پنجشنبه 2 ارديبهشت 1400   15:08:13

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی و با همکاری میز تخصصی تعمیق ایمان و باورهای دینی؛

نشست مجازی تخصصی «نقش ایمان و دعا در سلامت جسم و روان» برگزار شد

  • خلاصه :نشست مجازی تخصصی «نقش ایمان و دعا در سلامت جسم و روان» به همت اداره کل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی با همکاری میز تخصصی تعمیق ایمان و باورهای دینی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، نشست مجازی تخصصی «نقش ایمان و دعا در سلامت جسم و روان» به همت اداره کل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی و با همکاری میز تخصصی تعمیق ایمان و باورهای دینی، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مسعود آذربایجانی «عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و محمدمهدی احمدی فراز «عضو هیئت علمی دانشگاه اشرفی اصفهانی» برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین آذربایجانی اظهار داشت: در صورتی که به دعا و نیایش باور، معرفت و شناخت داشته باشیم، متوجه نقش معنویت در همه شرایط و حالات زندگی به خصوص در وضعیت اضطرار می‌شویم؛ برخی افراد به دلیل باور و اعتقاد ایمانی به این موضوع می‌رسند که یکی از نقش‌های ادیان، آرامش‌بخشی است.

در این نشست، احمدی فراز خاطرنشان کرد: بعد معنوی در قالب مراقبت و سلامت معنوی به عنوان طب مکمل فعالیت می‌کند و ما در تحقیقاتمان به دنبال این هستیم که با چه روشی آموزه‌های دینی را کاربردی کنیم و نگاه مذهبی کمرنگ‌تر شود و عمومیت بیشتری با حفظ مبانی دینی پیدا کند.

علاقه مندان جهت مطالعه متن کامل این خبر می توانند به سایت بلاغ مراجعه کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما