پنجشنبه 11 خرداد 1402   20:12:08

(مهار تورم، رشد تولید)

print

آرشیو

هم اندیشی «از نفرت پراکنی مجازی تا خشونت‌ اجتماعی» برگزار شد

نشست هم‌اندیشی یک‌روزه‌ای با عنوان «از نفرت پراکنی مجازی تا خشونت‌ اجتماعی» با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه‌ باقرالعلوم (ع) از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

تربیت مربی خانواده توسط دفتر تبلیغات اسلامی

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره مجازی «مقدماتی تربیت مربی خانواده» را با هدف مهارت افزایی مبلغین در شناخت آسیب های روانی و آگاهی بخشی نسبت به روش های اصلاح و تربیت دینی برگزار می‌کند.

مروری بر اهداف و فعالیت های کمیته امور وبگاه های دفتر تبلیغات اسلامی

اولین جلسه کمیته امور وبگاههای دفتر تبلیغات اسلامی در سال 1402 با موضوع راه اندازی یک سایت جدید و مدیریت ارسال پیام عمومی در چارگون برگزار و پس از بحث و کارشناسی ابعاد مختلف این موضوعات، مواردی مصوب شد.

کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی برگزار شد

با هدایت ها و پشتیبانی های میز خانواده و به همت اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان استان تهران و با هدف ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت‌های همسرگزینی در سطح مدارس علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

بررسی راهکارهای ورود مؤثر طلاب حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران به عرصه فضای مجازی هنر و رسانه

در دیدار نمایندگان دفتر تبلیغات اسلامی تهران با مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران راهکارهای ورود مؤثر حوزویان به عرصه فضای مجازی هنر و رسانه، مسائل و مشکلات مربوط آن موردبررسی قرار گرفت.

ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی در مهیاسازی بانک های دانش مورد نیاز سامانه های مجهز به هوش مصنوعی

مدیر کل فرهنگی تبلیغی شعبه خراسان رضوی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی می تواند با اتکا به منابع انسانی و ظرفیت های سخت افزاری خود امروز با استقبال از این نوع تکنولوژی ها(سامانه های مجهز به هوش مصنوعی )، بانک های دانش مورد نیاز آن را مهیا کند .

ظرفیت های علوم اسلامی و انسانی در سبک زندگی

عضو هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دین پدیده‌ی فرهنگی است و مسئله سبک زندگی که عرصه فرهنگ و زیست و .. را به‌دنبال خود دارد باید در چارچوب دین و جامعه تئوریزه شود، اما این مفاهیم تا چه اندازه شالوده شناسی شده‌است یا خیر، جای تأمل دارد.

در عرصه مسائل مختلف سبک زندگی اسلامی به اجماع‌سازی نپرداخته ایم

رییس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: ما در عرصه مسائل مختلف سبک زندگی اسلامی به اجماع‌سازی نپرداختیم؛ مثلاً اجماع در مورد عرصه عفاف و حجاب نداریم و این‌که در چه طیف و ترکیبی باید در جامعه مدنی به‌صورت بهینه برخورد شود وفاق نداریم.

ضرورت ایجاد تنوع و جذابیت در عرضه محتوای دینی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اکنون جامعه در بخشهایی نسبت به نوع سنتی ارائه محتوای دینی و دفاع از ارزشها تغییر ذائقه داده است، بنابراین باید به سمت ایجاد تنوع و جذابیت در عرضه محتوای دینی حرکت کرد.

روابط عمومی؛ چشم بیدار، گوش شنوا و زبان گویای سازمان

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در گفت وگویی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی تصریح کرد: روابط عمومی در هر مجموعه را می توان چشم بیدار، گوش شنوا و زبان گویای آن سازمان و مجموعه دانست.

گُل آمد به بوستان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در ساعات اولیه صبح امروز از غرفه انتشارات بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی (ره) دیدن کردند.

آدرس غرفه های دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با غرفه های پاسخگویی به سوالات دینی، بوستان کتاب، نشرپژوهشگاه، نشر الکترونیک پژوهان و ... در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافته است.

شماره چهاردهم دوفصلنامه علمی پژوهشی پژوهش های عقلی نوین منتشر شد

به همت پژوهشکده اسلام تمدنی و اداره نشریات شعبه خراسان رضوی، چهاردهمین شماره دوفصلنامه علمی ـ پژوهشی «پژوهش‌های عقلی نوین» چاپ و منتشر شد و مقالات این شماره بر روی سامانه نشریه به آدرس http://novin.isca.ac.ir نمایه گردید.

دومین دوره آموزشی فلسفه به زبان ساده برگزار می شود

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: با توجه به استقبال از اولین دوره فلسفه به زبان ساده، دومین دوره نیز ويژه طلاب خواهر و برادر حوزه علميه استان اصفهان برگزار خواهد شد.

برگزاری نشست خبری اختتامیه چهارمین جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی با هدف ظرفیت شناسی، جریان یابی، شناسایی فعالان عرصه سبک زندگی و معرفی کتاب های برگزیده پس از طی مقدمات و فرآیند ارزیابی آماده برگزاری است.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما