پنجشنبه 14 مهر 1401   14:04:11

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

رونمایی از محصولات نوآورانه خانه خلاق و نوآوری اشراق با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی

معاون آموزش و توسعه خانه خلاق و نوآوری اشراق گفت: طی مراسمی با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، علاوه بر اعطای اعتبارنامه شش شرکت نوآور از اپلیکیشن های «خانواده شایسته» و «گفتیار» نیز رونمایی به عمل خواهد آمد.

انقلاب اسلامی به واسطه اتصال به اهل بیت(ع) هرگز خاموش نمی شود

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: انقلاب اسلامی هم یک جلوه‌ای از حرکت امام حسین‌(ع) است و این انقلاب هم خاموش نمی شود، چرا که به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) وصل است.

انعقاد تفاهم نامه میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تفاهم نامه همکاری میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور رؤسای دو مجموعه به امضا رسید.

تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت؛ راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی در دور جدید/ ارتش امروز مایه عزت و سربلندی ایران و نظام اسلامی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که راهبرد اصلی ما در دور جدید، تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت و امتداد مسئله محوری دفتر در چرخه حکمرانی است، گفت: به سمت دستگاه ها و نهادهای مختلف حاکمیتی گشوده هستیم تا بتوانیم وظیفه دینی و حوزوی خود را و ظرفیت موجود را در خدمت بخش های مهم نظام قرار دهیم.

نقش امروز دفتر تبلیغات اسلامی نسبت به گذشته اثر بخش تر و اساسی تری شده است/ به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی به شدت نیازمندیم/ انعقاد تفاهم نامه میان دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دشمنان انقلاب را ناخرسند خواهد کرد

نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی – سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی امروز متفاوت از گذشته است، گفت: نقش امروز این نهاد حوزوی اثر بخش تر و اساسی تری شده است و به این ظرفیت های دفتر به شدت نیازمندیم.

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین هنرمندانه با تمرکز بر مسئله محوری/ حضور 49 فعال فضای مجازی ایرانی و غیر ایرانی

دبیر علمی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) گفت: تمرکز ما در برگزاری کارگاه تبیین هنرمندانه بر مسئله محوری بوده تا تبدیل به مدلی برای حل مسائل مختلف پیش رو قرار گیرد.

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و با بیان این که اگر دشمن کاری نمی‌کند چون نمی‌تواند؛ نه این که نمی‌خواهد و دیگر بیشتر از این کاری از دستش بر نمی‌آید. گفت: در این حوادث دعوا بر سر ولایت الهی و طاغوت است.

ثبت ۷۰ ایده قرآنی در رویداد کاریزمن ۱۲

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از ثبت ۷۰ ایده در رویداد ایده‌پردازی کاریزمن ۱۲ با موضوع «ترویج قرآن کریم در خانواده‌» خبر داد.

کتاب عدالت در عداوت منتشر شد

کتاب عدالت در عداوت، بایسته‌های اخلاقی تعهد به عدالت در تخاصم و دشمنی، تألیف حجت الاسلام والمسلمین مهدی مسائلی چاپ و روانۀ بازار نشر شد.

نشست بررسی مسائل و چالش‌های اخلاقی امداد و نجات با حضور جمعی از فعالان جمعیت هلال احمر

با حضور مدیر گروه تربیتِ پژوهشکده اخلاق و معنویت در آستانه یکصدمین سالگرد تأسیس جمعیت هلال احمر، نشستی با موضوع مسئله‌یابی و بررسی مسائل و چالش‌های اخلاقی امداد و نجات برگزار شد.

گردهمایی مبلغان، مداحان و خادمین اهل بیت(ع) در سالن همایش های حوزه هنری برگزار گردید

گردهمایی مبلغین، مادحین و خادمین اهل بیت(ع) با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران، مرکز مدیریت حوزه های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی با سخنرانی حسن رحیم پور ازغدی برگزار گردید.

پیام تسلیت رئیس اداره امور نخبگان تبلیغی در فقدان استاد خزائلی

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدعلی خزائلی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم و مبلغ نخبه دفتر تبلیغات اسلامی را تسلیت گفت

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما