جمعه 20 تير 1399   19:15:54
(جهش تولید)

print

به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛

کتاب «شمیم عفاف» منتشر شد

  • خلاصه :اثر پیش رو، حاوی داستان‌های واقعی از موضوع «حجاب و عفاف» است که عبرت‌ها و نکات آموزنده را به تصویر کشیده ‌است.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، کتاب «شمیم عفاف» به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد که حاوی داستان‌های واقعی از موضوع حجاب و عفاف است که عبرت‌ها و نکات آموزنده را به تصویر کشیده ‌است.

آنچه در این کتاب پیش روی خوانندگان قرار گرفته، داستان‌هایی است که برای جوانان، خانواده ها و محتوای تبلیغی مبلغان کاربرد فراوان دارد که با عناوینی همچون «اهمیت، فلسفه و آثار حجاب و پوشش»، «شیوه‌های ترویج فرهنگ حجاب و پوشش»، «پیامدهای بدحجابی»، «اهمیت و ارزش عفاف»، «علل و عوامل بی‌عفتی» و «پیامدهای بی‌عفتی» ارائه شده است.

در مجموعه حاضر، سعی شده با ارائه یکی از موضوعات مهمی که در قرآن کریم و متون اسلامی بسیار مورد توجه و تأکید قرار گرفته که همان موضوع «حجاب و عفاف» است، پرداخته شود، زیرا در حقیقت زیباترین هدیه خداوند متعال به انسان، پوششی زیباست که شایسته مقام و منزلت آدمی است.

ساختار کتاب:

این اثر در دو بخش تهیه و تدوین شده است؛ در فصل اول از بخش اول این اثر به اهمیت، فلسفه و آثار حجاب پرداخته شده است؛ عناوین این بخش عبارت از سفارش یک شهید، سرآغاز یک تحول، دگرگونی دختر جوان، پایداری برای حفظ حجاب، مبارزه برای حجاب، حفظ ارزش زن، حفظ امنیت زن، حفظ حریم خصوصی، محرومیت از تحصیل، آرامش روانی زن، تاثیر معنوی حجاب، تأثیر صحیفه سجادیه در گرایش به حجاب، اسلام آوردن زنان غیر مسلمان و محجبه شدن زن آمریکایی است. فصل دوم از بخش اول این اثر به شیوه های ترویج فرهنگ حجاب با عناوین رسیدگی مال، تذکر لسانی، بهره گیری از شیوه غیرمستقیم، برخورد عاطفی، بهره گیری از فرهنگ شهادت، امر به معروف و با حجاب شدن دختران دانشجو، شرایط نهی از منکر در برخورد با بدحجابی، پرهیز از تندروی در نهی از بدحجابی، نهی از آرایش، الگوی حجاب در عرصه پژوهش، الگوی حجاب در عرصه اختراع و الگوی حجاب در عرصه ورزش پرداخته است.

دومین بخش این اثر به «عفاف و پاکدامنی» در سه فصل اهمیت و ارزش عفاف، علل و عوامل بی‌عفتی و پیامدهای بی‌عفتی می پردازد.

این اثر در ۲۵۵ صفحه منتشر شده و با قیمت ۳۲۰۰۰ تومان عرضه می شود؛ مبلغان گرامی از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۵۳۱۱۵۱۲۴۶ می توانند این کتاب را با ۵۰ درصد تخفیف تهیه نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما