جمعه 6 خرداد 1401   07:11:59

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان با استاندار خوزستان

  • خلاصه :رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان در دیدار با استاندار خوزستان به بیان فعالیت های این دفتر قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری دفترتبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد دبیری فرد «رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان» در دیدار خلیلیان «استاندار خوزستان» اظهار داشت: در دفتر تبلیغات اسلامی چهار هدف مهم را دنبال می‌کنیم که نخستین آن، تعمیق ایمان و باورهای دینی با گرایش نقد فِرق ضاله و با اولویت نقد وهابیت است.

وی دومین برنامه مهم در دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان را «توانمندسازی طلاب در امر تبلیغ» اعلام کرد و افزود: در این راستا با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های فن مناظره و سایر مهارت‌هایی که یک طلبه برای تبلیغ نیاز دارد، تلاش می‌کنیم که طلاب را به علم روز حوزوی تجهیز کنیم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان، «تحکیم نظام خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی» با برگزاری کلاس‌های مشاوره را سومین اقدام مهم دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان برشمرد و تصریح کرد: هدف چهارم نیز «تبیین کارآمدی نظام» است.

وی، اعزام مبلغ در مناسبت‌های گوناگون و همچنین اعزام به‌صورت هفتگی و اعزام تخصصی را یکی دیگر از برنامه‌های مستمر دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان بیان کرد.

استاندار خوزستان در این دیدار ضمن خیر مقدم از فعالیت های این دفتر اظهار خرسندی کرد و آمادگی خود را جهت حمایت از فعالیت های این نمایندگی اعلام کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما