سه‌شنبه 2 مرداد 1403   02:57:49

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

نماینده مجلس شورای اسلامی:

فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان بسیار موثر و عمیق است

  • خلاصه :دکتر محمد امیر نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان با رئیس و مدیران این نمایندگی دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، دکتر محمد امیر نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، فعالیت های این دفتر را بسیار موثر و عمیق ارزیابی کرد و بیان داشت: امروز مردم ما مورد هجوم همه جانبه فرهنگ غربی هستند و آنچه وظیفه ما ایجاب می کند این است که به صورت فعال نه منفعلانه اقدام کنیم.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمن با ابزار رسانه و در اینده نزدیک با هوش مصنوعی، به دنبال ذهن سازی جوامع بشری است و ما باید بتوانیم با همین ابزار و با بهره گیری از معارف والای اسلامی وارد میدان شویم و نسل ها را مصون کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین دبیری فرد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان در این دیدار اظهار داشت: در دفتر تبلیغات ۴ هدف مهم را دنبال می‌کنیم که نخستین آن تعمیق ایمان و باورهای دینی با گرایش نقد فِرق ضاله و با اولویت نقد وهابیت است.
وی دومین برنامه مهم در دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان را «توانمندسازی طلاب در امر تبلیغ» اعلام کرد و افزود: در راستا با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های فن مناظره و سایر مهارت‌هایی که یک طلبه برای تبلیغ نیاز دارد، تلاش می‌کنیم که طلاب را به علم روز حوزوی تجهیز کنیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین دبیری فرد، "تحکیم نظام خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی" با برگزاری کلاس‌های مشاوره را سومین اقدام مهم دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان برشمرد و بیان کرد: هدف چهارم نیز «تبیین کارآمدی نظام» است .
در این نشست بخش های مختلف دفتر، گزارشی از فعالیت های خود ارائه کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما