پنجشنبه 2 خرداد 1398   05:51:22
(سال رونق تولید)

انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی از جایگاه کم نظیری برخوردار است

  • خلاصه :رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جایگاه نشر دفتر تبلیغات اسلامی را کم نظیر خواند و بر برداشتن قدم های مهم تر در حوزه توزیع و نشر آن تأکید کرد.  
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، محمدرضا بهمنی در بازدید از غرفه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان این که کتاب سرچشمه تحولات فرهنگی در هر جامعه است، اظهار داشت: جایگاه و اعتبار کتاب به لحاظ مشکلاتی که در حوزه های دیگر از جمله اقتصاد، سیاست و... وجود دارد، فراز و نشیب هایی داشته و دارد اما همواره این جایگاه در گذر زمان رو به اعتلا و ارتقا بوده است. 
وی گفت: در این فضا، جایگاه انتشاراتی هایی از جمله انتشارات بوستان کتاب و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی جایگاه کم نظیری است و هنوز جا دارد که این نوع انتشاراتی ها که به لحاظ محتوایی غنای خوبی را دارند و از جایگاه خوبی به لحاظ علمی و دانشی برخوردار هستند، در حوزه توزیع و نشر هم قدم های مهمی را بردارند. 
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اپلیکیشن پژوهان جایگاه خوبی در حوزه نشر الکترونیک پیدا کرده است اما بوستان کتاب نیز باید این مسیر را دنبال کند و در صورت تنوع قالب ها و شیوه های عرضه حتماً بایستی در انتشاراتی های دفتر پررنگ شود و کتابخوان همراه پژوهان به صورت جدی تر به کتاب های بوستان کتاب بپردازد. 
وی خاطرنشان کرد: نکته دیگر این که پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و مؤسسه بوستان کتاب حتماً بایستی موضوع کتاب صوتی را جدی بگیرند و این مسأله می تواند امکان و زمینه عرضه پررنگ تر آثار فاخر دفتر را فراهم تر کند. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما