جمعه 20 تير 1399   19:26:00
(جهش تولید)

print

هشدار معاون دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص کاهش عفت ورزی در قم

  • خلاصه :معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اکنون در قم شاهد تغییرات محسوس و فزاینده در جهت کاهش عفت ورزی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد در اولین نشست کمیته برنامه ریزی عملیات فرهنگی قم که در سالن جلسات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: مسأله قم به صورتی است که اگر در آن برنامه و کاری موفق انجام شود در سایر نقاط کشور نیز مؤثر خواهد بود و دیده خواهد شد.

وی گفت: اکنون در قم ما شاهد تغییرات محسوس و فزاینده در جهت کاهش عفت ورزی هستیم و در نقطه مقابل، به خاطر تکثر عوامل دخیل در مسأله فرهنگ، متولی ویژه ای نمی تواند به صورتی جامع ورود نماید.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص فعالیت در مباحث فرهنگی شهر قم تصریح کرد: با هماهنگی سایر نهادها و ذیل قرارگاه ۱۹ دی حرکت هایی شروع شده که دفتر تبلیغات اسلامی در کنار سایرین به عنوان نهادی که مورد خطاب رهبر معظم انقلاب بوده است، در قبال این تغییرات احساس مسئولیت می کند؛ لذا برنامه خودمان را با تأکید بر محوریت «مسجد، مدرسه و خانواده» شروع کرده ایم و با استفاده از ظرفیت گروه های تبلیغی فعال درون محلات، کار را پیش برده ایم.

وی به ظرفیت های مختلف در مکان های گوناگون جهت اجرای برنامه های فرهنگی تبلیغی اشاره کرد و افزود: ظرفیت فوق العاده دیگر ظرفیت آموزش و پرورش و دانشگاه است که برای آن برنامه ریزی ویژه و اعتبار خاص قائل شدیم؛ سال گذشته نزدیک به ۱۰۰ مدرسه از طرف دفتر تبلیغات اسلامی در قم تحت پوشش قرار گرفت.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شریعتمداری «دبیر کمیته برنامه ریزی عملیاتی قرارگاه فرهنگی قم» مطالبی را در خصوص شهر قم در دو حوزه عفاف و حجاب و سیمای شهری بیان نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما