يكشنبه 15 تير 1399   21:19:56
(جهش تولید)

print

اولین نشست مشترک هیات رئیسه دانشگاه باقرالعلوم(ع) و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد

  • خلاصه :اولین نشست مشترک هیأت رئیسه دانشگاه باقرالعلوم(ع) و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به میزبانی حوزه ریاست و روابط عمومی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، در این نشست که با حضور رؤسای پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم(ع)،  معاونان و برخی از مدیران دو مجموعه برگزار شد، در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین مریجی «رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع)» اظهار امیدواری کرد که همجواری دانشگاه و پژوهشگاه سبب هم‌افزایی دو مجموعه شود و عاملی برای بهره‌گیری از ظرفیت‌ علمی پژوهشی و آموزشی گردد.

وی ضمن بیان پیشنهادی گفت: جلسه مشترک هیأت رئیسه دانشگاه و پژوهشگاه به صورت فصلی برگزار شود تا مباحث کلان دو مجموعه، با همفکری در آن مطرح و مورد موافقت قرار گیرد.

سپس، حجت الاسلام والمسلمین لک زایی «رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» اظهار داشت: پژوهشگاه و دانشگاه بحمدالله جایگاه علمی مناسبی در مراکز  پژوهشی و آموزشی کشور دارند.

وی افزود: همجواری این دو مجموعه قطعاً کمک بزرگی در راه رسیدن به اهداف والای دفتر تبلیغات اسلامی خصوصاً مسئله محوری و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر خواهد داشت.

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی این پژوهشگاه در آموزش و دانشگاه باقرالعلوم(ع) و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه در امور پژوهشی پژوهشگاه را موجب تقویت دو مجموعه دانست و اظهار امیدواری کرد که معاونان و رؤسای محترم پژوهشکده‌ها و دانشکده‌ها، با اشراف کاملی که دارند بتوانند برای نحوه همکاری دو مجموعه برنامه‌ریزی نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما