جمعه 15 آذر 1398   14:50:38
(سال رونق تولید)

print

به همت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی صورت گرفت؛

ثبت نام دوره های دوازده گانه دانش افزایی علمی – کاربردی مبلغان

  • خلاصه :رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از آغاز ثبت نام فصل پاییز دوره های دانش افزایی علمی – کاربردی مبلغان در قالب 12 برنامه آموزشی به همت این اداره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حسینعلی قهرمانی در گفت و گویی با بیان این که مرحله اول ثبت نام دوره ها و نشست های آموزشی مبلغان در فصل تابستان سال جاری انجام و برنامه های آموزشی با حضور فعال مبلغان با موفقیت برگزار شده است، اظهار داشت: مرحله دوم ثبت نام دوره ها و نشست های دانش افزایی علمی – کاربردی مبلغان در قالب 12 موضوع آموزشی برنامه ریزی و ثبت نام مبلغان آغاز شده است.

وی در خصوص عناوین این دوره های آموزشی گفت: اصول و فنون تبلیغ در رسانه های مکتوب، دانش افزایی تبلیغ قرآنی، روش شناسی پاسخگویی به سؤالات و شبهات مذاهب اسلامی، دانش افزایی علمی و مهارتی تبلیغ در فضای مجازی، اخلاق حرفه ای تبلیغ دین، نقد مسیحیت تبشیری، نقد عرفان های نوظهور، نقد وهابیت، نقد و مناظره و پاسخگویی تخصصی به شبهات شاخص وهابیت، تربیت مبلغ مصرف کالاهای فرهنگی، دانش افزایی علمی و مهارتی وعظ و خطابه، تربیت مربی عمومی و تکمیلی خانواده، از جمله این برنامه های آموزشی است. 

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: هر دوره آموزشی در قالب 16 جلسه و تعداد 32 ساعت آموزشی برگزار می شود، به استثنای دوره تربیت مربی عمومی خانواده که در قالب 90 جلسه و 180 ساعت و دوره تربیت مربی تکمیلی خانواده که در قالب 72 جلسه و 144 ساعت برنامه ریزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: عملیات اطلاع رسانی به مبلغان هدف انجام گرفته است و هم اکنون ثبت نام مبلغان از طریق ارسال عناوین دوره انتخابی همراه با نام و نام خانوادگی مبلغ به شماره 30001342، تا تاریخ 20 آبان ماه در حال انجام می باشد.

قهرمانی در خصوص تاریخ شروع دوره های یاد شده اظهار داشت: به جز دوره های آموزشی تربیت مربی عمومی خانواده، دوره تربیت مربی تکمیلی خانواده و دوره آموزشی وعظ و خطابه که در هفته اول آبان ماه آغاز شده و سایر دوره های آموزشی در هفته سوم و هفته اول آذرماه شروع خواهد شد.

وی با اشاره به این که مبلغان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 05132251262 تماس حاصل فرمایند، خاطرنشان کرد: بهره مندی از امتیازات آموزشی – تبلیغی از جمله اعطای گواهینامه آموزشی، اولویت در اعزام، تسهیل در تشکیل پرونده تبلیغی، ارتقای رتبه تبلیغی و نیز امکان پذیرش در دوره های تکمیلی  وعظ و خطابه، از جمله  مزایای حضور فعال در این دوره های آموزشی می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما