شنبه 16 اسفند 1399   18:31:25
(جهش تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی ویژه خوزستان در سال ۱۳۸۷ در کنار حوزه علميه استان با بخش‌هاي (آموزش عمومی، تخصصی و رسمی، فرهنگی تبلیغی، پژوهش، مرکز پاسخگویی به سوالات دینی، صندوق قرض الحسنه) و با هدف اجرای دو ماموریت تبیین معارف و آموزه‎‌های مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام) با رویکرد به مسائل اعتقدی (نقد فرق ضاله) و توانمند سازی طلاب در امور محتوایی و روش تبلیغ تأسیس شد.

آرشیو

لزوم جذب و توجه به مخاطبین عرب زبان داخل و خارج کشور از بستر ماهواره و رسانه ها

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نمایندگی خوزستان این دفتر را جزو خط مقدم فعالیت های جهادی دانست و گفت: در این سال ها شاهد فعالیت های جهادی این نمایندگی بودیم و گواه این امر، افزایش برنامه ها و کیفیت آنها بود که امیدواریم در سال پیش رو هم تفاوت معناداری پیدا کند.

لزوم شناسایی و رفع آسیب های اجتماعی و پاسخگویی تخصصی به شبهات در استان خوزستان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی خوزستان گفت: دفتر تبلیغات اسلامی بعنوان یک نهاد پیشروی فرهنگی در نظر دارد که آموزش ها و خدماتی در خصوص تربیت تخصصی، پاسخگویی تخصصی به سؤالات، شبهات، شناسایی و رفع آسیب های اجتماعی ارائه کند و این استان را همچون گذشته مورد توجه جدی قرار دهد.

درخواست استاندار خوزستان از طلاب

استاندار خوزستان گفت: از شما طلبه ها درخواست میکنم با توجه به حضوری که در بین مردم دارید، از آنان بخواهید تا فاصله های اجتماعی را رعایت کنند.

قدردانی آیت الله موسوی جزایری از طلاب حاضر در خط مقدم سلامت

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از طلاب جهادی در مقابله با کرونا گفت: زبان برای تشکر از خدمات طلاب ناتوان است چرا که بدون انگیزه‌های مادی و چشم داشت و بر اساس وظیفه شرعی در میدان مقابله با کرونا حضور پیدا کردند.

با ظرفیت‌های نهفته شده در بیانیه گام دوم می‌توان جهانی را به حرکت در آورد

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب، منشور و نقشه راه انقلاب اسلامی است، گفت: با ظرفیت‌ها و فرصت‌های نهفته شده در بیانیه می‌توان جهانی را به حرکت در آورد.

ضرورت بهره مندی روحانیت از فضای کنونی جهت تبلیغ دین

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه چتر روحانیت باید به روی بندگان خدا گشوده شود، تصریح کرد: با توجه به توسعه کمی و کیفی حوزه‌های علمیه استان و ارتباط گیری با دانشگاهیان و معلمان، روحانیت باید بهترین استفاده را ببرد.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما