جمعه 24 آبان 1398   13:48:27
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

علوم نمی‌توانند تهی از مبنای فکری و عقلی باشند

رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که همه دانش‌ها از مبانی عقلی و برهانی بهره می‌گیرند، گفت: علوم نمی‌توانند خالی از مبنای فکری و عقلی باشند.

فقه حکومتی زمینه را برای اهداف بیانیه گام دوم مهیا می‌کند

مسئول امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان با بیان این که مسائلی که در بیانیه گام دوم مورد تأکید قرار گرفته، در دل فقه حکومتی قرار دارند، گفت: فقه حکومتی با رویکردی که دارد، زمینه را برای همه امور مذکور در این بیانیه فراهم می‌کند.

لزوم نگاه متخصصانه به پاسخگویی سؤالات دینی

رییس گروه پاسخگویی تلفنی و پیامک مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در نشست تخصصی «پاسخگویی برخط، مسائل، ضرورت ها و آسیب ها» بر ضرورت تخصصی شدن پاسخگویی ها تأکید کرد.

حضور مستمر مبلغان در میان دانش آموزان

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اعزام مبلغ به مدارس را ابزاری برای شناسایی و جذب دانش آموزان عنوان کرد و گفت: این طرح، جهت ارائه برنامه های تبلیغی مستمر و گسترده تر در فضایی خارج از مدرسه می باشد.

راه اندازی مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر»

اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر» را با هدف استفاده حداکثری طلاب و مبلغان از کلاس ها و دوره های آموزشی این اداره کل راه اندازی کرد.

درخشش انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ترکمنستان

انتشارات مؤسسه بوستان کتاب و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان بهترین شرکت‌کننده خارجی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ترکمنستان برگزیده شدند.

تشریح مسأله تألیف قلوب در روابط بین الملل

عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تألیف قلوب ابعاد گستردهای دارد، از دفع شر تا گستراندن حاکمیت اسلام و اقوال متعددی در پیرامون آن وجود دارد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما