شنبه 8 مهر 1402   16:18:48

(مهار تورم، رشد تولید)

print

آرشیو

گزارش تصویری بازدید از آسایشگاه جانبازان شهید مطهری(ره)

حجت السلام و المسلمین دکتر عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه جمعی از مدیران این دفتر همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از آسایشگاه جانبازان شهید مطهری(ره) بازدید کردند

چهار عنصر حیاتی در چرخه تبلیغ دین

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار رئیس و کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان به تبیین چهار عنصر حیاتی در چرخه تبلیغ دین پرداخت.

دیدار دانشجویان مدیریت رسانه با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه

دانشجویان مدیریت رسانه دانشگاه باقرالعلوم(ع) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در سفر علمی خود به روسیه با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در این کشور دیدار کردند.

دفاع مقدس درس خداشناسی بود

رئیس سابق بنیاد شهید استان قم به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به بیان ابعاد مختلف آن پرداخت.

مسابقه کتابخوانی «مامان! بابا! من غول نیستم»

معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مناسبت اعیاد ماه ربیع الاول، مسابقه کتاب خوانی «مامان! بابا! من غول نیستم!!!» را برگزار می کند.

هم‌اندیشی برای جمعیت و فرزندآوری

قائم‌مقام پژوهشکدۀ الهیات و خانواده گفت: نشست هم‌اندیشی «جمعیت و فرزندآوری» با ارائۀ شش نفر از استادان حوزه و دانشگاه، به‌صورت حضوری و برخط، در پژوهشکدۀ الهیات و خانواده برگزار خواهد شد.

قدردانی معاون استاندار قم از معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم در نامه ای از معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی بدلیل تشریف فرمایی و ایراد سخنرانی در همایش حكمرانی استانی: الزامات و چالش ها، تقدیر و سپاسگزاری کرد.

ضرورت افزایش نظارت ها بر روند اجرای قوانین حمایت از خانواده

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در جلسه «آسیب شناسی طلاق»بیان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، ساختارها، بودجه ها و قوانین بسیار مناسبی در حمایت از خانواده وضع شده است ولی با توجه به پراکنده کاری و فقدان هم افزایی کارآیی متناسب خود را ندارد که برای ضمانت اجرایی آن نیاز به یک کارگروه یا هماهنگی قرارگاهی می باشد تا با نظارت و پیگیری مستمر به مرحله عملیاتی برسد.

بررسی اندیشه‌های علمی علامه مجلسی(ره) در مؤسسه علامه مجلسی اصفهان

رئیس مؤسسه آموزش‌های تخصصی حوزه علمیه اصفهان در مؤسسه علامه مجلسی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در نزاع میان اخباری‌ها و اصولیون، نمی‌توان علامه مجلسی را اخباری معتدل خواند و همان‌طور نمی‌توان مزلزل بین اصولیت و اخباریت دانست. البته در قیاس بین اصولیت و اخباریت، اگر اصولی تندرو نباشد، قطعاً اصولی است.

ضرورت گفتگو با صاحبان فکر و اندیشه های خلاف مذهب امامیه

رئیس میز تخصصی مقابله با جریان ها و فرقه های انحرافی دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: امروزه یکی از نیازهای مهم و جدی ما در فضای ادیان و مذاهب و فرق انحرافی؛ فراهم نمودن زمینه گفتگو با صاحبان فکر و اندیشه هایی است که بر خلاف مذهب امامیه می اندیشند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما