شنبه 16 فروردين 1399   08:05:28
(سال رونق تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی ویژه خوزستان در سال ۱۳۸۷ در کنار حوزه علميه استان با بخش‌هاي (آموزش عمومی، تخصصی و رسمی، فرهنگی تبلیغی، پژوهش، مرکز پاسخگویی به سوالات دینی، صندوق قرض الحسنه) و با هدف اجرای دو ماموریت تبیین معارف و آموزه‎‌های مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام) با رویکرد به مسائل اعتقدی (نقد فرق ضاله) و توانمند سازی طلاب در امور محتوایی و روش تبلیغ تأسیس شد.

آرشیو

با ظرفیت‌های نهفته شده در بیانیه گام دوم می‌توان جهانی را به حرکت در آورد

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب، منشور و نقشه راه انقلاب اسلامی است، گفت: با ظرفیت‌ها و فرصت‌های نهفته شده در بیانیه می‌توان جهانی را به حرکت در آورد.

ضرورت بهره مندی روحانیت از فضای کنونی جهت تبلیغ دین

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه چتر روحانیت باید به روی بندگان خدا گشوده شود، تصریح کرد: با توجه به توسعه کمی و کیفی حوزه‌های علمیه استان و ارتباط گیری با دانشگاهیان و معلمان، روحانیت باید بهترین استفاده را ببرد.

توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی با اولویت زبان عربی توسط مرکز ملی پاسخگویی

در جلسه شورای نهادهای حوزوی استان خوزستان مقرر شد که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی در خوزستان و با رویکرد اولویت زبان عربی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی را عهده دار شود.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما