يكشنبه 6 فروردين 1402   03:55:10

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

ظرفیت بی نظیر مبلغان در جهت ایجاد و گسترش «حرکت عمومی مردم» در گام دوم انقلاب

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در سلسله نشست های جهاد تبیین که با موضوع «جهاد تبیین و ظرفیت های مردمی» برگزار شد بیان کرد: مبلغان و طلاب حوزه های می توانند با تلاش بی وقفه خود نسبت به ضرورت ایجاد «حرکت عمومی مردم» در گام دوم انقلاب اسلامی اقدامات لازم را انجام دهند.

تشکیل تمدن جهانی اسلامی متوقف بر «حرکت عمومی مردم» در پیشرفت کشور

سرلشکر جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیة الله(عج) اظهار داشت: برای رسیدن به یک تمدن جهانی اسلامی با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم، لازم است ضرورت «حرکت عمومی مردم» تبیین و ایجاد گردد.

تراث عظیم دینی و فرهنگی نقطه قوت ما برای تولیدات سینمایی است/ شاهد رشد کیفی تولیدات سینمای دینی هستیم/ جشنواره‌ای که اشک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی را درآورد!

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی اروپا با بیان اینکه نقطه قوت ما در تولید آثار هنری و سینمایی، ظرفیت پیام، غنای فرهنگی و تراث عظیم فرهنگی است گفت: می‌توان با فیلم و تصویرگری نچندان پرخرج، افراد را تحت تأثیر قرار داد و برخی از آثار در جشنواره همینطور بود و حتی هنگام مشاهده اشک من و معاونانم را نیز در آورد.

جشنواره فیلم اشراق؛ راوی معارف و مقاصد قرآن و اهل بیت با زبان فیلم و مستند/ هجوم بی امان اندیشه های رقیب به اندیشه دینی ناب

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق در مسیر اختتام است و بنا دارد در فرآیند پیش¬روی خود راوی معارف و مقاصد قرآن و اهل بیت با زبان فیلم و مستند باشد.

در سومین روز چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق چه گذشت؟/ از «مرگ فروشنده» تا «صدای بهمن» در اکران روز سوم

سومین روز از جشنواره فیلم دینی اشراق با اکران فیلم های «سید جلال الدین» به کارگردانی اکبر مخدومی و «مرگ فروشنده» به کارگردانی امین گودرزی پور به اتمام رسید.

تاکنون 5000 حکم تبلیغی رمضان امسال توسط دفتر تبلیغات اسلامی صادر شده است/ تهیه بسته محتوایی جهت غنی تر شدن مباحث تبلیغی/ برگزاری «نشست جهاد تبیین و ظرفیت های مردمی»با سخنرانی سرلشکر جعفری

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: تاکنون بیش از 5000 مبلغ جهت اعزام در ماه مبارک رمضان ، از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم حکم تبلیغی دریافت کرده اند.

ظرفیت‌های #سینما و #جشنواره_فیلم_اشراق/ شاهد اوج گیری در تولید فیلم های دینی هستیم/ حمایت بیشتر از فعالیت های هنری تصویری حوزه

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی و نماینده رهبر معظّم انقلاب اسلامی در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا گفت: جشنواره فیلم اشراق نسبت به آنچه که در گذشته بود، یک گام خیلی معناداری به جلو است و در حوزه مستند و فیلم کوتاه دینی شاهد یک اوج گیری هستیم.

در دومین روز چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق چه گذشت؟/«ازحجره تا سنگر» تا «روزگاری نفت روزگاری بنزین»

دومین روز از جشنواره فیلم دینی اشراق با اکران فیلم های «کلاب» به کارگردانی محمدحسین آراسته و «فاضل عارف» به کارگردانی محمدصالح فراهانی به اتمام رسید.

در اولین روز چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق چه گذشت؟/ از ورود «پرویزخان» تا «قصیده گراز»

اولین روز از جشنواره فیلم دینی اشراق با اکران فیلم های «امید و جعفر» به کارگردانی محمدسعید صفرزاده تهرانی و «ندای آدینه» به کارگردانی ابراهیم جاهد به اتمام رسید.

دعوت معاون دفتر تبلیغات اسلامی برای تماشای آثار جشنواره فیلم دینی اشراق

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و دبیر چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق با اشاره به اکران 132 اثر از مجموع 805 اثر ارسالی به این جشنواره، از همه هنرمندان و فیلم سازان برای تماشای این آثار دعوت کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما