پنجشنبه 14 اسفند 1399   18:36:05
(جهش تولید)

print

معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بدو شكل گيري و تأسيس این دفتر در ماه هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامی ایجاد شد و به جذب و اعزام مبلغ در مناسبتهاي مختلف همت گمارد.
براساس حکم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مأموریت اصلی دفتر تبلیغات اسلامی آشنا سازی ملت ایران به وظایف دینی و سیاسی اسلامی خود با بهره‌گیری از مدرسین، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه می‌باشد.
اعزام هزاران مبلغ به جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس از افتخارات اين بخش می‌باشد.
معاونت فرهنگی، تبلیغی با بهره مندي از سرمايه انساني منحصر به فرد بیش از 43 هزار مبلغ خدمات تبلیغی به جامعه ارائه می‌نماید.

جهت ارتباط با این معاونت بر روی لوگوی ذیل کلیک نمایید.

آرشیو

مسابقه قرآنی «پرتو نور» ویژه طلاب و مبلغان دینی برگزار می شود

به همت اداره کل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری میز تخصصی توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن، مسابقه قرآنی «پرتو نور» ویژه طلاب و مبلغان دینی برگزار می شود.

تمدید مسابقه «منشور روحانیت» تا سیزدهم اسفندماه

معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، به مناسبت سالروز سوم اسفندماه، زمان صدور پیام حضرت امام خمینی(ره) به روحانیون و با هدف بازخوانی این منشور، مسابقه «منشور روحانیت» را برگزار می کند.

گزارش اعزام مبلّغ فاطمیه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام بیش از ۱۰۰۰ مبلغ در قالب ۱۲۱ گروه تبلیغی و ۱۷۲ مبلغ فردی اعم از مبلغان برادر و خواهر به نقاط مختلف کشور در ایام دهه فاطمیه سال جاری خبر داد.

لزوم تهیه طرحی جامع جهت رسیدگی به مسائل مرتبط با زندانیان کشور

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دیدار رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور از آمادگی این نهاد حوزوی برای اعزام مبلغ به زندان های کشور خبر داد.

مسأله تبلیغ، جوهره اصلی و اساس تأسیس دفتر تبلیغات اسلامی است/ ارائه خدمات دینی و اجتماعی؛ عامل ایجاد معنویت در افراد

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت مسأله تبلیغ در فعالیت های این دفتر گفت: راه اندازی استودیوی مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی، نشان از اعتقاد این دفتر به نو شوندگی طرق تبلیغ و بسط فرهنگ دینی است.

امام راحل مصداق بارزی از تحقق تعهد الهی است/ مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی، برند آموزش های کاربردی برای طلاب سراسر کشور است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به بهرمندی مراکز حوزوی از آموزش های مرکز آموزش کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی، گفت: این مرکز، برند آموزش های کاربردی برای طلاب، مبلغان و روحانیون در سراسر کشور است.

راه اندازی استودیوی آموزش های مجازی مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی

رییس مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به راه اندازی استودیوی این مرکز، بر افزایش روز افزون نیازها و مطالبات در خصوص برگزاری دوره های مختلف از مرکز مذکور تأکید کرد و گفت: با راه اندازی این استودیو، مسؤولیت این مرکز مضاعف شد.

آموزش از ارکان اصلی دفتر تبلیغات اسلامی است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، آموزش را از ارکان اصلی دفتر تبلیغات اسلامی دانست و گفت: با تربیت نیروهای انسانی کارآمد می توان به مقابله با فرق انحرافی و آسیب های اجتماعی پرداخت.

مسابقه بزرگ کتابخوانی صعود ۴۰ ساله برگزار می شود

به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، مسابقه بزرگ کتابخوانی صعود ۴۰ ساله را برگزار می کند.

استمرار و گسترش فعالیت های فرهنگی محله محور از سوی دفتر تبلیغات اسلامی

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که یکی از برنامه های دفتر تبلیغات اسلامی در کارهای فرهنگی، معطوف به محله محوری بوده است، گفت: قرار است در این راستا فعالیت ها ادامه پیدا کرده تا مساجد در محله ها هویت اصلی خود را پیدا کنند.

گروه های تبلیغی نقطه قوت مسأله تبلیغ هستند

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه‌های تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت بالای گروه های تبلیغی در زمینه ایجاد فضاهای جدید تبلیغی می توان گروه های تبلیغی را نقطه قوت مساله تبلیغ دانست.

اعتبارات خوزستان باید به اندازه مابقی استان ها لحاظ گردد

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نمایندگی خوزستان به عنوان یک نمایندگی ویژه در اعزام های عمومی از لحاظ اعتبارات به بقیه استان ها برسد چرا که مابقی استان ها به وسعت خوزستان نیستند.

فراخوان مقاله فصلنامه «افق تبلیغ» اعلام شد

گروه تولید و محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم جهت انتشار مقالات مبلغان توانمند در فصلنامه علمی - تخصصی «افق تبلیغ»، اطلاعیه فراخوان مقاله صادر کرد.

12345678910...>>>
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما