سه‌شنبه 2 مرداد 1403   01:47:43

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

اعطاء مجوز فناوری شرکت های مستقر در مرکز نوآوری اشراق

  • خلاصه :مجوز فناوری شرکت های مستقر در مرکز نوآوری اشراق با حضور حجت الاسلام قطبی مدیر این مرکز به مدیران شرکت ها اعطاء گردید.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام محمدصادق معاون مرکز نوآوری اشراق در این مراسم گفت: بعد از گذشت 2هفته از برگزاری آیین اولین گردهمایی شرکت های خلاق، دانش بنیان و فناور با حضور حجت الاسلام قطبی مدیر مرکز نوآوری اشراق، با پیگیری دوستان، مجوزهای فناوری صادر شد. و این جلسه به این جهت منعقد شد که خدمت بزرگواران این مدارک اعطاء گردد.
حجت الاسلام محمد صادق بیان کرد: امیدواریم که این مجوزها باعث برکت، توسعه، فروش بیشتر، مشتریان بیشتر و بازار بیشتر بشود و روز به روز شاهد پیشرفت شرکت ها باشیم.
در ادامه حجت الاسلام قطبی مدیر مرکز نوآوری اشراق بیان کرد: در ابتدای مسیر فعالیت های اشراق با عنوان خانه خلاق آغاز شد که مجوز ما از سمت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صادر شده بود.
وی افزود: در 2 و 3 سال اول فعالیت اشراق، حدود 130 ایده ی ورودی داشتیم که تعدادی از این موارد تبدیل به شرکت دانش بنیان و یا شرکت خلاق شدند.
مدیر مرکز نوآوری اشراق گفت: از یک سال گذشته به این نتیجه رسیدیم که از ظرفیت های وزارت علوم هم باید استفاده کنیم و با پیگیری ها و مکاتباتی که با وزیر علوم داشتیم مجوز فعالیت را از وزارت علوم دریافت کردیم و در اسفند سال گذشته با امضای توافق نامه با پارک علم و فناوری استان قم تبدیل به مرکز نوآوری اشراق شدیم.
حجت الاسلام قطبی ادامه داد: از جمله ویژگی های مجوزهای صادر شده برای شرکت های مستقر از جانب پارک علم و فناوری استان قم این است که به عنوان مجوز نهاد رسمی قابل ارائه می باشد و معافیت مالی شامل شرکت نمی شود.
در پایان جلسه مجوزهای فناوری شرکت های مستقر در مرکز نوآوری اشراق توسط حجت الاسلام قطبی مدیر این مرکز به مدیران شرکت ها اعطاء گردید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما