پنجشنبه 10 اسفند 1402   17:38:16

(مهار تورم، رشد تولید)

print

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان کرد:

رویکرد دفتر تبلیغات اسلامی در توانمندسازی مبلغان قابل تقدیر است

  • خلاصه :حجت الاسلام والمسلمین غفوری نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: رویکرد معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در توانمندسازی مبلغان و توجه به استقرار نیروهای کیفی و متخصص و همچنین بکارگیری آنان در فعالیت های تبلیغی در استان کرمانشاه قابل تقدیر می باشد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین غفوری نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه دیدار و در خصوص بیان ظرفیت های مختلف دفتر تبلیغات اسلامی در عرصه های گوناگون گفتگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین غفوری در ابتدای مطالب خود ضمن تقدیر از فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه توانمند سازی مبلغان، این نهاد انقلابی را دارای برکات فراوان در جامعه برشمرد و گفت: رویکرد معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در توانمندسازی مبلغان و توجه به استقرار نیروهای کیفی و متخصص و همچنین بکارگیری آنان در فعالیت های تبلیغی در استان کرمانشاه قابل تقدیر می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: تشکیل گروه های تبلیغی برادر و خواهر و حمایت از آنان، از جمله اقدامات مورد نیاز شهرستان های این استان می باشد. فضاهای گوناگون همچون دانشگاه و مدارس مستعد حضور مبلغان متخصص است که این امر، یک نیاز فوری بوده و اقدامات مورد نیاز در اجرای آن باید صورت پذیرد.
وی در ادامه با اشاره به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری بیان کرد: برای فعالیت های تبلیغی در خصوص موضوع انتخابات پیش رو، ضروری است هم اکنون فعالیت های مورد نیاز انجام شود تا آثار آن در ایام انتخابات قابل مشاهده باشد.
حجت الاسلام والمسلمین غفوری تصریح کرد: استان کرمانشاه با توجه به موقعیت جغرافیایی راهبردی که دارد می تواند استان های همجوار خود را پوشش دهد، اگر فعالیت های تخصصی در عرصه تبلیغ در این استان انجام شود به طور قطع استان های همسایه و همچنین اقلیم کردستان عراق نیز متاثراز این گونه فعالیت ها خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: تعداد 26 هزار معلم در سطح استان وجود دارد که برگزاری اردوهای مستمر به شهر مقدس قم و استفاده از ظرفیت های معنوی و تبلیغی می تواند نقش بسزایی در باورمندسازی آنان داشته باشد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در عرصه های گوناگون توسط حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی این نهاد بیان گردید
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما