جمعه 20 تير 1399   19:50:27
(جهش تولید)

print

به همت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی؛

نرم افزار «پرسش های کرونا» به روز رسانی شد

  • خلاصه :نرم افزار پرسش های کرونا با سؤالات بیشتر و افزودن قابلیت چندرسانه ای به این نرم افزار، به روز رسانی شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، با توجه به سؤالات مکرر هم وطنان عزیز پیرامون بیماری اخیر، مهم ترین پرسش و پاسخ ها پیرامون این بیماری در قالب نرم افزاری اندرویدی تولید و اسفندماه سال گذشته در اختیار مردم عزیز قرار گرفت.

نسخه به روزرسانی شده نرم افزار نیز تهیه و عرضه شد که در آن علاوه بر افزایش پرسش و پاسخ ها، بخش چندرسانه ای که شامل کلیپ، صوت و عکس نوشته می باشد، افزوده شده است.

در این نرم افزار، تیم محتوایی بخش مکتوب مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با همکاری سایر بخش های مرکز جدیدترین سؤالات مربوط به این موضوع را جمع آوری نموده و از بین سؤالات مطرح شده 107 سؤال منتخب را از جنبه های مختلف اخلاقی، تاریخی، حدیثی، کلامی، احکامی، قرآنی و مشاوره ای متناسب با نیازهای روز جامعه در قالب نرم افزار «پرسش های کرونا» تهیه و تولید کرد.

بیشتر پاسخ ها در دو قالب اجمالی و تفصیلی پاسخ داده شده و منابع استفاده شده در پاسخ ها در این نرم افزار در پی نوشت ذکر شده است که علاوه بر ایجاد اطمینان بیشتر برای پرسش کننده، برای محققین هم بسیار مفید و مؤثر می باشد.

دارابودن فایل صوتی برای هر یک از سؤالات جهت بهره وری بیشتر از مطالب، از دیگر ویژگی های نرم افزار است؛ همچنین کاربران در صورت داشتن سؤال در زمینه پرسش و پاسخ های ارائه شده می توانند از گزینه ارسال پرسش که در نرم افزار تعبیه شده است، استفاده نمایند و پاسخ خود را دریافت نمایند.

دریافت نسخه به روز رسانی شده از کافه بازار: https://cafebazaar.ir/app/com.pasokhgoo.corona
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما