يكشنبه 6 فروردين 1402   03:11:54

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

ظرفیت بی نظیر مبلغان در جهت ایجاد و گسترش «حرکت عمومی مردم» در گام دوم انقلاب

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در سلسله نشست های جهاد تبیین که با موضوع «جهاد تبیین و ظرفیت های مردمی» برگزار شد بیان کرد: مبلغان و طلاب حوزه های می توانند با تلاش بی وقفه خود نسبت به ضرورت ایجاد «حرکت عمومی مردم» در گام دوم انقلاب اسلامی اقدامات لازم را انجام دهند.

تشکیل تمدن جهانی اسلامی متوقف بر «حرکت عمومی مردم» در پیشرفت کشور

سرلشکر جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیة الله(عج) اظهار داشت: برای رسیدن به یک تمدن جهانی اسلامی با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم، لازم است ضرورت «حرکت عمومی مردم» تبیین و ایجاد گردد.

تاکنون 5000 حکم تبلیغی رمضان امسال توسط دفتر تبلیغات اسلامی صادر شده است/ تهیه بسته محتوایی جهت غنی تر شدن مباحث تبلیغی/ برگزاری «نشست جهاد تبیین و ظرفیت های مردمی»با سخنرانی سرلشکر جعفری

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: تاکنون بیش از 5000 مبلغ جهت اعزام در ماه مبارک رمضان ، از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم حکم تبلیغی دریافت کرده اند.

ضرورت «اتقان در عمل» و «وجدان کاری» در انجام وظایف اداری

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جلسه شورای اداری این معاونت اظهار داشت: اسلام دين اتقان و دقت است. هم روایات و هم عقل حکم می کنند که كار باید به نحو ريشه دار و اساسى انجام شود.

مدیر گروه تبلیغی جهادی خاتم/ اولویت مان در عرصه تبلیغ، حضور در مدارس می باشد

مدیر گروه تبلیغی جهادی خاتم دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: هدف اصلی ما از ایجاد یک گروه تبلیغی، ارتباط گیری و اثرگذاری بر کودکان، نوجوانان و جوانان بوده و هست؛ به همین دلیل حضور در مدارس، اولویت اول این گروه در عرصه تبلیغ می باشد.

مسابقه کتابخوانی «یک وَن شبهه»

معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مناسبت ایام دهه بصیرت و دهه فجر، مسابقه کتابخوانی «یک وَن شبهه» را برگزار می کند.

اخلاص، پشتکار و توفیق الهی مهم‌ترین ویژگی‌های مرحوم آیت‌الله موسوی لاری

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مراسم نکوداشت آیت الله سیدمجتبی موسوی لاری بیان کرد: مرحوم آیت‌الله موسوی لاری یکی از چهره‌های برجسته در عرصه تبلیغ جهانی دین اسلام، فعالیت های بسیاری را در نشر معارف دینی انجام داده و اخلاص، پشتکار و توفیق الهی را می توان از مهم‌ترین ویژگی‌های ایشان برشمرد.

گزارش کامل سخنرانی دادستان کل کشور در دومین نشست جهاد تبیین

دادستان کل کشور با بیان این که زندانیان آزاد شده اخیر از اغتشاشگران نبودند، گفت: در مجازات کسانی که مرتکب جنایت شدند، کوتاه نخواهیم آمد و مطمئن باشید تا آخرین برگ از این جریان را رسیدگی می کنیم.

زمینه های همکاری های مشترک دفتر تبلیغات اسلامی با وزارت نفت بررسی شد

رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی با توجه به ظرفیت عظیم و توانمندی بیش از چهل ساله خود آماده تعامل سازنده با بخش های مختلف نظام جمهوری اسلامی می باشد.

دوره آموزشی «امداد فرهنگی» برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری گروه تخصصی مددکاران راه روشن، دوره آموزشی «امداد فرهنگی» را برگزار می کند.

وظیفه مبلغان دینی در برابر مردم چیست؟

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی در جلسه اردوی آموزشی-زیارتی ملاهای مکتبی بلوچستان و شرق کرمان به تشریح وظایف مبلغان دینی پرداخت.

بیانیه گروه های جهادی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مورد اغتشاشات اخیر

گروه های جهادی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر و ظلم های صورت گرفته نسبت به دین، قرآن، مقدسات و نظام اسلامی و دوستداران و حافظان این نظام، و ابراز التزام و جان‌نثاری خود نسبت به مقدسات و جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

«نمایشگاه مقداد» در راستای معرفی ظرفیت‌های محلات استان قم افتتاح شد

نمایشگاه «مقداد» در راستای معرفی ظرفیت‌های محلات استان قم برای نخستین بار در سطح کشور از 9 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قم افتتاح و تا 13 آبان از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۰:۳۰ آماده بازدید نخبگان است.

12345678910...>>>
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما