شنبه 11 تير 1401   12:52:22

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

در سندپژوهی روایات سبک زندگی مشکل جدی داریم/ اجتهاد، گمشده حوزه سبک زندگی

معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اينكه اجتهاد در روایات سبک زندگی بسیار مهم است، گفت: پافشاری در اصول به معنای اصرار بر آداب نیست و ما ضعف در این عرصه داریم در واقع در روایات و احادیث مربوط به حوزه سبک زندگی باید اجتهاد، تحلیل و تطبیق با فضا و الزامات روزِ جامعه انجام شود.

سامانه سمتا به روز رسانی شد

رئیس اداره فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: به منظور تسهیل در امور اداری مبلغان، سامانه سمتا (سامانه مدیریت تبلیغات اسلامی) با همت تیم کارشناسان اداره فناوری اطلاعات به روزرسانی گردید.

نشست مشترک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه

نشست مشترک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با حضور مدیران و دست اندرکاران اجرایی این دو نهاد برای آشنایی با فعالیت ها و ظرفیت های موجود و هم افزایی جهت پیشبرد اهداف پژوهشگاه برگزار شد.

ورود 35 نفر از خواهران طلبه به مرحله مقاله و پایان نامه نویسی در سال جاری

در مجموع ۳۵ نفر ازخواهران طلبه در مقاطع تحصیلی دو و سه مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) پس از اتمام امتحانات پایان ترم 1401 وارد مرحله مقاله و پایان نامه نویسی خواهند شد.

بازدید رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی از مرکز پژوهش های صدا و سیما

حجت الاسلام والمسلمین کمال، مشاور و رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از مرکز پژوهش های صدا و سیما بازدید کرد.

فراخوان ارتقای رتبه تبلیغی مبلغان اعلام شد

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مبلغان خواهر و برادر واجد شرایط می توانند برای ارتقای رتبه تبلیغی خود در سال جاری ثبت‌نام نمایند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما