يكشنبه 10 فروردين 1399   10:24:22
(سال رونق تولید)

print

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خبر داد:

ثبت نام اینترنتی روحانیون برای دیدار با رهبر معظم انقلاب در 19 دی

  • خلاصه :مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: روحانیون ساکن قم جهت میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بمناسبت یوم الله ۱۹ دی می‌توانند، به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه و ثبت نام کنند.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین حمید نوروزنژاد در گفت وگو با خبرنگار ما با گرامیداشت دهه بصیرت تصریح کرد: در آستانه فرارسیدن سالروز قیام 19 دی مردم شریف قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به حول و قوه الهی همچون سنوات گذشته نسبت به ثبت نام و اعزام طلاب اقدام می‌کند.

وی افزود: در راستای تکریم طلاب، برای نخستین بار ثبت نام از طلاب در سال گذشته بمنظور میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری به‌صورت اینترنتی صورت پذیرفت که بیش از 6 هزار نفر ثبت نام کردند.

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: امسال نیز برای دومین سال پیاپی ثبت نام بصورت اینترنتی خواهد بود و طلاب علاقمند فرصت دارند برای ثبت نام از روز چهارشنبه 11 دی ماه98 تا شنبه 14 دی ماه 98 به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به نشانی WWW.DTE.IR مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با اشاره به اشتیاق طلاب برای حضور در کاروان میثاق با ولایت گفت: به دلیل محدودیت در سهمیه و عدم امکان اعزام همه ثبت نام کنندگان، انتخاب همچون سال گذشته به صورت قرعه کشی انجام خواهد شد و به منتخبین بصورت پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد.

علاقه مندان جهت اطلاع از زمان دیدار، شرایط و کسب اطلاعات بیشتر می توانند در پیام رسان های ایتا و سروش به نشانی tablighnews@ و در پیام رسان های گپ و بله به نشانی tablighnews_DTE@ مراجعه کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما