يكشنبه 6 آذر 1401   01:27:00

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

زمینه های همکاری های مشترک دفتر تبلیغات اسلامی با وزارت نفت بررسی شد

رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی با توجه به ظرفیت عظیم و توانمندی بیش از چهل ساله خود آماده تعامل سازنده با بخش های مختلف نظام جمهوری اسلامی می باشد.

دوره آموزشی «امداد فرهنگی» برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری گروه تخصصی مددکاران راه روشن، دوره آموزشی «امداد فرهنگی» را برگزار می کند.

وظیفه مبلغان دینی در برابر مردم چیست؟

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی در جلسه اردوی آموزشی-زیارتی ملاهای مکتبی بلوچستان و شرق کرمان به تشریح وظایف مبلغان دینی پرداخت.

بیانیه گروه های جهادی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مورد اغتشاشات اخیر

گروه های جهادی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر و ظلم های صورت گرفته نسبت به دین، قرآن، مقدسات و نظام اسلامی و دوستداران و حافظان این نظام، و ابراز التزام و جان‌نثاری خود نسبت به مقدسات و جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

«نمایشگاه مقداد» در راستای معرفی ظرفیت‌های محلات استان قم افتتاح شد

نمایشگاه «مقداد» در راستای معرفی ظرفیت‌های محلات استان قم برای نخستین بار در سطح کشور از 9 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قم افتتاح و تا 13 آبان از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۰:۳۰ آماده بازدید نخبگان است.

ضرورت حضور مبلغان توانمند و متخصص در عرصه ورزش

مدیر دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: در سطح کشور 28 هزار ورزشگاه تحت پوشش وزارت ورزش و جوانان بوده که آماده حضور مبلغان توانمند و متخصص در عرصه ورزش می باشد.

تبلیغ در عرصه ورزش نیازمند تخصص و روش های مناسب می باشد

رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جلسه دیدار با مدیر دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: فضاها و اماکن ورزشی با فضاهایی همچون مسجد و حسینیه کاملا متفاوت بوده و روش تبلیغ نیز باید متناسب با آن تغییر پیدا کند.

اختلافات بین مذاهب اسلامی با نشست های علمی و بررسی دیدگاه ها کاهش می یابد

استاد مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: همکاری بین دانشمندان اهل تشیع و اهل سنت در عرصه های مختلف و برگزاری نشست های علمی می تواند اختلاف دیدگاه های مذاهب اسلامی را کاهش دهد.

لزوم تبیین بیش از پیش مقام پیامبر در جامعه

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: ایام ولادت حضرت پیامبر گرامی(ص) زمان مناسبی است که جایگاه والای ایشان مورد بررسی و برای افراد جامعه تبیین شود.

دوره «تربیت اسلامی کودک و نوجوان» برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، دوره «تربیت اسلامی کودک و نوجوان» را با هدف «تربیت دانش آموختگان ماهر در جنبه های گوناگون مرتبط با فرایند تربیت» و با اتکاء بر آموزه های اسلامی را برگزار می کند.

دوره آموزش حضوری «همسران مبلغان» ویژه بانوان برگزار می شود

دوره آموزش حضوری «همسران مبلغان» ویژه بانوان به همت مرکز آموزش های کاربردی، با توجه به تاثیر و ایفای نقش همسران مبلغان در ایام تبلیغ به عنوان همیار و همراه مبلغان و ضرورت ارتقاء سطح علمی و مهارتی برگزار می شود.

12345678910...>>>
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما