دوشنبه 31 تير 1398   01:40:13
(سال رونق تولید)

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

گسترده تر شدن فعالیت مبلغان دفتر تبلیغات با ورود به فضای مجازی

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه با ورود مبلغان دینی دفتر تبلیغات به فضای مجازی، منبر تعطیل نشده و فعالیت مبلغان گسترده تر می شود گفت: در بستن تلگرام دقت شد تا شکاف دولت ـ ملت عمیق نشود. 

هدف دشمن از فشار تحریم ها تسلیم شدن ملت ایران است

وزیر اطلاعات گفت: در این شرایط اقتصادی باید برای مردم توضیح داد که گرانی ها کار دولت نیست، بلکه این دشمنان هستند که با فشار تحریم ها می خواهند ملت ایران را تسلیم کنند اما موفق نمی شوند.

همه ما مدیون طلاب جهادی هستیم

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: این همدلی و همکاری در امدادرسانی سیل در استان‌های کشور از افتخاراتی است که در 40 ساله دوم پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد.

فعالیت های گسترده دفتر تبلیغات اسلامی در مناطق سیل زده/ از اعزام گسترده مبلغ تا انتشار محتوای تبلیغی برای مناطق سیل زده

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: حضور رییس این دفتر در مناطق سیل زده، اعزام گروه های تبلیغی ، انتشار ره توشه راهیان نور ویژه مناطق سیل زده و برگزاری جلسات شورای هماهنگی مراکز حوزوی از جمله فعالیت های این دفتردر سیل اخیر بوده است.

قدردانی رییس دفتر تبلیغات اسلامی از آیت الله جزایری به دلیل راه اندازی ستاد مردمی و جهادی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز از اقدام شایسته و انقلابی آیت الله موسوی جزایری جهت راه اندازی ستاد مردمی و جهادی کمک به سیل زدگان خوزستان قدردانی کرد.

ایجاد روحیه امید در مردم نسبت به آینده نظام، از وظایف مبلغان است

مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به تلاش دشمن در راستای ناامید کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی، یکی از وظایف مبلغان، القای روحیه امید در مردم نسبت به آینده است.

حفظ وحدت، پیام شهدا برای ملت است

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پیام شهدا برای ملت را حفظ وحدت دانست و گفت: به وسیله همین وحدت است که دشمنان همیشه رانده شده و از نفوذشان جلوگیری شده است و با وحدت همیشه پیروز بوده و خواهیم بود.

آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای برگزاری دوره های آموزشی تربیت مربی مقابله با آسیب های اجتماعی

در اختتامیه دوره «تربیت مشاور، مربی و معین جامعه بسیج خواهران» بر آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای برگزاری دوره های آموزش مربی تخصصی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی تأکید شد.

حمایت دفتر تبلیغات اسلامی از حضور مبلغان در میان دستگیر شدگان پلیس و دستگاه قضایی

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: آمادگی داریم در حوزه های مختلف اجتماعی، طلبه های متعهد را آموزش دهیم و نسبت به اعزام آنها اقدام کنیم تا افرادی که توسط پلیس و دستگاه قضایی دستگیر می شوند، مورد آموزش های لازم قرار گیرند.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما