پنجشنبه 14 مهر 1401   13:43:47

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

انعقاد تفاهم نامه میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تفاهم نامه همکاری میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور رؤسای دو مجموعه به امضا رسید.

تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت؛ راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی در دور جدید/ ارتش امروز مایه عزت و سربلندی ایران و نظام اسلامی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که راهبرد اصلی ما در دور جدید، تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت و امتداد مسئله محوری دفتر در چرخه حکمرانی است، گفت: به سمت دستگاه ها و نهادهای مختلف حاکمیتی گشوده هستیم تا بتوانیم وظیفه دینی و حوزوی خود را و ظرفیت موجود را در خدمت بخش های مهم نظام قرار دهیم.

نقش امروز دفتر تبلیغات اسلامی نسبت به گذشته اثر بخش تر و اساسی تری شده است/ به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی به شدت نیازمندیم/ انعقاد تفاهم نامه میان دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دشمنان انقلاب را ناخرسند خواهد کرد

نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی – سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی امروز متفاوت از گذشته است، گفت: نقش امروز این نهاد حوزوی اثر بخش تر و اساسی تری شده است و به این ظرفیت های دفتر به شدت نیازمندیم.

پیام تسلیت رئیس اداره امور نخبگان تبلیغی در فقدان استاد خزائلی

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدعلی خزائلی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم و مبلغ نخبه دفتر تبلیغات اسلامی را تسلیت گفت

فعالیت های تبلیغی در ایام اربعین حسینی مصداق جهاد در راه خدا است

مدیر گروه یاوران سلامت گفت: فعالیت های تبلیغی در ایام اربعین حسینی با توجه به عظمت این مراسم و کمتر دیده شدن این دست از فعالیت ها، میتوان فعالیت های مبلغان در مسیر راهپیمایی اربعین را مصداق جهاد در راه خدا بر شمرد.

امر به معروف و نهی از منکر، عامل اصلی کاهش آسیب های اجتماعی

رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی، امر به معروف و نهی از منکر عامل اصلی در کاهش آسیب های اجتماعی دانست و گفت: مسئله امر به معروف و نهی از منکر عرصه فعالیت های فرهنگی و ایجابی بوده که می بایست از سوی آحاد مردم و مسئولین به صورت متقابل صورت پذیرد.

فعالیت بیش از ۱۰ هزار مبلغ در قالب تبلیغ فردی و گروهی در دهه اول محرم ۱۴۰۱

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در ماه محرم سال جاری بیش از ۱۰ هزار مبلغ در قالب تبلیغ فردی و گروهی از سوی این دفتر جهت نشر معارف دینی به نقاط مختلف کشور اعزام شدند.

صدور برخط (آنلاین) فرآیند درخواست گواهی تبلیغی

رئیس اداره جذب و ساماندهی مبلغان و گروه‌های تبلیغ تخصصی فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در گفتگویی از صدور برخط (آنلاین) فرآیند درخواست گواهی تبلیغی خبر داد.

دفتر تبلیغات اسلامی یک نهاد پرسابقه، ولایی و شناسنامه دار است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در دیدار رئیس اداره همکاری ها و تعاملات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بیان کرد: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی یک نهاد پر سابقه، ولایی و شناسنامه دار می باشد.

ادبیات تبلیغ باید همانند قرآن کریم، توصیف پدیده‌ها و بیان کارکردها باشد

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه قرآن کریم کتاب تبلیغ است، گفت: ما در امر تبلیغ دائما به دنبال اثبات حقانیت هستیم، در حالی که ادبیات تبلیغ باید همانند قرآن کریم، توصیف پدیده‌ها و بیان کارکردها باشد.

فعالیت های کلان اقتصادی کشور معطّل برجام نمانده است

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در پنجمین و آخرین نشست از سلسله نشست های راویان مکتب حسینی ویژه مبلغان اعزامی ماه محرم اظهار داشت: دولت سیزدهم به طور جدی پیگیر برجام بوده لکن فعالیت های کلان اقتصادی کشور منوط به برجام نکرده است.

روایت سازی در جبهه انقلاب باید یک اصل باشد

کارشناس و استاد رسانه در سومین جلسه سلسله نشست های راویان مکتب حسینی اظهار داشت: در عرصه جهاد تبیین توجه به «روایت سازی» یکی از اصول مهم می باشد، در مقابل نیز، تخریب روایت های دروغین از اهمیت بالایی برخوردار است.

12345678910...>>>
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما