پنجشنبه 26 تير 1399   20:35:07
(جهش تولید)

print

معاون آمورش دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد:

اعلام فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی

  • خلاصه :معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اهداف و محورهای فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی را تبیین کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین شمس الله مریجی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری جشنواره سبک زندگی به همت دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: از جمله دلایل برگزاری جشنواره سبک زندگی، رهنمودها و دغدغه‌های مقام معظم رهبری در این خصوص است.

وی افزود: این جشنواره فرصت خوبی برای پرداختن به موضوع سبک زندگی که به جدیت مورد نیاز جامعه است، می باشد.

معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور در حوزه مسائل اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی ناشی از سبک های زندگی است، افزود: همین مسائل، اهمیت پرداختن علمی به این مسئله، شناسایی و حمایت از نویسندگان و آثار پژوهشی تولیدشده را آشکار می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: برهمین اساس سومین جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی با همکاری و همت دفتر تبلیغات اسلامی، دانشگاه باقرالعلوم(علیه‌السلام)، پژوهشگاه علوم و فرهنگ، دانشگاه‌های سراسر کشور، مراکز حوزوی و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین مریجی اظهارداشت: سال‌های گذشته و در گام‌های اول و دوم، برگزاری جشنواره با تمرکز بر روی کتب بوده و در گام سوم، فراخوان بر رساله ها و پایان‌نامه‌ های مراکز حوزوی و دانشگاهی متمرکز است.

دبیر علمی جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی گفت: جشنواره کتاب سال سبک زندگی با هدف ایجاد بانک علمی و اطلاعاتی از مطالب سبک زندگی و ایجاد ادبیات و گفتمان علمی و عمومی در این مقوله برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: محور امسال این جشنواره بر روی کلیات سبک زندگی است و انشاءالله در سال های آینده بر گستره و موضوعات سبک زندگی معطوف خواهد بود.

رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) خاطرنشان کرد: علاقه مندان تا 31 فروردین 1399 فرصت دارند تا آثارشان را به دبیرخانه سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی به نشانی قم، پردیسان، دانشگاه باقرالعلوم(ع)، اداره پژوهش، طبقه اول، اتاق 138 ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.lst.bou.ac.ir مراجعه و با تلفن 32136633 با پیش شماره 025 تماس حاصل کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما