سه‌شنبه 13 خرداد 1399   16:12:54
(جهش تولید)

print

تقدیر مرکز مدیریت حوزه خراسان از دانش‌پژوهان مرکز آخوند خراسانی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، ادارۀ امور آموزشی و تهذیب مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان از آثار و مقالات علمی – پژوهشی و ترویجی دانش‌پژوهان مرکز تخصصی آخوند خراسانی تقدیر کرد.

بنابراین گزارش، از حجت الاسلام حسین رفیعی به جهت تألیف دو مقاله علمی - پژوهشی با عناوین «ارزیابی انتقادی استدلال انتفاء بر حسن و قبح عقلی» و «ارزیابی انتقادی استدلال معرفتی و استدلال تعاکس بر حسن و قبح عقلی» و همچنین ارائه مقاله «آیا انحصارگرا ملزم به ارزیابی باورهای معارض است» در کنفرانس بین المللی فلسفه دین مشهد و همچنین تألیف مقاله «ماده و صورت، اجزاء و جوهری یا جهات تحلیلی جسم» و کسب رتبه «شایسته تقدیر»، تقدیر به عمل آمد.

همچنین از حجت الاسلام مهدی عصمتی به جهت انتشار مقاله علمی تخصصی «تکفیر در فقه و مذاهب اسلامی» و ارائه مقاله «بررسی فقهی و حقوقی استیفاء نفقه معوقه زوجه» در کنفرانس بین المللی رویکردهای علمی - پژوهشی در علوم اسلامی و همچنین تألیف مقاله «بررسی فقهی حقوق مبانی تغییر جنسیت بر اساس وضعیت شخص» و کسب رتبه «شایسته تقدیر»، تقدیر به عمل آمد.

از آقایان مرتضی میری و علی حاجی شمسایی به جهت ارائه مقاله «بررسی روانی فراز قرآنی از منظر فریقین» در همایش علمی پژوهشی «قرآن کریم، جامعیت و جهانی بودن» تقدیر صورت گرفت.

بنابراین گزارش، از آقایان حسن احمدی، مهدی حسن پور، علی بیژن نژاد و ابوالفضل رحمانی به جهت ارسال مقاله به فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان و کسب رتبه شایسته تحسین تقدیر شد.

همچنین از آقای محمد محسن کمالی به جهت انتشار مقاله علمی پژوهشی «بررسی و نقد براهین فیلسوفان اسلامی بر ابطال مذاهب ذره گرایی» در فصل نامه علمی معرفت فلسفی تقدیر به عمل آمد.

از حجج اسلام توکلی و طاهریان به جهت ارائه پایان نامه به ترتیب با عناوین «بررسی لغزش های ترجمه های منتخب فارسی در آیات الاحکام عبادی» و «نقد و بررسی مستندات قرآنی سلفی وهابی در باب تکفیر با تکیه بر تفاسیر عامه» تقدیر شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما