سه‌شنبه 17 تير 1399   18:24:34
(جهش تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی ویژه خوزستان در سال ۱۳۸۷ در کنار حوزه علميه استان با بخش‌هاي (آموزش عمومی، تخصصی و رسمی، فرهنگی تبلیغی، پژوهش، مرکز پاسخگویی به سوالات دینی، صندوق قرض الحسنه) و با هدف اجرای دو ماموریت تبیین معارف و آموزه‎‌های مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام) با رویکرد به مسائل اعتقدی (نقد فرق ضاله) و توانمند سازی طلاب در امور محتوایی و روش تبلیغ تأسیس شد.

آرشیو

درخواست استاندار خوزستان از طلاب

استاندار خوزستان گفت: از شما طلبه ها درخواست میکنم با توجه به حضوری که در بین مردم دارید، از آنان بخواهید تا فاصله های اجتماعی را رعایت کنند.

قدردانی آیت الله موسوی جزایری از طلاب حاضر در خط مقدم سلامت

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از طلاب جهادی در مقابله با کرونا گفت: زبان برای تشکر از خدمات طلاب ناتوان است چرا که بدون انگیزه‌های مادی و چشم داشت و بر اساس وظیفه شرعی در میدان مقابله با کرونا حضور پیدا کردند.

با ظرفیت‌های نهفته شده در بیانیه گام دوم می‌توان جهانی را به حرکت در آورد

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب، منشور و نقشه راه انقلاب اسلامی است، گفت: با ظرفیت‌ها و فرصت‌های نهفته شده در بیانیه می‌توان جهانی را به حرکت در آورد.

ضرورت بهره مندی روحانیت از فضای کنونی جهت تبلیغ دین

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه چتر روحانیت باید به روی بندگان خدا گشوده شود، تصریح کرد: با توجه به توسعه کمی و کیفی حوزه‌های علمیه استان و ارتباط گیری با دانشگاهیان و معلمان، روحانیت باید بهترین استفاده را ببرد.

توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی با اولویت زبان عربی توسط مرکز ملی پاسخگویی

در جلسه شورای نهادهای حوزوی استان خوزستان مقرر شد که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی در خوزستان و با رویکرد اولویت زبان عربی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی را عهده دار شود.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما