دوشنبه 3 مهر 1402   16:37:57

(مهار تورم، رشد تولید)

print

حضور رئیس شورای علمای عراق در دانشگاه باقرالعلوم(ع)

  • خلاصه :شیخ یوسف الناصری رئیس شورای علمای عراق ضمن دیدار با رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) به گفتگو با مدیران دانشگاه پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، در این دیدار که در راستای تسهیل جذب دانشجو از کشور عراق انجام شد، موضوعاتی از جمله جذب نخبگان عراقی، ارائه دروس مورد نیاز نخبگان عراقی در کشور هدف، گسترش فعالیت‌های دانشگاه باقرالعلوم(ع) در عراق و همکاری با فعالان علمی، حوزوی و دانشگاهی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شیخ یوسف الناصری با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه باقرالعلوم(ع)، ضمن اعلام آمادگی برای همکاری‌های آتی، تعامل جهت حضور و گسترش فعالیت دانشگاه در عراق را وعده داد. 

شایان ذکر است شیخ یوسف الناصری از فعالان علمی در عرصه بین‌الملل بوده که تلاش‌های زیادی در راستای تقریب ادیان و مذاهب انجام داده است. همچنین وی فارغ‌التحصیل از کشور انگلستان است. 

بررسی راهکارهای افزایش سطح همکاری‌های دو جانبه دانشگاه گیلان و دانشگاه باقرالعلوم(ع)
روسای ادارات بین‌الملل دانشگاه های گیلان و باقرالعلوم(ع) به هم‌اندیشی در خصوص توسعه همکاری‌های بین‌المللی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی و ارتباطات دانشگاهی بین دانشگاه باقرالعلوم(ع) و دانشگاه‌های فدراسیون روسیه و اتحادیه دانشگاه‌های حاشیه دریای خزر، این دانشگاه میزبان مهدی هدایتی شهیدانی مدیر بین‌الملل و دانشیار دانشگاه گیلان بود. 
مدیر بین‌الملل دانشگاه گیلان ضمن ارائه در نشست علمی «الزامات و ظرفیت‌های تبلیغات فرهنگی و رسانه‌ای در روسیه» و پاسخگویی به پرسش‌های دانشجویان، در خصوص بررسی زمینه‌های همکاری بین‌المللی و توسعه ارتباطات بین دانشگاهی و بین‌المللی به گفتگو با سید هادی ساجدی رئیس اداره امور بین‌الملل دانشگاه باقرالعلوم(ع) پرداخت.
در این دیدار زمینه‌های گسترش سطح کمی و کیفی همکاری‌های بین‌المللی، تفاهم‌نامه‌ها، جذب اعضاء هیئت علمی، جذب دانشجوی بین‌المللی و تبادل هیئت‌های علمی-دانشگاهی بررسی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما