دوشنبه 31 تير 1398   01:45:06
(سال رونق تولید)

آرشیو

نشست خبری همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی برگزار می گردد

نشست خبری همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی با حضور مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، روز یک شنبه 30 تیر ماه در مرکز همایش های غدیر قم برگزار می گردد.

مرجعیت پیدا کردن سیره معصومین(ع) در جامعه نیازمند دانش ترکیبی است 

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برای این که سیره معصومین(ع) برای هدایت نحوه زیست اجتماعی امروز ما مرجعیت و منبعیت پیدا کند، زمان بر و نیازمند دانش ترکیبی است، نه تک وجهی. 

باید به سیره تمدنی اهل بیت(ع) توجه کنیم

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: سیره منحصر در مباحث راهبردی نیست بلکه سیره فردی و اجتماعی هم وجود دارد اما حتما باید به سیره راهبردی حتی فراراهبردی یعنی سیره تمدنی هم توجه کنیم.

تکریم و معارفه رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی با اشاره به ظرفیت نیروی انسانی خوب در دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی در حال یک تحول بسیار مناسب و مثبتی برای الگو قرار گرفتن برای مجموعه های دیگر است.

تعامل دفتر تبلیغات اسلامی با اداره کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: در راستای ضرورت هم افزایی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق با قوه قضائیه سیستان و بلوچستان به جهت اقتضائات منطقه، تعاملاتی در این خصوص شکل گرفت.

تبلیغی که بر قلب و روح مخاطب اثر گذارد موفق خواهد بود

رئیس قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریان ها و فرق انحرافی گفت: با نگاهی به تاریخ پیامبران و سیره انبیاء و ائمه(ع) به این نکته میرسیم که رمز اثرگذاری این است که نظام تربیتی و هدایتی ما به حوزه قلب، روح و وجدان درونی انسان راه پیدا کند.

سال ۹۸ در دفتر تبلیغات اسلامی سال اقدام در زمینه ارزیابی و ارزشیابی است

مدیر کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، سال ۹۸ را سال اقدام در زمینه ارزیابی و ارزشیابی قرار داده و این مسأله تأثیر خود را در احکام و موفقیت افراد در پست ها خواهد گذاشت.

12345>>>
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما