و روایات غدیرشناسی، غدیر در منابع اهل سنت و پاسخگویی به شبهات اصلی غدیر پرداخته شد و همچنین پرده خوانی غدیر نیز یکی دیگر از این برنامه های این کارگاه ها بود.
حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی ، پاسخگویی به شبهات را وظیفه خطیر طلاب و روحانیون دانست و بیان داشت: دشمن  با هزاران پایگاه اینترنتی و شبکه‌های ماهواره‌ای به القای شبهه می‌پردازند، لذا حوزه های علمیه و طلاب وظیفه خطیری به عهده دارند و دفتر تبلیغات اسلامی نیز در این راه سهم خود را با برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف ایفا می نماید.
وی در پایان تصریح کرد: در این ایام دهه ولایت و امامت تعداد 48750 نفر ساعت آموزش غدیرشناسی و پاسخ به شبهات از سوی شعبه جنوب شرق ارائه شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما