دوشنبه 31 شهريور 1399   09:13:37
(جهش تولید)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

تأکید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی بر انجام کار ماندگار در عرصه شهید و شهادت

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به ظرفیت های این دفتر در زمینه های پژوهشی، رسانه ای، فضای مجازی، هنری و...، از آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی در برگزاری کنگره شهدای استان قم خبر داد.

دوره نیمه حضوری پودمانی تربیت مبلغ برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از طلاب و روحانیون دارای پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، جهت شرکت در دوره آموزشی تربیت مبلغ (ارتقاء رتبه تبلیغی) ثبت نام بعمل می آورد.

اعزام 6700 مبلّغ در ماه محرم ۹۹ به سراسر کشور

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از اعزام شش هزار و 700 مبلغ به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و شعب و نمایندگی های این دفتر در ماه محرم امسال خبر داد.

امام حسین(ع) مظهر عزت و غیرت دینی است/ مقام معظم رهبری مظهر عزت و استقامت در مقابل با دشمن هستند

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه امام حسین(ع) مظهر غیرت دینی در جریان عاشورا است، گفت: در دوران کنونی نیز مقام معظم رهبری مظهر عزت و استقامت در مقابل با دشمن هستند که این عزت در ادامه جریان عاشورا است.

روند تأسیس انجمن های تخصصی تبلیغ در حوزه دین

رییس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت تأسیس انجمن های تخصصی تبلیغ، به بیان روند تأسیس انجمن های تخصصی تبلیغ پرداخت.

هم‌افزایی، تقسیم کار، مطالبه‌گری؛ حلقه وصل جزایر تبلیغی

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی هم‌افزایی، تقسیم کار و مطالبه‌گری را حلقه وصل جزایر تبلیغی دانست و گفت: هم‌افزایی بر محور تقسیم کار بر اساس مزیت نهادهای تبلیغی، از مهم‌ترین راهکارها برای ایجاد هماهنگی میان نهادهای اعزام تبلیغ است.

پیشگیری از آسیب های اجتماعی وظیفه همگانی است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که پیشگیری از آسیب های اجتماعی وظیفه همگانی است، گفت: مشارکت در شناخت آسیب ها و ارائه راه حل های تربیتی و آموزش جهت پیشگیری از آسیب ها، حائز اهمیت است.

اعزام مبلغان محرم 99 دفتر تبلیغات اسلامی در قالب های مختلف/ وهن مجالس امام حسین(ع) با عدم رعایت دستورالعمل ها

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به نحوه اعزام مبلغ، گفت: امسال مبلغین در قالب اعزام های فردی، نخبگانی و گروهی اعزام خواهند شد و به رسالت تبلیغی خود عمل خواهند کرد.

ره توشه ماه محرم ۹۹ منتشر شد

ره توشه ماه محرم ۹۹ به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

دفتر تبلیغات اسلامی به نواحی مقاومت بسیج مبلغ متخصص اعزام می کند

رییس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: این معاونت جهت اعزام مبلغان تخصصی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به نواحی مقاومت بسیج آمادگی کامل دارد.

اعزام مبلغ در ایام محرم تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: این نهاد برای اعزام مبلغ در ایام محرم تابع وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کروناست و در صورت موافقت با اعزام، مبلغان این دفتر علاوه بر تبیین قیام اباعبدالله(ع)، به عنوان مروجان پروتکل بهداشتی در سراسر کشور عمل می‌کنند.

نقش مؤثر انجمن های تخصصی تبلیغ در ارتقاء فعالیت های تبلیغی تخصصی

مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: مبلغانی که در رشته های مختلف تخصص دارند، باید با جدی گرفتن فعالیت تشکیلاتی و جمعی، جایگاه و نقش واقعی خود را در عرصه فرهنگی پیدا کنند.

ضرورت تدبیر جهت جلوگیری از مقطعی بودن طرح تبلیغ دانش آموزی

رییس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به ارزش و اهمیت بی بدیل مخاطب دانش آموزی و تأثیر پذیری بالای آنان از یک طرف و جایگاه و تأثیر گذاری مدرسه از طرف دیگر، برای چنین طرحی باید تدابیری اندیشیده شود که مقطعی نباشد.

12345678>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما